אני מזיין את אמא שלה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 29 בינואר 2019

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

סיימתי לדבר ואז השתתקתי, הבטתי בה. היא ישבה מולי על הספה, קרובה אליי. היא הרהרה לרגע ואז נרכנה קדימה לעברי, נטלה את סנטרי בידה, התבוננה אל תוך עיניי ואמרה: אז הבת שלי עם גבר אחר וכאן אתה נמצא. היא הרהרה קצת ואז הוסיפה: אני מכירה את זה, הייתי במצב כזה בעצמי פעם.

הבטתי בה, ההתכופפות שלה קדימה, גרמה לפתח הצוארון שלה להתרחב ודרכו נשקפו אליי שני שדיה המלאים. הסטתי מהם את מבטי, נבוך, וחשתי את ידה חמה ורכה, המגע שלה העביר בי רטט.

זה מה שהיה כשנפרדתי מאבא שלה, היא אמרה לי כשהיא מביטה אל תוך עיניי, אני יודעת כמה שזה לא קל.

כן? הגירושין שלכם? ניסיתי להביע הבנה, מביט בפניה, חלק מהריכוז שלי נשאב אל תחושת היד שלה, המבט שלי מתחמק מלהביט אל שדיה.

כן, מסכן שלי, הגירושין שלנו, היא חזרה שוב על דבריה וליטפה את לחיי, הרגשה גרועה.

מחורבנת.

כן, לזה התכוונתי. היא התבוננה אל תוך עיניי כשידה מלטפת את לחיי ואני מתענג על התחושה. לאחר רגע ארוך שבו ידה החליקה על לחיי והיא הביטה אל תוך עיניי היא קמה, נעמדה, ישרה את החלוק שלגופה, פנתה והתרחקה ממני. היא פסעה לאט, גבה מופנה אליי, הבטתי באחוריה המלאים וכאשר היא הסתובבה אליי חזרה מיהרתי להסיט את מבטי הצידה.

היא שילבה את ידיה על חזה והביטה בי. היא התבוננה בי כך רגע ארוך, שנינו שתקנו, היא עומדת ואני יושב, ואז היא חזרה לעבר הספה ונעמדה בסמוך אליי, הניחה את ידיה על מתניה והביטה בי מקרוב, מלמעלה. מה היא רוצה? הבטתי בה כלפי מעלה במבוכה, ממתין לראות מה עומד לקרות ואז היא נטלה את ראשי בידיה, ומשכה אותו אליה והצמידה אותו אל בטנה ואמרה בשקט, בקול רך: מסכן שלי.

התחושה הייתה מטלטלת, לחוש את בטנה הרכה מול לחיי, לחוש את הריח של גופה. נותרתי נטוע במקומי בלי יכולת לזוז, מתמכר לתחושה ולריחות ושמעתי אותה אומרת בשקט כשידיה מצמידות את ראשי אל בטנה: היא יכולה להיות מאוד קשה ומרוכזת בעצמה הבת שלי, כמו אבא שלה, היא תמיד הייתה כזאת, מאז שהייתה קטנה.

מאז שהייתה קטנה? הנעתי את לחיי מול בטנה וחשתי את ידיה מלטפות את ראשי.

ברקע שמעתי את מילותיה מהדהדות, תשומת הלב שלי בתוך גופה, מתקשה לעקוב אחר מילותיה: כן, היא לא בן אדם רע, אבל כשהיא רוצה משהו היא לא רואה אף אחד.

אני לא יודע לגביה, אני רק יודע שזה כואב, אמרתי, הרמתי את ידיי והנחתי אותן על צדי האגן שלה.

אני יודעת, אני מרגישה כמה קשה לך. היא הצמידה את לחיי אליה, גורמת לה לשקוע מעט אל תוך הרכות של בטנה, כל מה שאני יכולה לעשות עכשיו זה לחבק אותך.

תודה, לחשתי, חש את צדי גופה בכפות ידיי, את בטנה מול פניי, הידקתי אותה והצמדתי אותה אליי: כן, חיבוק יכול לעזור.

אז הנה, קח אותו, היא לחשה אליי, מהדקת אף היא את החיבוק שלה ומחליקה בידה על ערפי. חשתי את בטנה מול פניי, הידקתי אותה אליי בידי, היא התקרבה מעטי וחשתי את ירכיה המלאות נוגעות בי.

כן, מלמלתי, חש רטט עובר בגופי והידקתי את האחיזה שלי בה, מהדק אותה יותר אליי: תחבקי אותי.

אני מחבקת אותך, היא לחשה, מלטפת את כתפיי.

אני מרגיש, אני מרגיש, מלמלתי וחככתי את ראשי בגופה, חש את בטנה מול פניי.

מסכן שלי, מסכן שלי, שמעתי אותה, אתה חמוד.

רציתי, אותה, רציתי לחוש עוד. בהחלטה של שניה קמתי על רגליי מהספה ונעמדתי, מצאתי את עצמי מולה, גבוה ממנה, היא הביטה בי מלמטה, ראשי רכון כלפיה, ראשה ומבטה מופנים כלפי מטה. הקפתי את גופה בזרועותיי ולחשתי אל תוך פניה: כל כך טוב לי בחיבוק שלך, המגע שלך.

מה שאני יכולה לעשות, היא חייכה אל פניי, אתה יודע, הנה, אני כאן בשבילך.

הריגוש עלה בתוכי, הרעב להרגיש גוף של אישה. חשתי את לבי הולם ואת ידיי שסביבה רוטטות, רוצות לחוש, לגעת עוד. כשכפות ידיי רועדות החלקתי אותן מעט בזהירות ולאט במורד גופה, מניח אותן על האגן שלה, על תחילת אחוריה, הרחקתי מעט את ראשי והבטתי כלפי מטה בעיניה המופנות כלפיי, בראשי חולפת התהיה עד כמה אוכל ליהנות מהמגע הזה, עד היכן אוכל להגיע ולגעת, מה הוא הגבול שמעבר לו היא תעצור אותי, אבל בינתיים זה לא קרה. היא נותרה כך, צמודה אליי, ידיה על צידי גופי, מבטה מורם אליי, חשה את ידיי מחליקות אל האגן שלה בלי להגיב, רק מתנשמת ואז שולחת את ידה למעלה ומלטפת את פניי ואת ערפי. ידיי שעל אחוריה אוחזות בהם, ליטפתי אותם, שמעתי אותה מתנשמת אך לא מגיבה, לא עוצרת אותי. מעודד מכך הנמכתי את פניי לעברה ורפרפתי על פניה בשפתיי.

היא הפנתה את פניה מעט הצידה, מניחה לי לנשק את לחיה ואת אפה ולרדת לעבר צוארה, בתוך אוזני שמעתי אותה אומרת בקול לוחש, אתה, יודע, רק תחבק אותי.

כן, אישרתי את דבריה, מעביר את לשוני על צוארה, אני מחבק אותך, רק מחבק… כל כך טוב לי לחוש אותך, את יודעת.

כן, היא אמרה בלחש, מתנשמת, אני יודעת.

יודעת? מה פירוש היא יודעת? תהיתי, ובעדינות ובאיטיות החלקתי את ידי הרוטטת על ישבניה, חש אותם גדולים ורכים מבעד לבגד, מלטף אותם, העברתי את ידי עליהם, חש את הבד, חש את התחתונים שמתחת לו. היא נותרה כך, צמודה אליי, ידיה על ערפי ועל ראשי, לא זזה, לא אומרת דבר. לאחר רגע ארוך שבו חשתי את ישבניה אזרתי אומץ, אחזתי בהם מעט חזק יותר ומשכתי את האגן שלה והצמדתי אותו אליי.

חשתי את ידיה נאחזות בי, אצבעותיה בערפי. גיששתי בעדינות על אחוריה באצבעותיי, היא לא מגיבה, לא מונעת זאת ממני. שמעתי אותה מתנשמת, היא חשה את ידי מלטפת את הישבן שלה והיא לא מרחיקה אותה: האם גם היא רוצה?

היא לא מרחיקה את ידי. ליטפתי את התחת שלה, רפרפתי עליו באצבעותיי, חשתי מול בטני את בטנה עולה ויורדת עם ההתנשמות שלה, מגבירה את הריגוש שלי, את הרעב שבתוכי לחוש עוד, את הגוף שלה. ידיי מחליקות על ישבניה, אחת מהן חשה כעת את החריץ שביניהם, מעבירה עליו אצבע. ליטפתי את החריץ שבין ישבניה ואז העליתי את אחת מידיי מעט כלפי מעלה לאורך הצד של גופה אל המותן שלה, ומשם הלאה לאורך הצד שלה למעלה. היא התנשמה אך לא הגיבה, נותרה מתנשמת, ידיה מקיפות את ראשי, לא נעה, ואני המשכתי את תנועת ידי.

תשים לב, אתה… איפה אתה נוגע, היא לחשה.

כן, כן, אני אשים לב, מלמלתי כשאני מעודד מכך שהיא רק מעירה לי אך לא מתרחקת, חש את בטנה וידי עולה לאורכה לאיטה למעלה, חשה את צלעותיה עכשיו.

תשים לב, היא התנשמה, אני לא כועסת עליך, אתה זקוק לזה, הגוף שלי… הידיים שלך… אתה יודע. רק… רק תדאג שלא ניסחף יותר מדי, טוב?

טוב, לחשתי, רק קצת.

רק קצת? מבטיח?

מבטיח, כן, מלמלתי, אחזתי בצד שלה, חש את הצלעות מתחת לרכות שלה, חשתי אותה מתכווצת תחת המגע שלי, רוטטת בכף ידי, הרגשתי איך האיבר שלי נעמד, מתמלא: כל כך טוב לי לגעת בך, מלמלתי כשידי חשה את החום של בית השחי שלה.

כן… זה… זה לא פשוט בשבילך, אתה זקוק לחום, לנחמה… אני מבינה אותך, היא התנשמה בכבדות.

את מבינה? את מקסימה, לחשתי.

התחלתי להחליק את ידי הצידה מבית השחי לעבר קידמת הגוף שלה, היא התנשמה עמוק וכבד יותר אך עדיין לא עשתה דבר על מנת לעצור אותי, מעודד מכך השתהיתי לשניה, חש את גופה רוטט, את נשימתה כבדה יותר ויותר, ואז הנעתי את היד שלי עוד קצת ונגעתי ברפרוף בצד של השד הכבד המלא. לא, היא עדיין לא עוצרת בעדי, ואז התמלאתי תעוזה, מתחתי את ידי והנחתי אותה על השד שלה.

אה…. נשימתה נעצרה. השהיתי שם את ידי לראות מה היא תעשה, הבטתי בה כלפי מטה, עיניה היו עצומות, פיה פתוח. היא לא עשתה דבר ואני חשתי אותו ממלא את כף ידי, חשוף מתחת לבגד, בלי חזיה. לאחר רגע היא מלמלה במאמץ: אתה… אתה נסחף.

כן, מלמלתי, אני נסחף רק קצת.

לא… אל… רק קצת.

התעלמתי מדבריה, אחזתי וליטפתי אותו והיא מלמלה שוב: אתה נסחף, אתה נסחף.

רפרפתי בשפתיי על צארה כשידי האחת על שדיה והאחרת על אחוריה, גופה נמתח, ידיה הצמידו אותי אליה, המלמול שלה נקטע והיא היטתה את גופה לאחור, מבליטה לעברי את בטנה. מצמידה את האגן שלה אל האגן שלי ואל האיבר שלי שהיה עכשיו מתוח והתחכך בה מבעד לבגדים. נישקתי וליקקתי בעדינות אותה כאשר ידי האחת אוחזת בשד שלה, מעסה אותו, אוחזת ומרפה חליפות, והאחרת על אחוריה, נשימותיה כבדות, גופה מתוח, ואז התחלתי להוריד מטה את ידי שעל האגן שלה, חשתי אותו מבעד לבד והמשכתי להחליק עליו מטה, הלאה לאורך החלוק הקצר שלה.

אתה נסחף, אתה נסחף, היא מלמלה, קולה מבוהל.

כן, כן, אני נסחף.

לא, לא… היא התנשמה בכבדות ואז אמרה בלחש כשידיה מתהדקות סביבי, אני רק… אני רק מחבקת אותך.

כן, את רק מחבקת אותי, לחשתי, ידי שעל ירכה מפשילה למעלה את החלוק שלה, חשה את הירך שלה, אני מפשיל למעלה את שולי הבגד אל מעל לברכיה, חושף את ירכיה, נוגע בה, אוחז בהם, חש אותם. היא מפשקת קלות את עמידתה וידי עולה לאורך הירך שלה, מלטפת את החלק החיצוני שלה. מעליי אני שומע את נשימותיה הכבדות, אני מחליק בידי עוד למעלה ואז מגיע וחש את מגע התחתונים שלה שבצד האגן שלה באצבעותיי.

לא, לא, היא נזעקת בלחש, נזהרת שלא להרים את קולה, שולחת את ידה למטה ואוחזת בידי, עוצרת אותה. אני משחרר אותה מידה בעדינות ואז אוחז בשלי החלוק שלה ומפשיל אותו למעלה, מעלה אותם אל האגן שלה ומעליו. האגן שלה כעת חשוף מולי, אני מלטף את הבטן החשופה שלה ומגיע אל תחתוניה.

אוי, אמא, היא פלטה כמעט בצעקה.

העברתי את לשוני על צוארה, מעלה ומטה ואז במעגלים, ואז הורדתי את ידי מעט למטה, מחדיר אותה אל מתחת לתחתונים שלה

לא, מה אתה עושה? היא הזדעקה כאשר ידי נתחבה אל מתחת לתחתוניה וחשה את תחילת שערותיה.

זהו, היא שלי, אני יכול לעשות איתה מה שאני רוצה ואני יודע בדיוק מה אני רוצה כרגע. הבטתי בה, היא הביטה בי כלפי מעלה במבט לח, עיניה גדולות, אחזתי בכתפיה, והדפתי את גופה להישען לאחור ולהישכב.

לא… רק רציתי לחבק אותך, היא מלמלה כשהיא נשכבת בצייתנות לאחור על הספה ואני איתה, עליה.

כן, אני יודע אמרתי והעליתי שוב את שולי החלוק מעלה.

אתה זקוק לי, נכון? חמוד, היא אחזה בכתפיי והביטה אל תוך עיניי בעיניים פקוחות לרווחה.

הנעתי בראשי לחיוב, והיא הרימה מעט את גופה ואיפשרה לי להעלות עוד את קצה הבגד ולחשוף את האגן שלה לגמרי. הבטתי בירכיים ובבטן החשופות שלה ובתחתונים המתוחים על האגן שלה, שלחתי את ידיי ורפרפתי עליהן באצבעותיי, חש את פנים ירכיה, מלטף את האגן שלה ואז מחליק את אצבעותיי לעבר הפתח שלה. אנקה נשמעה מפיה וירכיה נפשקו מולי לרווחה. הרמתי את מבטי וראיתי את עיניה עצומות, פניה מתוחים ופיה פתוח.

הורדתי את מבטי, הבאתי את אצבעותיי אל תחתוניה והחלקתי עליהם עד שהגיעו אל הבד המתוח על השפתיים שלה. היא גנחה ואני החלקתי עליהם בעדינות, חש כיצד היא מעלה ומורידה את האגן שלה. זהו זה, אמרתי לעצמי, היא שלי, אני עומד לזיין את האמא של החברה שלי.

נעמדתי בין ירכיה המפושקות על ברכיי ופתחתי את מכנסיי. היא פקחה את עיניה, הביטה במה שעושות ידיי, במכנסיים הנפתחים, בידי הנכנסת פנימה ושולפת את האיבר המתוח שלי החוצה. היא נותרה כך בלי לנוע, מתנשמת, מביטה בו בעיניים קרועות לרווחה, רואה כיצד אני מנמיך את עצמי בין ירכיה, מכוון אותו אליה כאשר ידי האחת נשענת על הספה והאחרת אוחזת בתחתונים שלה ומושכת אותם הצידה.

אני לא כועסת עליך, אני לא… אההה, היא גנחה דבר מה לא ברור כאשר הראש שלו פגש את השפתיים והשערות שלה. היא הייתה רטובה לגמרי והאיבר שלי חדר והחליק לתוכה ברכות. חשתי את החום שלה עוטף אותי, חשתי אותה מתכווצת סביבי שם בפנים ודפנות הכוס שלה אוחזות באיבר שלי.

אני נותנת לך את עצמי, היא גנחה, מביטה בי בעיניים קרועות לרווחה, מביטה אל תוך עיניי ואז מורידה את מבטה מטה לאורך בטנה אל עבר מראה האיבר שלי החודר אליה.

כן, מלמלתי, לא נעצר לחשוב על מה שהיא אומרת, והחדרתי אותו עוד פנימה. גופה התקמר, הוצאתי אותו החוצה ואז הכנסתי שוב ואז שוב, חש את פנים הנרתיק שלה מחליק עליו, כמו אוחז בו. הוצאתי והכנסתי, ואז שוב, עוד, ועוד, מוציא ומכניס ובכל פעם יותר פנימה עד שהגעתי אל הקצה והיא הרימה את רגליה ואחזה בברכיה בידיה, מביטה בי חליפות, פעם בעיניי ופעם למטה לעבר האיבר שלי החודר אליה, גופה נדחף לאחור עם כל חדירה ושדיה נעים בגלים מעלה ומטה מתחת לבגד ובראש שלי עברו המלים: אני מזיין את אמא שלה.

זיינתי אותה עוד ועוד, חזק יותר ויותר, מהר יותר ויותר, דוהר עליה, פותח אותה, גופה מטלטל, עיניה עצומות, היא גונחת, מחבקת אותי ומרפה ממני חליפות, ירכיה משוכות כלפי מעלה ואזהיא משחררת את אחיזת ידיה בהן והן יורדות ומקיפות אותי. גופה נמתח יותר ויותר והיא לוחשת: בבקשה… אני לא… בבקשה תגמור בחוץ.

לא, לחשתי אליה, אני אגמור בתוכך.

לא, בחוץ, בבקשה.

בתוכך.

היא נמתחה, חשתי כיצד היא מתהדקת סביב האיבר שלי בתוכה ואז היא גמרה, צעקה, צווחה, כל גופה נלפת סביבי, יריכיה, ידיה, הנרתיק שלה, ובתוכי שבתי ואמרתי לי: אני מזיין את אמא שלה, אני מזיין את אמא שלה.

גופה התרכך, נרגע מעט, מקבל אותי עוד ועוד אל תוכו, רטוב ואז שמעתי אותה ממלמלת, בחוץ, חמוד שלי, בחוץ, תפרוק את עצמך בחוץ, תפרוק… היא מלמלה והגירוי הגיע אצלי עד לקצה, תפסתי את האגן שלה בידיי בכוח, דחפתי פנימה וגמרתי בתוכה, במוחי חולפת התקוה שהיא לא מוגנת ואני מכניס אותה עכשיו להריון, גונח, שואג, מתיז ומשחרר בתוכה כמויות עצומות של זרע, של תסכול, של תחושת נצחון.

תגובה אחת בנושא “אני מזיין את אמא שלה

סמי 10 במרץ 2019 at 23:34

אני מאוד אוהב סיפורי בגיגה, זה היה סיפור מיוחד מאוד ארוטי מלא רגעים עוצרי נשימה, תמיד אהבתי אישה מבוגרת וצעיר
ואין הכי סקסי מאמא שלה

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

רטוב ונעים

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 6 בפברואר 2019

תקציר:
אני וחבר מאוד קרוב יצאנו לפאב באזור אשדוד; אמרו שזה הפאב הכי טוב שקיים באזור, זרמנו לשם, כמובן שאף אחד […]
להמשך קריאה >>

רטוב ונעים

השכנה ממול

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 29 בינואר 2019

תקציר:
הוא זרק את תרמיל בית הספר על המיטה, לקח את כדור הטניס שהיה מונח על השולחן והתחיל לשחק בו, זורק […]
להמשך קריאה >>

השכנה ממול

התקרבות במיטה בלילה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך:

תקציר:
היא הביטה בי במבוכה ואז סרקה במבטה את החלל שסביבנו, השיבה אליי את מבטה והשפילה אותו אל הרצפה: אני בטוחה […]
להמשך קריאה >>

התקרבות במיטה בלילה