טיפול מלכותי

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 12 בדצמבר 2019

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

סיפור מחרמן בטירוף על מלך נערץ שפורק את כל תאוותיו ותשוקותיו על שתי המשרתות האישיות שלו שיעשו הכל כדי לספק את כל חשקיו וגחמותיו.

*******

מצב רוח מרומם שרר בממלכת זרמביה. יום ניצחון בקרב הגדול נגד הממלכה היריבה. ניצחון מזהיר. נרנדי, מלך זרמביה, יכול היה סוף סוף לנוח על זרי הדפנה ולהירגע אחרי הניצחון הגדול. כל הלחץ והמועקה השתחררו פתאום והוא הרגיש חזק מאי פעם. המלך ציווה שיכינו לו אמבט חם וטיפול מלא. דקות אחר כך הוא נכנס לחדר הרחצה שהיה כבר מוכן. אמבט ענק, בגודל של בריכה קטנה, היה מלא במים חמים ובשמנים ריחניים. לצד האמבט עמדו שתי המשרתות החביבות עליו, ניה ואליס, כשהן ערומות ומוכנות לטפל בו במלוא המסירות. ניה הייתה בחורה שחורה גבוהה, עם חזה גדול ופטמות זקורות וגדולות. אליס הייתה נערה צעירה בעלת גוון עור בהיר עם חזה בינוני ותחת מוצק ושרירי. שתיהן חונכו ואומנו מלידה לשרת את מלכן והן עברו לשם כך הכשרה עם המשרתות הותיקות יותר שפרשו זה מכבר מתפקידן. כל רצונן היה לשרת את המלך האהוב ולספק את כל תאוותיו. כשהמלך היה מרוצה, הן היו מאושרות ומלאות גאווה.

המלך התקרב לשפת האמבט. אליס נעמדה מול המלך וניה נעמדה מאחוריו. ניה פשטה את חלוקו של המלך בעדינות והניחה אותו בצד. היא נצמדה למלך מאחור, מחככת את שדיה הגדולים ואת פטמותיה הזקורות בגבו של המלך, מלטפת את זרועותיו בידיה, מלקקת את צווארו, ונהנית מריחו המשכר של המלך הנערץ. אליס, שעמדה מול המלך, השפילה מבטה וראתה בהנאה איך איברו מזדקר במהירות. אסור היה לה לגעת בזין של המלך לפני שהיא מקבלת סימן. אליס הצמידה את גופה למלך והוא נישק את שפתיה בתאווה. המלך ואליס התנשקו בלהט בזמן שניה מלטפת את גופו מאחור, מחככת עליו את עטיניה הגדולים, מלקקת אותו, ומטריפה את חושיו. אליס נישקה את המלך בתשוקה, מרגישה איך איברו נצמד לגופה. המלך היה כהה עור, עם איבר ענק ועבה, ולא מעט משרתות חדשות בעבר לא הצליחו להכיל את איברו בגלל גודלו ונאלצו לפרוש בשל כך. המלך ניתק את שפתיו משפתיה של אליס ומחא כף. זה היה הסימן למשרתות לגשת לעבודה. שתי המשרתות ירדו מיד על ברכיהן. שלב הטיפול הראשון היה בעזרת הפה והלשון בלבד. אליס, שכרעה מול המלך, החלה ללקק את איברו הגדול והזקור של המלך לכל אורכו באיטיות, בדגש על ליקוק ארוך ואיטי של הכיפה בתנועה סיבובית. מאחור, ניה הוציאה את לשונה והחלה ללקק את חור התחת של המלך תוך שהיא מפשקת את פלחי עכוזו של המלך בידיה ומנסה להכניס את לשונה כמה שיותר עמוק ולנקות היטב את פי הטבעת של מלכה האהוב. המשרתות ליקקו בשקט ובקפדנות. הזין של המלך עמד חזק והוא נמלא און.

המלך מחא כף פעמיים. זה היה סימן לאליס להלביש את פיה הקטן על הזין העצום של המלך שעמד במלוא הדרו. אליס פערה את פיה והחלה למצוץ בעדינות את איברו של המלך. למרות שהיא הייתה צעירה וקטנת קומה, הייתה לה יכולת מציצה מעולה והיא הצליחה להכיל את כל איברו של המלך בפיה הקטן וללהטט בלשונה תוך כדי המציצה. בזמן המציצה אליס ליטפה בעזרת ידיה את אשכיו של המלך, מעניקה להם טיפול מסור ואוהב. אליס ידעה שהמלך אוהב שתנועת המציצה היא לכל אורך הזין שלו, עד הסוף, והיא הקפידה להכניס את כל הזין של המלך עד הסוף לגרונה. אליס הסתכלה לתוך עיניו של המלך בזמן שהיא מצצה את איברו, נהנית לראות את פניו המסופקים. המלך אהב לראות איך איברו הענק נבלע עד סופו בגרונה של המשרתת הצעירה והיפה שלו. כל אותה העת המשיכה ניה מאחור ללקק את פי הטבעת של המלך ביודעה כמה המלך אוהב זאת. תפקידה של ניה היה לבצע את כל הניקוי המלוכלך יותר, בעוד אליס נהנתה מהמעמד של המאהבת הבכירה של המלך. לפתע רקע המלך ברגלו. שתי המשרתות נעמדו מיד. אליס נתנה למלך יד וליוותה אותו בירידה לתוך האמבט הגדול. שתי המשרתות נעמדו מול המלך בתוך המים החמים. גם בתוך האמבט חלוקת התפקידים בין המשרתות הייתה ברורה: אליס חייכה את המלך וניקתה את שיערו, את ראשו, את פניו, ואת כל חלקי גופו, בעוד ניה לוקחת שאיפה עמוקה וצוללת לתוך המים כדי למצוץ את הזין של המלך וכאשר הייתה מוציאה את ראשה כדי לנשום הייתה ממשיכה ללטף את איברו ואת אשכיו בידיה.

לאחר מספר דקות, המלך היה נקי וחרמן מאד. בלי לומר מילה, הוא יצא החוצה מהאמבט. שתי המשרתות יצאו בעקבותיו. ניה כרעה מולו ומיד חזרה למצוץ את איברו הזקור של המלך, בעוד אליס לוקחת מגבת חמה ומנגבת את גופו ביסודיות. אליס נטלה את ידו של המלך והובילה אותו בעדינות למיטה גדולה שניצבה סמוך לאמבט. המלך שכב על גבו. הזין שלו עמד חזק, רטוב וחלק לאחר הרחצה. מבלי לחכות, עלו שתי המשרתות על המלך: ניה התיישבה על פניו של המלך בתנוחת 69 כאשר הכוס שלה על פניו של המלך וראשה מופנה לכיוון רגליו, ואילו אליס פישקה את רגליה והלבישה בתנועה רכה את הכוס החלק שלה על הזין הענק של המלך תוך שהיא פולטת אנקת הנאה דקה. הכוס של אליס היה צר, רטוב ונעים, ואיברו הענק של המלך מילא אותו עד סופו. מיציה של אליס ניגרו על הזין הזקור שדל המלך בעת שהיא רכבה עליו, עולה ויורדת כמו בוקרת מקצועית. בה בעת, המלך פישק עם שתי ידיו את הכוס של ניה שהיה מונח על פניו, נהנה לראות את הניגוד המטריף בין הכוס השחור של ניה מבחוץ ובין צבע העור הוורוד של הכוס של ניה מבפנים. המלך שלף את לשונו ומצץ את בשר הכוס של ניה. היה לה כוס בשרני ושחור כמו של סוסת פרא. המלך תחת שתי אצבעות מכל יד בדי הכוס של ניה ופער את הכוס שלה בחוזקה עד שהוא כמעט יכול היה לראות את הרחם שלה. ניה גנחה כמו כלבה מיוחמת. כל אותו הזמן אליס המשיכה לרכוב על איברו הגדול של המלך, אשר ניגרו עליו מיצי הכוס הרטוב של אליב שהייתה חרמנית ופראית. אם לא די בכך, מראה העטינים הענקיים של ניה שמתנדנדים מול פניה, הטריף את אליס. אליס רכבה בתנועות עמוקות על הזין של המלך, רכנה מעט קדימה, והכניסה לפיה את פטמתה הימנית של ניה. ניה צרחה מהנאה בעת שהמלך מלקק את הכוס שלה ובה בעת אליס יונקת מפטמתה הזקורה. אליס הייתה שיכורה מהנאה. היא ניתקה את שפתיה מפטמתה של ניה ובשתי ידיה תפסה בפטמותיה של ניה ומשכה אותן בחוזקה כמו חליבת פרה. אליס הגבירה את תנועת הרכיבה על המלך ובבת אחת סטרה על השדיים המתנדנדים של ניה בעוצמה. מיד אחרי זה רכנה אליס קדימה ונישקה את ניה נשיקה לוהטת. באותו רגע אליס הרגישה שהיא גומרת ומתפרקת. בבת אחת היא הרימה את אגנה מעלה ופלטה זרם חזק של שפריץ מהכוס הנפוח שלה על איברו של המלך. אליס המשיכה לרעוד בלי יכולת לעצור את רטט ירכיה. ניה רכנה מיד קדימה ובלעה בפיה את איברו של המלך, נהנית מטעם המליחות של מיצי הגמירה של אליס שניגרו על איברו. אליס התעשתה ומיד הצטרפה לאליס בליקוק מיצי הכוס שלה שהיו מרוחים על איברו של המלך. בזמן המציצה המשותפת, שתי המשרתות הצמידו לשונותינן האחת לשנייה והתנשקו בלהט. באותו רגע המלך סטר בשתי ידיו על ישבנה של ניה שהיה מונח על פניו. ניה הבינה את הסימן ומיד רכנה ליד המלך על ארבע, ראשה על המיטה, אגנה זקור באוויר עם הישבן כלפי מעלה, ושתי ידיה משוכות לאחרו ומפסקות את פלחי עכוזה.

המלך התייצב מאחורי ניה, ובבת אחת, ללא הקדמה וללא רחמים, הכניס את איברו עמוק לתוך התחת הפתוח של ניה. ניה נאנקה בכאב מהול בהנאה. היא פישקה את עכוזה ככל יכולתה כדי להכיל את איברו הענק של המלך. דמעות ניקוו בעיניה של ניה מהכאב. אליס התיישבה לצד ניה, מלטפת את ראשה. המלך פשוט קרע את התחת של ניה ללא רחם. הוא הוציא והכניס את איברו הענק לתוך התחת של ניה, מפליק על ישבנה השחור חזק, גונח כמו חיה. המלך תפס בשיערה של ניה ומשך אותו חזק. הוא שלט בה כמו ששולטים בסוסת פרא. פלג גופה העליון של ניה התרומם כעת מהמיטה, והמלך חדר אותה מאחור בישבנה הצר. עטיניה הגדולים של ניה התנדנדו בעוצמה מצד לצד. אליס משכה את פטמותיה של ניה חזק עד כאב. ראשה של ניה הסתחרר. אליס רכנה לכיוון המלך, ונישקה אותו בחושניות בזמן שהוא קורע את התחת של ניה. המלך משך את שיערה של אליס לאחור וסטר על לחייה בחוזקה ואז הצמיד את פנייה לפניו ונישק אותה שוב. במשך מספר דקות המלך המשיך לחדור עמוק לתוך מעיה של ניה עם איברו הענק, בעודו מנשק את אליס וסוטר לה לסירוגין. לפתע, בתנועה חזקה אחת, המלך דחף קדימה את ניה, מוציא את איברו מישבנה, ומיד דוחף את פיה של אליס על איברו. אליס הרגישה איך איברו של המלך ממלא את גרונה. הטעם של התחת של ניה מילא את פיה. לא היה איכפת לה. הטריף אותה לראות את המלך מאבד את חושיו מהנאה. אליס ליקקה את איברו הענק של המלך, מצצה אותו, וניקתה אותו מכל שיירי מיצי התחת של ניה. המלך זרק את אליס על המיטה כשהיא שכובה על בטנה, ונשכב מעליה. אליס שלחה ידיה ופיסקה את פלחי עכוזה. בתנועה חזקה החדיר המלך את איברו לתוך ישנה של אליס. אליס נאנקה כמו חיה פצועה. המלך הוציא את איברו מהתחת של אליס כמעט עד סופו, ואז, בתנועה חזקה אחת, הכניס את כל איברו לתחת של אליס עד שהיה נדמה לה שהוא חודר את מעיה ומגיע לקיבתה. אליס גנחה בפראות. המלך הגביר את קצב חדירתו לאליס. ניה נשכבה לצד המלך מציעה לו את שדיה הגדולים. המלך שלח ראשו ומצץ בחוזקה את שדה של ניה. ניה גנחה מהנאה. מיד לאחר מכן הפך המלך את אליס על צדה והמשיך לדפוק את ישבנה הקטן, בזמן שניה נשכבת מאחוריו ומלקקת את פי הטבעת שלו. התחושה של הזין הענק שלו חודר את הישבן הצר של אליס בזמן שלשון רטובה וארוכה מלקקת את פי הטבעת שלו, הטריפה את המלך.

המלך עבר לכריעה, מושך למעלה את אגנה של אליס שכעת עמדה על ארבע. המלך הוציא בבת אחת את הזין שלו מהתחת של אליס שהיה פעור לרווחה. הוא משך את ניה בשיער ראשה וקירב את ראשה לפתח הישבן הפעור של אליס. ניה ליקקה את פי הטבעת של אליס בשקיקה. המלך התייצב מאחורי ניה שהייתה עסוקה בליקוק מיצי התחת של אליס. התחת של ניה היה פעור מהחדירה של לפני מספר דקות. ניתן היה לראות היטב את הבשר הורוד בתוך התחת של ניה לעומת צבע העור השחור של הישבן מבחוץ. המלך שלח את שתי ידיו ופער בחוזקה את התחת של ניה. ניה פלטה זעקה אך מיד המשיכה ללקק את הישבן של אליס. המלך פער במלוא העוצמה את ישבניה של ניה וסימן לאליס להתקרב. אליס קמה ממקומה, רכנה ליד ניה, מרחה משחת סיכוך על ידה, והכניסה באיטיות את כל אגרופה לתוך התחת הפעור של ניה. ניה זעקה כאשר היא הרגישה כיצד היד הקטנה והחלקה של אליס נכנסת עמוק לתוך מעיה. ניה זקפה את ראשה, נאנקת מכאב והנאה. המלך נשכב תחתיה וקירב אותה אליו. ניה רכנה מעליו והכניסה את איברו הענק לתוך הכוס הרטוב והחם שלה. ההרגשה של זין גדול ממלא את הכוס שלה בזמן שהיד של אליס חודרת את עכוזה מאחור, סחררה את ניה לגמרי. ניה החלה לעלות ולרדת על הזין של המלך, בעוד ידה של אליס מעסה את הזין של המלך מתוך התחת של ניה. המלך הרגיש איך ידה של אליס, שהייתה שקועה עמוק בתחת של ניה, מעסה את הזין שלו שהיה תקוע עמוק בתוך הכוס של ניה. ההרגשה הזו הטריפה את המלך. הוא סטר על עטיניה של ניה שהתנדנדו בטירוף, ואז שלח ידו וסטר על פניה חזק. ניה חשבה שהיא עומדת להתעלף. אליס גייסה את כל כוחותיה והכניסה את ידה עמוק ככל האפשר לתחת של ניה, עד שרק המרפק שלה נותר בחוץ. אליס נהנתה מהמראה המטריף הזה ובידה השנייה הפליקה חזק על ישבנה של ניה וצחקה בקול. לפתע הוציאה אליס את ידה מהתחת של ניה בבת אחת, והמחזה היה פשוט מדהים. קצה מעיה של ניה יצא החוצה דרך פי הטבעת שלה כמו שושנה אדומה גדולה ומהממת. אליס קירבה את ראשה וליקקה את קצה מעיה של ניה שבלט החוצה מישבנה. ניה יללה בתאווה והגבירה את רכיבתה על המלך. המלך אחז חזק בשדיה הענקיים של ניה שהתנדנדו מעליו וכך סימן לה על קצב הרכיבה הרצוי. לפתע הרגישה ניה איך צוואר הרחם שלה מתכווץ מתאווה. היא דחפה את אגנה עמוק ככל האפשר על הזין של המלך שמילא אותה, ושנייה אחרי זה פלטה יללת גמירה בעודה מטלטלת את ראשה כמו חיה. המלך סטר על פניה חזק אך ניה התכווצה עליו בעוד שהחורים של הכוס והתחת שלה מתכווצים ומתרחבים במהירות ללא שליטה.

המלך הזיז את ניה מעליו, השכיב את אליס על גבה, ורכן מעליה. אליס פתחה את פיה והמלך החדיר את הזין הענק שלו לגרונה. המלך שלח יד ותפס בשיערה של ניה, מקרב את ראשה לישבנו. ניה החלה ללקק את פי הטבעת של המלך בזמן שהוא רכון על ארבע והזין שלו חודר בחוזקה את גרונה של אליס. לפתע שחרר המלך גניחת הנאה ואליס הרגישה איך זרמים של שפיך ממלאים את גרונה. אליס פערה פיה חזק ככל האפשר וסחטה את אשכיו של המלך בעדינות כדי שיפרוק בפיה את כל מטענו. המלך המשיך לרוקן את זרעו הסמיך לתוך פיה של אליס בזמן שניה מלקקת את פי הטבעת שלו כדי להגביר את עוצמת הגמירה. עיניה של אליס כמעט יצאו מחוריהן בזמן שאיברו הענק של המלך חדר עד מעמקי גרונה ושיחרר שם כמויות של שפיך. אליס בלעה הכל בשקיקה. לא היה כבוד גדול יותר בשבילה מאשר לשתות את זרעו של המלך. זה היה בשבילה כמו זרע אלוהי. המלך מילא את אליס בזרע בעודו שואג בטירוף. אליס בלעה הכל עד הטיפה האחרונה. המלך נשכב מותש על גבו לצדה של אליס. ניה מיהרה לרכון מעל איברו של המלך כדי לנקותו משאריות השפיך ולטעום גם היא את טעם המלכות. לאחר מספר דקות התאושש המלך וקם ממקומו. הוא נעמד וסימן בראשו לניה. ניה מיהרה להתייצב מול המלך ולכרוע על ברכיה. ניה פערה את פיה וזרם חמים של שתן מאיברו של המלך מילא את פיה. ניה הסתכלה בעיניו של המלך בזמן שרוקן את מימו בפיה ובלעה הכל. מדי מספר שניות הפסיק המלך את ההשתנה כדי לאפשר לה לבלוע, ואז המשיך עד שרוקן את כל מימיו לקיבה של ניה. לאחר שסיים, ניה ליקקה את שאריות השתן מאיברו של המלך, קדה קידה, ויצאה מהחדר.

אליס ניגשה למלך, אחזה בידו, הביטה לתוך עיניו, וליוותה אותו שוב לאמבט החם כדי לנקות את גופו ולהשלים את הרחצה ואת הטיפול. אליס התסכלה בהערצה במלך בעודה רוחצת אותו. לא היה מאושר ממנה בעולם. לאחר שהסתיימה הרחצה, אליס ניגבה את המלך, הלבישה אותו בבגדים נקיים, והשכיבה אותו במיטתו למנוחה. היא כבר לא יכולה הייתה לחכות לרחצה של מחר.

*******

אם יש בחורות שנהנו מהסיפור, אתן מוזמנות להגיב בכיף: [email protected]

 

 

 

 

 

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

חדש!

אילוף הסוררת

תקציר:
גדי ישב בבית הקפה בשולחן לבדו שקוע במחשבות. בית הקפה היה מלא למחצה ובחוץ עברו אנשים אבל הוא לא התייחס […]
להמשך קריאה >>

אילוף הסוררת

הסקס צאט הזה עשה אותי חרמן

תקציר:
סיימתי יום עבודה ארוך מ 06:00 עד 23:00 , כל מה שרציתי זה רק לחזור הביתה להתקלח ולישון. לפני שנכנסתי […]
להמשך קריאה >>

הסקס צאט הזה עשה אותי חרמן

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן