נימפומנית שאת.

סיפורי סקס
הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 22 ביולי 2018

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

יום אחד תחזרי הביתה והאור יהיה כבוי. את לא רגילה שהאור כבוי, כי מאור – החבר הסקסי שלך – אוהב שהאור דולק כמעט כל הזמן. לא מספיק לו אור השמש החודר מבעד לתריסים.
את מופתעת, כי בדרך כלל הוא מגיע לפנייך הביתה. עובד כמאבטח בבוקר ומסיים בסביבות שתיים בצהרים. מאבטח בתיכון. לא פעם התלבטת בינך לבים עצמך אם את מקנאת לו, או מקווה שהוא יביא איתו איזו תיכוניסטית צעירה אליכם למיטה.
לפני שבוע הייתם במסיבת יום הולדת של חברה שלך.באמצע המסיבה נתקפת חשק. לא חשק לשוקולד. חשק להרגיש אותו. אני מאמין שקוראים לזה תשוקה… אבל רצית לעשות את זה בצורה מיוחדת. רצית להעניק לו גמירה מדהימה.
לא מזמן קניתם מיטת עיסויים, אז לחשת לו באוזן שאת רוצה אותו והוספת ליקוק קל. הוא הבין את הרמז ולקח אותך הביתה. מזל שלא היו שוטרים בדרך. יש מצב ש120 ברחובות נתניה זה לא כל כך חוקי…
הגעתם הביתה והוא התנפל עלייך. שניכם התפשטתם במהירות ופתאום עצרת אותו. 'חכה', אמרת לו. העיניים שלו הראו שהוא רעב. רעב לגוף שלך.
נהנית מזה מצד אחד, אבל לא תכננת להשאיר אותו לא מסופק. הבאת את שמן העיסוי והורית לו לשכב על הבטן על מיטת העיסויים. התחלת לעסות את השמן לתוך שכמותיו, לתוך גבו, לתוך הירכיים, לתוך התחת המוצק והחמוד שלו.
כשסיימת והוא היה רפוי כולו, הפכת אותו. הזין שלו לא עמד וזה העליב אותך קצת. אז התחלת לשפשף אותו, הידיים שלך מלאות בשמן.
לאט לאט הוא הזדקר ואמרת לו לחזור ולשכב על הבטן, איבר המין שלו צמוד למיטת העיסויים. עלית עליו ונשכבת עליו. מוחצת את שדייך על גבו, כולך מתמלאת בשמן. התחלת לנוע על גבו בתנועות קטנות של זיון. המפשעה שלך פוגשת בגופו, אז את לא מקופחת, אבל עכשיו המטרה להעניק לו גמירה ייחודית. התחלת לגנוח לו קלות לתוך האוזן, מחרמנת אותו יותר. תוך שתי דקות הבחור, שמחזיק גם חצי שעה במיטה, גמר. באופן מפתיע, זה רק גרם לך להבין כמה הוא מרוגש ממך.
בסוף הסקס הלא שגרתי הזה הוא הבטיח שיחזיר לך. כפליים.
וכנראה עכשיו הגיע הזמן, כי הוא נצמד אלייך בהפתעה מאחור, מגיח מהמחבוא שלו מאחורי הדלת.
הבית חשוך, נכון. אבל זה כי הוא עושה לך הפתעה.
את מרגישה אותו קשה בין פלחי העכוז שלך והוא מוביל אותך לחדר השינה שלכם. למיטה שראתה כל כך הרבה.הוא משכיב אותך ומפשיט אותך במהירות. את נשארת בלי בגדים, עם רגליים פתוחות לרוחה. את מתחננת במבטך שיבוא. שידפוק אותך. שיתן לך לגמור. והוא מתפשט לאיתו. את רואה לפנייך מאה ושמונים מטר של מתיקות. של גבר חסון, גבר שאת גם אוהבת. העיניים שלו שחורות ואין להן תחתית. השיער שלו קצר ופרוע, שחור גם הוא. הוא שרירי ואת מתה עליו. עליו ועל הזין הלא ארוך שלו, אבל בעל הביצועים.
ובמקום לזיין אותך, הוא שם לך כיסוי עיניים וקושר אותך. את מתרגשת ותוהה לעצמך מה קורה הלאה. את שומעת צחקוקים. שתי בנות נוספות לפחות… וקול של גבר – לא, שני גברים – שמדברים בקול מהוסה.
את מרגישה יד נשית קטנה, מהססת, נוגעת לך בשפתיים. את שואפת המון אויר פנימה בהתרגשות, מחכה למה שבוודאי יבוא בהמשך.יד נוספת, גברית, אך בעלת מגע לא מוכר, תכליתית יותר וחופנת את התחת שלך, מרימה אותך מעט באויר. השפתיים של מאור, שאת לא תהיי מסוגלת שלא לדעת שהן שלו גם בעוד אלפיים שנה, פוגשות לך בשד הימני. הוא מוצץ קלות את הפטמה ואת נרטבת. נרטבת כמו שמעולם לא היית רטובה, גם בפעם ההיא שמאור גרם לך להשפריץ תוך כדי שהיה תקוע לך בתחת.פה קטנטן עם שפתיים רועדות נוגע לך ברגל ואת פולטת גניחה קלה כשהבחורה נצמדת אל ירכך עם שדיה ומוצצת לך את הבהונות. את מתה להחזיר, להרגיש בידיים שלך משהו – כוס, זין, פטמות – כל דבר ממשי להחזיק בו בזמן שהחרמנות גואה בך, אבל את קשורה חזק מדי למיטה וכל מה שנותר לך לעשות הוא לצפות בהתרגשות למגע הבא, לעינוג הצפוי.
את מתה כבר שמישהו יגע לך בשפתיים התפוחות של הכוס, אבל יש להם זמן. הבחורה שנגעה לך קודם בשפתיים מלטפת עכשיו את אזנך, יורדת לאט לכיוון העורף וכשהיא מגיעה אליו, היא מושכת אותך מעט לכיוונה ונוגסת קלות את אזנך, מעבירה בך צמרמורות. בדיוק באותו רגע את מרגישה יד גברית מלטפת את ירכך הימנית, קרוב נורא למפגש בין הרגליים. מישהו מעביר ציפורן עדינה בין חור התחת לכוס שלך ואת כבר לא יכולה יותר.
"די! אני כבר מתחרפנת!" את צורחת ובתגובה הבחורה שליקקה לך את הרגליים מתרוממת, מסתובבת לכיוון אבר המין שלך ונותנת ליקוק מדויק לדגדגן שלך.
את פולטת גניחה בלתי רצוני.
היא מתחילה לטפל לך בדגדגן בזמן שאחד הגברים מכניס לך אצבע ועוד אחת. הבחורה גם משפשפת לך אותו, בזמן שזאת שבאזור הפנים שלך עוברת לכרסם את האוזן השניה.
מאור מנשק אותך ושואל בין הפעמים שאת גונחת לתוך פיו (את לא ממש מצליחה לנשק אותו, מרוב עונג. את צריכה אויר עכשיו) "את נהנית?"
"אוה, כן, כן, כן! אני נהנית!" את מסננת בלחש, מתאפקת שלא לצרוח. למה לגרום להם להרגיש שהם מצליחים? שיעבדו קשה יותר הבני זו- פאק. זה טוב לך… את מאבדת שליטה כשהגבר השלישי מתחיל לעסות לך את חור התחת. את צורחת מעונג ואת מרגישה את האורגזמה מתחילה להבנות.
כבר עכשיו את מבינה שזה לא הולך להיות מהעולם הזה. עוד לפני שהתפוצצת, את מתחילה לראות עיגולים שחורים מול העיניים. את מרגישה בחדות את כל נקודות המגע. האוזן שלך נמצצת. עכשיו גם השניה. הלשון של מאור בתוך פיך, משחקת עם שינייך ולשונך בזמן שאין בך את הכח להחזיר נשיקה. מישהו מוצץ לך את הפטמה השמאלית ואוחז לך בימנית. כנראה שהוא גם זה שמעסה לך את חור התחת עם שמן. הבחורה השניה מלקקת לך את הכוס באטרף – ממש טורפת אותו ומעבירה אצבעות בין בהונות רגלייך. ואת גונחת. גונחת לתוך הפה של מאור. גונחת שאת אוהבת אותו. גונחת שאת לא יכולה יותר. גונחת שיעזבו אותך. וצורחת שאת גומרת.
לא בטוח שהבחורה שם למטה תשכח את מה שקרה באותו רגע. בפרץ של אי שליטה השפרצת לה לתוך הפנים כמויות נוזלים שהיא לא תפגוש נובעים מאף אשה אחרת. התחלת לרעוד בלי שליטה, מלכלכת את הסדין של המיטה שלך ושל מאור בכל המיצים שלך. הרגשת כאילו את עומדת לאבד הכרה ופרכסת שתי שניות, מנסה לעכל את מה שקרה הרגע.
את שומעת את מאור מבקש מזאת שירדה לך לנשק אותה וללקק ממנה את מה שמרחת לה על הפרצוף. תוך כדי שאת שומעת את מצמוצי הנשיקה שלהם, אחד הגברים מוריד ממך את כיסוי העיניים. את מגלה חדר מלא באנשים צעירים שאת לא מכירה. כולם בגילאי תיכון מלבד מאורי שלך. הוא מנשק ג'ינג'ית כוסית על, שאת מזהה שכל הפרצוף שלה רטוב. את מסוגלת לנחש ממה…
לידך, מניחה את היד על שדייך ומתרכבלת איתך, את מוצאת בחורה בלונדינית עם חזה טבעי בינוני. היא עירומה לגמרי ורגלה מונחת על מפשעתך, הכוס שלה חם ורטוב על ירכך. את מסתכלת ימינה ואת רואה שני בחורים צעירים, אחד עם שיער שחור כמו של מאור שלך, דומה לו בצורה מחשידה ובחור בעל שיער שטני ועיניים ירוקות, בגובה מטר שבעים (קשה להיות מושלמים). לשניהם בטן חטובה ושניהם בלי בגדים, מציגים את החבילות שלהם לראוה.החרמנות שלך חוזרת. את רוצה לראות את כולם מזדיינים. עכשיו. את צורחת בתסכול, שוכחת לרגע איך לדבר.
"שחררו אותי…" את לוחשת בסוף בקול צרוד. הבלונדה משחררת אותך ואת זוכה למבט רציני יותר בגופה. היא קצת גבוהה. מטר שבעים וחמש, בערך. הג'ינג'ית מטר שישים ופתאום בא לך לראות את מאור, שעסוק בללקק את שאריותייך מפניה, תוקע אותה חזק.
את מצווה עליו לזיין אותה. עכשיו. הקול שלך צרוד נורא והוא מחייך, תופס את הג'ינג'ית ומצמיד אותה לקיר. יש לה פנים יפות ואת מרגישה מדקרת קנאה קטנה בלבך כשהוא מנשק אותה ומפשק את רגליה. תנועה אחת והוא בתוכה. מתחיל לזיין אותה. היא כורכת את רגליה סביבו ואת מרגישה שאת צריכה זין. עכשיו. הבחור השטני מתקרב אלייך, כאילו קרא את מחשבותייך ולוקח את ידך, שם אותה על הזין הזקור שלו. את שומעת את הג'ינג'ית הצעירה גונחת ובא לך להרגיש את הזין הזה בפה. את מתחילה ללקק אותו לאורך והוא מבהיק מזיעה ומהרוק שלך. זה שנראה כמו מאור מתייצב לך בין הרגליים ומכוון את הזין שלו לכוס שלך. הוא נכנס פנימה בתנועת אגן חזקה ומתחיל לדפוק אותך. יש משהו מוכר בזין הזה…
את נהנית, אבל ימות העולם לפני שתתני לו לדעת את זה. שיתאמץ יותר!
הג'ינג'ית גומרת בסערה ומאור שלך מתפנה. הוא רואה אותך משופדת משני הכיוונים ומחליט להכנס מתחתייך. הוא מרים אותך מעט, שני הזרגים עדיין בתוכך ונשכב מתחתייך. את מרגישה את הקוביות שלו בגבך ויודעת מה יבוא עכשיו. הוא מכניס את הזין שלו לתחת שלך, שמשומן כבר מהאקט הקודם. ואת מלאה. כל כך מלאה…
בצד את רואה את שתי הבחורות מתנשקות והג'ינג'ית מתחילה לענג את הבלונדה. הגניחות שלך מתערבות בשלה כששתיכן מתקרבות לשיא. מאור משפריץ לך בתוך התחת ומנשק אותך. הוא עדין נמצא בתוכך, כדי להעצים את התחושה, אבל הפסיק לנוע. גם הבחור שאת מוצצת לו מראה סימנים של היחלשות וכנראה שהוא עומד ללכלך אותך בשפיך…
מאור לוחש לך שזה שבתוך הכוס שלך הוא בן דוד שלו וזה מוסיף משום מה לריגוש. בן הדוד נע בתוכך במהירות הולכת וגוברת ואת מרגישה שאת מגיעה לסף היכולת שלך.
כשאת מתפוצצת זה בסנכרון מושלם עם הבחור הבהיר שממלא לך את הפרצוף בגמירה. סדרת ההתפוצצויות בתוכך נמשכת עוד קצת זמן ובדיוק שהבלונדה מתחיל לצעוק שהיא גומרת, בן הדוד יוצא מתוכך ומשפריץ לך על החזה והבטן.

"תודה, מאור." את לוחשת ונרדמת באפיסת כוחות. 

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

5 תגובות בנושא “נימפומנית שאת.

Ms ShityWords 27 ביולי 2018 at 04:42

נהניתי מכל רגע… כתיבה איכותית! זה נדיר. מלא פירגון

Nkter 6 באוגוסט 2018 at 23:44

תודה רבה. בכיף…

שי 27 ביולי 2018 at 10:32

היה לי מקרה דומה אם אמא שלי

סתם אחד 7 באוגוסט 2018 at 05:28

וואו מעולה, ממש נהנתי

מה 3 באוקטובר 2018 at 00:26

מה

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב