אני מזיין את אמא שלה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 29 בינואר 2019

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

היא התיישבה לידי על הספה, מתחה את שולי השמלה הקצרה כדי לכסות על ירכיה ונעצה את מבטה בקרקע, מהרהרת, ואז היא הרימה את עיניה, התבוננה אל תוך עיניי ואמרה: אז הבת שלי עם גבר אחר.

הנהנתי

וכך אתה נמצא, לבד. היא הרהרה קצת ואז הוסיפה כשהיא מביטה בקרקע, מהורהרת: אני מכירה את זה, הייתי במצב כזה בעצמי פעם.

כן? הגירושין שלכם? העיניים שלי נמשכו אל ירכיה אבל מיהרתי והרים את מבטי אל פניה וניסיתי להביע הבנה.

כן, זה מה שהיה כשנפרדתי מאבא שלה, היא אמרה לי כשהיא מרימה את מבטה אל תוך עיניי, ואז נרכנה קדימה לעברי, נטלה את סנטרי בידה והוסיפה, אני יודעת כמה שזה לא קל.

הבטתי בה, ההתכופפות שלה קדימה, גרמה לפתח הצוארון שלה להתרחב ודרכו נשקפו אליי שני שדיה המלאים. הסטתי מהם את מבטי, נבוך, וחשתי את ידה חמה ורכה, המגע שלה העביר בי רטט, חלק מהריכוז שלי נשאב אל תחושת היד שלה, המבט שלי מתחמק מלהביט אל שדיה.

כן, היא הנידה בראשה, הגירושין שלנו, היא אמרה וליטפה את לחיי, הרגשה גרועה.

מחורבנת.

כן, לזה התכוונתי. היא התבוננה אל תוך עיניי כשידה מלטפת את לחיי, עולה למעלה מחליקה אל בין שערות ראשי, ואני מתענג על התחושה. לאחר רגע ארוך שבה ידה והחליקה על לחיי והיא הביטה אל תוך עיניי היא אמרה במבט של חמלה: אני יודעת כמה קשה לך.

את יודעת?

כן, הייתי שם, אני מכירה את המצב, היא הרהרה.

האמירה הפתיעה אותי, הביכה אותי, הסטתי את מבטי הצידה ושתקתי. היא התבוננה בי כך רגע ארוך, שנינו שתקנו, ואז היא התכופפה קדימה והניחה את ידיה על ראשי ואמרה: ילד מתוק ומסכן

חשתי את המגע שלהן על שערותיי, חם, רך. היא הביטה בי מקרוב, רכונה לעברי, מלטפת את שערותיי.

מה היא רוצה? הבטתי בה מעט במבוכה, ממתין לראות מה עומד לקרות ואז היא מלמלה: מסכן שלי, והיא הסיטה עצמה לעברי על הספה, כך שהיא מצאה עצמה יושבת ממש בסמוך אליי, נטלה את ראשי בידיה, ומשכה אותו אליה והצמידה אותו בעדינות אל צד ראשה, אל כתפה, ואמרה שוב בשקט, בקול רך: מסכן שלי.

התחושה הייתה מטלטלת, לחוש את לחיה הרכה מול לחיי, לחוש את הריח של צוארה ושערותיה. נותרתי נטוע במקומי בלי יכולת לזוז, לא יודע מה לעשות עם ידיי, מתמכר לתחושה ולריח הגוף והשיער ושמעתי אותה אומרת בשקט כשידיה מצמידות את ראשי אל כתפה ואל צד ראשה: היא יכולה להיות מאוד קשה ומרוכזת בעצמה הבת שלי, כמו אבא שלה, שניהם קשים, מרוכזים בעצמם, והיא תמיד הייתה כזאת, מאז שהייתה קטנה.

מאז שהייתה קטנה? הנעתי את לחיי מול לחיה וחשתי את ידיה מלטפות את ראשי.

ברקע שמעתי את מילותיה מהדהדות, מריח את גופה ואת שערותיה, תשומת הלב שלי בתוך המגע שלה, מתקשה לעקוב אחר מילותיה: כן, היא לא בן אדם רע, אבל כשהיא רוצה משהו היא לא רואה אף אחד.

אני לא יודע לגביה, אני רק יודע שזה כואב, אמרתי, אזרתי אומץ, הרמתי את ידיי והנחתי אותן על מתניה.

אני יודעת, אני מרגישה כמה קשה לך. היא הצמידה את לחיי אליה, גורמת לה לשקוע מעט אל תוך הרכות של פניה, כל מה שאני יכולה לעשות עכשיו זה לחבק אותך.

תודה, לחשתי, חש את צדי גופה בכף ידי, הרכות של המותן שלה, את פניה מול פניי, משכתי את גופה בידי האוחזת בה, הידקתי אותה והצמדתי אותה אליי: כן, חיבוק יכול לעזור.

אז הנה, קח אותו, היא לחשה אליי, מהדקת אף היא את החיבוק שלה, ומחליקה בידה על ערפי. חשתי את תחושת הרכות של מותנה, הידקתי אותה אליי בידי, גופה נע הצידה, מושך אותי איתו ומצאנו עצמנו כך חבוקים, נשענים הצידה על גב הספה, קרובים יותר זה לזה וחשתי את ירכיה נוגעות בירכיי.

כן, מלמלתי, חש רטט עובר בגופי והידקתי את האחיזה שלי בה, מהדק אותה יותר אליי: תחבקי אותי.

אני מחבקת אותך, היא לחשה, מעבירה את ידיה בשערותיי.

אני מרגיש, אני מרגיש, מלמלתי וחככתי את ראשי בה, מלטף בידי את צידי גופה.

מסכן שלי, מסכן שלי, שמעתי אותה, אתה חמוד, לא מגיע לך יחס כזה.

רציתי אותה, רציתי לחוש עוד, הדקתי את אחיזת גופה בזרועותיי ולחשתי אל תוך פניה: כל כך טוב לי בחיבוק שלך, המגע שלך.

מה שאני יכולה לעשות, היא נצמדה אליי, ראשה על משענת הספה, אתה יודע, הנה, אני כאן בשבילך.

הריגוש עלה בתוכי, הרעב להרגיש גוף של אישה. חשתי את לבי הולם ואת ידיי שכרוכות סביב פלג גופה העליון רוטטות, רוצות לחוש, לגעת עוד. כשכפות ידיי רועדות החלקתי אותן מעט בזהירות ולאט במורד צד הגוף שלה, מניח אותן על הצד של האגן שלה, נוגע בתחילת אחוריה, בראשי חולפת התהיה עד כמה אוכל ליהנות מהמגע הזה, עד היכן אוכל להגיע ולגעת, מה הוא הגבול שמעבר לו היא תעצור אותי, אבל בינתיים זה לא קרה.

היא נותרה כך, צמודה אליי, ידיה על צידי גופי, חשה מן הסתם את ידיי מחליקות אל האגן שלה אך לא מגיבה, רק מתנשמת ואז שולחת את ידה הצידה ומלטפת את הצד של זרועי. ידי שעל האגן שלה מחליקה לעבר אחוריה ואוחזת בהם, מלטפת אותם, שמעתי אותה מתנשמת אך לא מגיבה, לא עוצרת אותי. מעודד מכך הנמכתי את פניי לעברה ורפרפתי על פניה בשפתיי.

היא הפנתה את פניה מעט הצידה, מצמידה את לחיה אל הספה, מניחה לי לנשק את לחיה ואת אפה ולרדת לעבר צוארה, בתוך אוזני שמעתי אותה אומרת בקול לוחש, אתה יודע, רק תחבק אותי.

כן, אישרתי את דבריה, מעביר את שפתיי על צוארה כאשר ידי על הצד של הישבן שלה, אני מחבק אותך, רק מחבק… כל כך טוב לי לחוש אותך, את יודעת.

כן, היא אמרה בלחש, מתנשמת, אני יודעת, אבל… אתה מבין, אתה החבר של הבת שלי.

יודעת? מה פירוש היא יודעת? תהיתי, ובעדינות ובאיטיות החלקתי את ידי הרוטטת על אחוריה, חש את הגדול והרכות שלהם מבעד לבגד כאשר גופה נוטה הצידה ונשען על גב הספה, מלטף אותם, העברתי את ידי, חש את הבד, חש את התחתונים שמתחת לו. היא נותרה כך, צמודה אליי, ידיה על ערפי ועל ראשי, לא זזה, לא אומרת דבר כאשר אני חש את ישבניה. ליטפתי אותם ואז אזרתי אומץ, אחזתי בהם מעט חזק יותר ומשכתי את האגן שלה אליי.

חשתי את ידיה נאחזות בי, אצבעותיה ננעצות בי. גיששתי בעדינות על אחוריה באצבעותיי, היא לא מגיבה, לא מונעת זאת ממני. שמעתי אותה מתנשמת, היא חשה את ידי מלטפת את הישבן שלה והיא לא מרחיקה אותה: האם גם היא רוצה?

היא לא מרחיקה את ידי. ליטפתי את התחת שלה, רפרפתי עליו באצבעותיי, חשתי אותה מתנשמת, מגבירה את הריגוש שלי, את הרעב שבתוכי לחוש עוד, את הגוף שלה. ידיי מחליקות על ישבניה, ידי נדחקת מאחור ואחת מאצבעותיי חשה כעת את החריץ שביניהם, מחליקה עליו. ליטפתי את החריץ שבין ישבניה ואז שלפתי משם והעליתי את ידי מעט כלפי מעלה לאורך הצד של גופה מהמותן שלה הלאה לאורך הצד שלה למעלה. היא התנשמה אך לא הגיבה, נותרה מתנשמת, ידיה מקיפות את ראשי, לא נעה, ואני המשכתי את תנועת ידיכלפי מעלה.

תשים לב, אתה… איפה אתה נוגע, היא התנשמה, בוא לא נגזים.

להגזים?

כן, אתה החבר של הבת שלי.

כן, כן, את האמא של החברה שלי, מלמלתי כשאני מעודד מכך שהיא רק מעירה לי אך לא מתרחקת, חש את בטנה וידי עולה לאורכה לאיטה למעלה, חשה את צלעותיה עכשיו.

תשים לב, היא התנשמה

אני שם לב, מלמלתי והמשכתי ללטף את צלעותיה

אני לא כועסת עליך, אתה זקוק לזה, הגוף שלי… הידיים שלך… אני לא אעצור אותך, אני רוצה שיהיה לך טוב, נחמה, אתה יודע.

לא תעצרי אותי?

לא, חמוד, היא התנשמה בכבדות אל תוך אזני, אין לי זכות לעשות את זה אחרי מה שעברת היום… רק… רק תדאג שלא ניסחף יותר מדי, טוב?

טוב, לחשתי, כל כך טוב לי לגעת בך, מלמלתי כשידי ממשיכה לטפס, חשה כעת את החום של בית השחי שלה.

כן… זה… זה לא פשוט בשבילך, אתה זקוק לחום, לנחמה… אני מבינה אותך, היא התנשמה בכבדות אל תוך אזני.

את מבינה? את מקסימה, לחשתי. התחלתי להחליק את ידי הצידה מבית השחי לעבר קידמת הגוף שלה, היא התנשמה עמוק וכבד יותר אך עדיין לא עשתה דבר על מנת לעצור אותי, מעודד מכך השתהיתי לשניה, חש את גופה רוטט, את נשימתה כבדה יותר ויותר, ואז הנעתי את היד שלי עוד קצת ונגעתי ברפרוף בצד של השד הכבד המלא שהיה צמוד אליי. לא, היא עדיין לא עוצרת בעדי, ואז התמלאתי תעוזה ואחזתי בו.

אה…. נשימתה נעצרה. השהיתי שם את ידי לראות מה היא תעשה, הרחקתי מעט את ראשי והבטתי בה כלפי מטה, עיניה היו עצומות, פיה פתוח. היא לא עשתה דבר ואני חשתי אותו ממלא את כף ידי, חשוף מתחת לבגד, בלי חזיה. לאחר רגע היא מלמלה במאמץ: אתה… אתה נסחף.

כן, מלמלתי, אבל את לא תעצרי אותי, נכון?

אני לא… אין לי זכות… אבל… בבקשה… אל תיקח אותי… היא מלמלה, עיניה עצומות, פניה מופנים אליי

אני אקח אותך, אחזתי וליטפתי אותו, הנמכתי מעט את ראשי ורפרפתי בשפתיי על צארה כשידי על שדיה והאחרת מקיפה את כתפיה, גופה נמתח, ידיה הצמידו אותי אליה, המלמול שלה נקטע והיא היטתה את גופה לאחור, מבליטה לעברי את בטנה ואת צוארה.

נישקתי וליקקתי בעדינות את צוארה כאשר ידי האחת אוחזת בשד שלה, מעסה אותו, אוחזת ומרפה חליפות, והאחרת על כתפיה, נשימותיה כבדות, גופה מתוח, ואז התחלתי להוריד מטה את ידי לאורך צד גופה, הגעתי לאגן שלה, חשתי את ישבנה מבעד לבד והמשכתי להחליק עליו מטה, הלאה לאורך השמלה הקצרה שלה.

אתה נסחף, אתה נסחף, היא מלמלה כשראשה מוטה לאחור, קולה מבוהל.

כן, כן, אני נסחף, אני לוקח אותך.

לא, לא… היא התנשמה בכבדות ואז אמרה בלחש כשידיה מתהדקות סביבי, אני רק… אני רק מחבקת אותך.

כן, את רק מחבקת אותי, לחשתי, ידי שעל ירכה מפשילה למעלה את החלוק שלה, חשה את הירך שלה, אני מפשיל למעלה את שולי הבגד, חושף את ירכה, נוגע בה, אוחז בה, חש אותה.

אתה נסחף… לא…

ידי עולה לאורך הירך שלה, מלטפת את החלק החיצוני שלה. אני שומע את נשימותיה הכבדות, אני מחליק בידי עוד למעלה ואז מגיע וחש את מגע התחתונים שלה שבצד האגן שלה באצבעותיי.

לא, לא, היא לוחשת, נזהרת שלא להרים את קולה, שולחת את ידה למטה ואוחזת בידי, עוצרת אותה. אני משחרר אותה מידה בעדינות ואז אוחז בשלי החלוק שלה ומפשיל אותו למעלה, מעלה אותם אל האגן שלה ומעליו. היא נשענה לאחור ונשכבה בצייתנות על הספה על גבה, הבטתי בה, האגן שלה היה כעת חשוף מולי, אני מלטף אותו, את התחתונים שלה, ומחליק אותה מעט לפנים קדימה אל עבר הבטן החשופה שלה.

אני עומד לזיין אותך, אמרתי אל תוך אזנה

היא לא ענתה, רק פישקה קלות את ירכיה, מרחיקה אותן זו החלקתי את ידי בין ירכיה הפשוקות

לא, מה אתה עושה? היא לחשה ופישקה את ירכיה לרווחה.

זהו, היא שלי, אני יכול לעשות איתה מה שאני רוצה ואני יודע בדיוק מה אני רוצה כרגע. הרמתי את ראשי והבטתי בה, היא הביטה בי כלפי מעלה במבט לח, עיניה גדולות: לא… רק רציתי לחבק אותך, היא מלמלה כשהיא שוכבת על גבה על הספה ואני מביט בה ומחליק את ידי בין ירכיה.

כן, אני יודע אמרתי.

אתה זקוק לי, נכון? חמוד, היא שלחה מעלה את ידיה, אחזה בכתפיי והביטה אל תוך עיניי בעיניים פקוחות לרווחה.

הנעתי בראשי לחיוב: כן, אני עומד לזיין אותך.

זה אסור, היא מלמלה, ואז היא הרימה מעט את גופה ואיפשרה לי להעלות עוד את קצה הבגד ולחשוף את האגן שלה לגמרי. הבטתי בירכיים ובבטן החשופות שלה ובתחתונים המתוחים על האגן שלה, שלחתי את ידיי ורפרפתי עליהן באצבעותיי, חש את פנים ירכיה, מלטף את האגן שלה ואז מחליק את אצבעותיי לעבר הפתח שלה. אנקה נשמעה מפיה וירכיה נפשקו מולי לרווחה. הרמתי את מבטי וראיתי את עיניה עצומות, פניה מתוחים ופיה פתוח.

הורדתי את מבטי, הבאתי את אצבעותיי אל תחתוניה והחלקתי עליהם עד שהגיעו אל הבד המתוח על השפתיים שלה. היא גנחה ואני החלקתי עליהם בעדינות, חש כיצד היא מעלה ומורידה את האגן שלה.

נעמדתי בין ירכיה המפושקות על ברכיי ופתחתי את מכנסיי. היא פקחה את עיניה, הביטה במה שעושות ידיי, במכנסיים הנפתחים, בידי הנכנסת פנימה ושולפת את האיבר המתוח שלי החוצה. היא נותרה כך בלי לנוע, מתנשמת, מביטה בו בעיניים קרועות לרווחה, רואה כיצד אני מנמיך את עצמי בין ירכיה, מכוון אותו אליה כאשר ידי האחת נשענת על הספה והאחרת אוחזת בתחתונים שלה ומושכת אותם הצידה.

אני לא כועסת עליך, אני לא… אההה, היא גנחה דבר מה לא ברור כאשר הראש שלו פגש את השפתיים והשערות שלה. היא הייתה רטובה לגמרי והאיבר שלי חדר והחליק לתוכה ברכות. חשתי את החום שלה עוטף אותי, חשתי אותה מתכווצת סביבי שם בפנים ודפנות הכוס שלה אוחזות באיבר שלי.

אני נותנת לך את עצמי, היא גנחה, מביטה בי בעיניים קרועות לרווחה, מביטה אל תוך עיניי ואז מורידה את מבטה מטה לאורך בטנה אל עבר מראה האיבר שלי החודר אליה.

כן, מלמלתי, לא נעצר לחשוב על מה שהיא אומרת, והחדרתי אותו עוד פנימה. גופה התקמר, הוצאתי אותו החוצה ואז הכנסתי שוב ואז שוב, חש את פנים הנרתיק שלה מחליק עליו, כמו אוחז בו. הוצאתי והכנסתי, ואז שוב, עוד, ועוד, מוציא ומכניס ובכל פעם יותר פנימה עד שהגעתי אל הקצה והיא הרימה את רגליה ואחזה בברכיה בידיה, מביטה בי חליפות, פעם בעיניי ופעם למטה לעבר האיבר שלי החודר אליה, גופה נדחף לאחור עם כל חדירה ושדיה נעים בגלים מעלה ומטה מתחת לבגד ובראש שלי עברו המלים: אני מזיין את אמא שלה.

זיינתי אותה עוד ועוד, חזק יותר ויותר, מהר יותר ויותר, דוהר עליה, פותח אותה, גופה מטלטל, עיניה עצומות, היא גונחת, מחבקת אותי ומרפה ממני חליפות, ירכיה משוכות כלפי מעלה ואז היא משחררת את אחיזת ידיה בהן והן יורדות ומקיפות אותי. גופה נמתח יותר ויותר והיא לוחשת: בבקשה… אני לא… בבקשה תגמור בחוץ.

לא, לחשתי אליה, אני אגמור בתוכך.

לא, בחוץ, בבקשה.

בתוכך.

היא נמתחה, חשתי כיצד היא מתהדקת סביב האיבר שלי בתוכה ואז היא גמרה, צעקה, צווחה, כל גופה נלפת סביבי, יריכיה, ידיה, הנרתיק שלה, ובתוכי שבתי ואמרתי לעצמי: אני מזיין את אמא שלה, אני מזיין את אמא שלה.

גופה התרכך, נרגע מעט, מקבל אותי עוד ועוד אל תוכו, רטוב ואז שמעתי אותה ממלמלת, בחוץ, חמוד שלי, בחוץ, תפרוק את עצמך בחוץ, תפרוק… היא מלמלה והגירוי הגיע אצלי עד לקצה, תפסתי את האגן שלה בידיי בכוח, חשתי את הזרע עולה בי, מתקרב, דחפתי פנימה וגמרתי בתוכה, במוחי חולפת התקוה שהיא לא מוגנת ואני מכניס אותה עכשיו להריון, גונח, שואג, מתיז ומשחרר בתוכה כמויות עצומות של זרע, של תסכול, של תחושת נצחון.

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

3 תגובות בנושא “אני מזיין את אמא שלה

סמי 10 במרץ 2019 at 23:34

אני מאוד אוהב סיפורי בגיגה, זה היה סיפור מיוחד מאוד ארוטי מלא רגעים עוצרי נשימה, תמיד אהבתי אישה מבוגרת וצעיר
ואין הכי סקסי מאמא שלה

החולם הדרומי 12 ביוני 2019 at 18:10

סיפור ארוטי יפה ומחרמן. אשמח לקרוא עוד!

החולם הדרומי 20 ביוני 2019 at 15:31

סיפור יפה ומחרמן. אשמח לקרוא עוד

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

חדש!

עלי כותרת של פרח פרק 1 ניחוח ישן

תקציר:
למען הסר ספק: עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני. כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים […]
להמשך קריאה >>

עלי כותרת של פרח פרק 1 ניחוח ישן

בעלה לא שוכב איתה

תקציר:
היא שינתה תנוחה על הספה, הניחה את ידה מתחת ללחיה ושלחה אליי מבט מהורהר ומהוסס ואמרה: אתה לא יודע כמה […]
להמשך קריאה >>

בעלה לא שוכב איתה

בביקתה ביער

תקציר:
הם אוכלים בשתיקה סביב שולחן העץ הכבד. האורח שנטה ללון מביט בהם תוך כדי אכילה, בבעל כבד הגוף, מאפיר השיער, […]
להמשך קריאה >>

בביקתה ביער