בעלה לא שוכב איתה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 1 במאי 2019

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

היא שלחה אליי מבט מהורהר ומהוסס מהצד ואמרה: אתה לא יודע כמה זה קשה לאישה שחיה עם בעל שלא נמשך אליה.

הוא לא נמשך אלייך? ספציפית אלייך? או שזה משהו אחר?

היא משכה בכתפיה: זה משנה במשהו? אולי זה אליי, אולי זה בכלל, אולי הוא נרתע כי שהוא יודע שאני רוצה להיכנס להריון, אני לא יודעת, אבל בשורה התחתונה אני לא מקבלת את התשוקה שלו.

וזה קשה, השלמתי את המשפט שלה.

כן.

הקשבתי לה, הבטתי בה מהצד כך, שרועה על צידה על הספה, ראשה שעון על ידה האחת המקופלת תחתיה, השניה מונחת לאורך גופה, השמלה מכסה חלקית את ירכיה המלאות, שדיה המלאים עולים ויורדים עם נשימתה, האם היא לובשת חזיה? כנראה שלא. מדברת, מבטה משוטט על הקירות והתקרה.

המחשבה על כך שהיא חשה חוסר מיני, שהיא רוצה להיכנס להריון, שהיא חרמנית ואין מי שיספק אותה, כל אלה העבירו אותי על דעתי, כן, אני מכיר אותו, הוא אפילו חבר ותיק שלי, אבל לעזאזל, למי אכפת עכשיו. אני חרמן, מתרגש לחשוב עליה אבל משתדל שזה לא יהיה גלוי לעין, במיוחד לא לעיניים שלה.

נותרתי שרוע על צדי, פניי לעברה, מקשיב לה, מביט בה וסוקר במבטי את גופה בכל הזדמנות שבה עיניה התרחקו ממני, מתעכב במיוחד על החזה המלא שלה שנע מצד לצד כאשר היא זזה, שדיה נעים גלים גלים. בלי להגיד דבר ולהפריע את מהלך דבריה שלחתי והנחתי את ידי על זרועה המקופלת מתחת לראשה ומהווה לו משען. היא עצרה מלדבר, העיפה מבט בזרוע ובידי שעליה ואז הביטה אל עיניי ושאלה: אתה נוגע בי?

כן, התבלבלתי מעט אבל התעשתתי מהר, את יודעת, רק בזרוע שלך.

היא היססה לרגע ואז שאלה: למה?

למה?… כי עצוב לי שקשה לך, כי הסיפור שלך נוגע לי ללב ואני רוצה להראות אמפתיה.

היא חייכה, ואז שאלה: ואתה בטוח שזה בסדר?

ברור, אמרתי בבטחון עצמי.

היא שלחה מבט אל ידי האוחזת בזרועה והוסיפה: כי אני לא יודעת אם בעלי היה רוצה שדבר כזה יקרה. אתה יודע, אפילו עם כל מה שאנחנו… מה שסיפרתי לך, אבל בכל זאת, הוא בעלי.

ברור, חייכתי בביטול: תעזבי, זה לא משהו מיני, את מדברת, הדברים שלך מדברים אליי ואני נוגע בחיבה. לא יותר.

לא יותר? היא הרימה את מבטה אל עיניי.

ברור.

טוב. והיא חזרה אל דבריה, ממשיכה לספר לי על הרצון להיכנס להריון, על ההתרחקות של בעלה, על החוסר שהיא חשה, מנגינת הדיבור שלה ברקע ואני מביט בה כמו מקשיב, חש את זרועה, מעיף מבט מתגנב לעבר החזה המלא שלה ואז, באיטיות החלקתי מעט את ידי לאורך זרועה, מעט, מספר סנטימטרים במעלה ובמורד הזרוע. היא העיפה מבט בידי תוך כדי דיבור, כאומרת שזה לא חלף בלי שהיא תחוש בכך, והמשיכה לדבר ולתאר.

זה נוגע בי עמוק מה שאת אומרת, אמרתי כאשר היא סיימה, ידי עדיין על זרועה.

מדוע? היא הסמיקה קלות.

בגלל מה שאת אומרת, בגלל איך שאת אומרת, הנעתי קלות את ידי לאורך זרועה ואז הוספתי: בגלל שאת מקסימה.

די, היא אמרה בקול נמוך והשפילה את מבטה, פניה מאדימים, אתה לא אמור להגיד לי את זה.

למה? אסור להגיד בגלל שאת נשואה? ליטפתי לאורך זרועה לעבר בית השחי.

כן, אתה יודע… אמרה כשעיניה עדיין מושפלות.

אבל את באמת מקסימה, וחוץ מזה הרי לא יקרה כלום, אין לך מה לחשוש.

לא יקרה כלום? היא הרימה אליי את מבטה, אתה מבטיח?

מבטיח. ידי הגיעה אל בית השחי שלה, הידקתי את אחיזתי בזרועה והצמדתי אותה לעבר גופה, חש את מגע השד שלה בצד החיצוני של אצבעות ידי.

טוב, היא אמרה בנימה מפוייסת והביטה בי במצודד.

אז אני יכול לחבק אותך?

לחבק אותי?

כן, לחבק אותך.

היא משכה בכתפיה, התנשמה ושתקה, לא הגיבה. הבטתי בה מבט ארוך, ממתין לראות אם יהיה לכך המשך אך היא לא הוסיפה דבר, ואז סבבה מעט לאחור ונשכבה לאחור ונותרה שרועה על גבה, ידיה לצידי גופה, מבטה שעקב קודם לכן אחר מעשיי שוטט כעת שוב על הקירות והתקרה. הזזתי עצמי מעט לעברה, נצמדתי אל גופה מהצד, העברתי את ידי שאחזה בזרועה אל מתחת לכתפיה ובאחרת הקפתי את גופה מלמעלה, הנחתי אותה על כתפה והצמדתי את כף ידי אל לחיה, מרפקי נוגע בשד המלא שלה.

היא לא הגיבה, נותרה קפואה, רק מבטה המשוטט מהקירות אל התקרה ונשימתה שהעלתה עכשיו את חזה עלה וירוד במהירות רבה יותר הסגירו את תחושותיה. ליטפתי את לחיה והבטתי בה מקרוב, חש בכף ידי את לחיה החמה והרכה, חש במרפק הזרוע את השד הרך והגדול שלה.

היא לא נעה, מניחה לי לעשות כרצוני, לא היה לי מושג מה השלב שבו היא תעצור אותי. חייכתי אליה ואמרתי בקול שקט: כיף להרגיש אותך.

להרגיש אותי? קולה רטט.

כן, אותך מולי, את הלחי שלך.

אבל אתה זוכר שהבטחת שלא יקרה כלום, נכון?

נכון, אמרתי בקול שקט, משתדל לשדר לה בטחון ושקט נפשי, לא יקרה כלום בינינו, רק נתחבק.

כן, רק נתחבק, כי בעלי… ואני רוצה להיכנס להריון ממנו… אתה יודע.

כן, אני יודע, אמרתי, קירבתי את ראשי אליה עד שהגעתי אליה ורפרפתי בשפתיי על לחיה, מניח לה לחוש את נשימתי, את שפתיי. היא לא הגיבה ואז העזתי מעט יותר, והתחלתי לנדוד בשפתיי על פניה, מנשק קלות את לחיה ואז את אפה, עולה אל עיניה, אל מצחה. על מנת להגיע אל מצחה הייתי צריך לקרב את עצמי, הרמתי את גופי מעט על זרועותיי כך שפניי היו מעל פניה, וכך רפרפתי עליהם בשפתיי

לא יקרה בינינו כלום? אתה מבטיח? שמעתי אותה מתנשמת.

כן, אני מבטיח, עניתי

זה כזה כיף שאני יכולה להיות איתך בלי לפחד, היא מלמלה, ואז חשתי את שתי כפות ידיה אוחזות בפניי ומורידות אותן לעבר שפתיה, והיא עוד הספיקה לומר לי "תזכור" לפני ששפתיי הגיעו אל שלה והתנשקנו, שפתיה נפתחות לקראתי, מאפשרת לי להחדיר את לשוני אל פיה. ההתרגשות הייתה עצומה, חשתי איך כל גופי מגיב למגע שפתיה ולשונה. הורדתי את ידי מלחיה והחלקתי אותה למטה, עצרתי כאשר היא הגיעה אל כתפה. היא המשיכה לנשק אותי, נשימותיה כבדות, לשונה נעה בתוך פי, ידיה אוחזות בצידי ראשי, הורדתי את ידי עוד למטה והנחתי אותה על השד שלה. זה היה מדהים, הוא היה גדול, עצום, חשתי כיצד הוא ממלא את כף ידי

היא ניתקה את פיה משלי ולחשה לי, מתנשמת: אתה לא תנצל את המצב, כיף לי לדעת שהכל בסדר… שלא תנצל הזדמנויות…

נכון, מלמלתי כשאני אוחז בו, לא נשכב.

היא החזירה את שפתיה אל שלי כשידי מעסה את השד שלה. ליטפתי אותו, עיסיתי אותו, אחזתי בו, התרגשתי לחוש כיצד הוא ממלא את כף ידי, היא נישקה אותי, מחליקה בשפתיה על שפתיי, בלשונה על לשוני, ואז היא ניתקה עצמה ממני ולחשה: כל כך הרבה זמן שלא נישקו אותי ככה, כבר שכחתי כמה כיף זה יכול להיות, והחזירה את פי אל פיה.

היא מתנשמת, לשונה בתוך פי, הורדתי מעט את ידי מהשד שלה כלפי מטה, המתנתי לרגע וכשהיא לא הגיבה לכך המשכתי והוריד את ידי, כשהיא עוברת על הצלעות שלה ומגיעה אל הבטן שלה. היא פלטה גניחה כשידי הגיעה לשם, היטתה למעלה את פניה וניתקה ממני את שפתיה כשידי מחליקה על בטנה, ראשה מופנה כלפי מעלה, היא מתנשמת, גונחת, ידי שעל בטנה חשה אותה עולה ויורדת, מתכווצת, פועמת.

אמא, היא גונחת, ואני אוחז בשולי חולצת הטריקו שלה ומושך אותה כלפי מעלה, היא מתנשמת בכבדות, כפות ידיה עדיין אוחזות בראשי, ואני מושך את החולצה כלפי מעלה, חושף את האגן שלה, את בטנה התחתונה וממלמל אליה תוך כדי כך: אל תדאגי, לא יקרה כלום, והיד שלי עכשיו, לאחר שהפשלתי את חולצתה אל מעל לאגן הירכיים שלה, מחליקה אל מתחת לחולצתה אל הבטן החשופה שלה, הבטן שלה מתכווצת, גופה מתפתל, והיד שלי מחליקה למטה, אני מרגיש את העור החם של ביטנה.

אמא, אמא, היא ממלמלת כאשר אצבעותיי מגששות על בטנה, מחליקות עליה, נוגעות בכל פינה, אוחזות בה, גופה רועד, ואני מחליק את ידי מעט יותר למטה אל הבטן התחתונה, משהה שם את ידי, מקשיב לראות אם היא עוצרת אותי, אם היא משמיעה קול מחאה, אבל היא לא, אני ממשיך ומוריד עוד את ידי והיד מגיעה אל התחתונים שלה ומחליקה הישר מתחת להם.

לא, לא נשכב, היא גונחת בקול, כמעט זועקת,  כאשר האצבעות שלי מוצאות את שערותיה, את החריץ שלה, את הרטיבות שלה, את הירכיים שלה שנפתחות לצדדים: אמא.

כן, כן, התנשמתי. אצבעותיי מחליקות בין שפתיה והיא רטובה, מתפתלת, מתנשפת, גונחת, רגליה פסוקות, הפתח שלה פתוח לקראתי והאצבעות שלי חודרות אל תוכו והיא מעלה מעלה את האגן שלה, נשימתה נעצרת ואז היא משחררת גניחה ארוכה, עוצרת את עצמה בכוח שלא לצעוק והיא גומרת תחת אצבעותיי המענגות אותה.

אמא, אמא, היא מתנשמת כאשר בטנה עולה ויורדת, ידיה אוחזות בצידי ראשי, עיניה עצומות, ראשה מוטה הצידה, מגביהה בצייתנות את האגן שלה כאשר אני אוחז בצידי התחתונים שלה ומושך אותם כלפי מטה.

לא נשכב, נכון שלא נשכב? היא ממלמלת ומסייעת לי להסיר את תחתוניה מקרסוליה.

לא, נשכב, אני רק רוצה להרגיש אותך, עניתי והשלכתי הצידה את תחתוניה.

אני לא מאמינה לך… אתה רוצה לזיין אותי, היא מתנשמת, אני יודעת… היא ממלמלת כאשר אני מפשק את ירכיה בידיי, ואז מוסיפה: אבל אתה לא תעשה את זה… כי אתה הבטחת.

נכון, הבטחתי, אני מאשר, ואני חוזר ומפסק את רגליה מחליק בידי בין ירכיה, על האגן שלה, חש את החלק התחתון שלה ערום לגמרי, אני רוצה, אני לווחש ונעמד על ברכיי, אבל אני לא אשכב איתך, אני מוסיף כאשר אני מציב את עצמי בין ירכיה הפתוחות לצדדים ופותח את מכנסיי

אמא, אמא, היא לוחשת תוך כדי התנשמות כאשר היא חשה את ידיי מרחיבות את הפיסוק שלה, אני יודעת שאתה תזיין אותי, אני יודעת.

האגן שלי מתקרב אליה, אני מטה בידי האחת את האיבר שלי אליה ואז גניחה משתחררת מפיה כאשר הוא נוגע בפתח שלה : לא להיכנס, לא…

אני לא נכנס, אני ממלמל ומכוון אותו אל בין שפתיה, אני רק נוגע.

רק נוגע… היא מתנשמת כאשר הראש שלו מחליק בין שפתיה.

כן, רק נוגע, אני מאשר וראשו נכנס אליה, היא גונחת ומרימה את רגליה מעלה להקל עליי את החדירה.

כן, כן, אני ממלמל כאשר אני חש אותו מחליק אל תוך הרטיבות החמה שלה.

אתה הבטחת, היא מצליחה לומר בקושי.

כן, הבטחתי, אני עונה לה כאשר הוא הולך ומחליק אל תוכה.

אוי, אמא, היא גונחת, מרימה את ברכיה למעלה, ידיה תופסות את צידי גופי ומושכת את האגן שלי אליה

כן, אני ממלמל ומחדיר אותו, עכשיו הוא כולו בתוכה, אני מזיין אותך.

הבטחת, היא עונה, ידיה תופסות בכוח את מתניי, היא מרחיבה את הפיסוק שלה, מקמרת את גופה לאחור, עיניה עצומות, פיה פעור ואז נשימתה נעצרת והיא משחררת גניחה עמוקה כאשר היא גומרת שוב.

כן, הבטחתי, כן, אני ממלמל כשאני מחדיר אותו ומוציא חליפות, נכנס לתוכה יותר ויותר עמוק, אני חש כיצד היא משלבת את רגליה סביבי, כיצד ידיה חובקות אותו, מלטפות את גופי, שורטות אותי, איך היא מנשקת את פניי, מתנשמת, נשימתה נעצרת, גופה מתקמר והיא גומרת שוב, ידה נשלחת אל הישבן שלי, אוחזת בו ומושכת אותי עוד יותר אל תוכה, הכי עמוק שאפשר.

אמא, כל כל הרבה זמן, אמא… היא גונחת.

כן, כן, אני מחדיר אותו חזק יותר ויותר, חש אותו נחבט ברחם שלה בתוכה, הזרע שלי עולה בתוכי, באיבר שלי, מאיים להשתחרר: רגע, אני נאנק בחירוק שיניים, מחזיק אותו בפנים בכוח, סוגר את עצמי, אני צריך לצאת.

למה? היא שואלת כשהיא אוחזת בי ונעה תחתיי.

אם לא אני אגמור בתוכך.

אתה תכניס אותי להריון, היא מתנשמת, אה אה, היא נמתחת וגומרת שוב.

כן, אני מחדיר הלוך ושוב, מחזיק בכוח שלא לגמור, אני צריך לצאת.

כן, אתה צריך לצאת, היא אוחזת באגן שלי בשתי ידיה בכוח ומושכת אותי פניה, רגליה המשולבות סביב מתהדקות, כולאת אותי בתוכה, לצאת.

כן, אני… אני לא יכול… ואז פורצת מפי שאגה וכל הזרע שלי משתחרר אל תוכה, אל תוך הנרתיק שלה, אני גומר וזועק ומחדיר אותו עוד ועוד ומשפריץ בתוכה כמויות אדירות.

תגובה אחת בנושא “בעלה לא שוכב איתה

החולם הדרומי 20 ביוני 2019 at 15:15

ומחרמן.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

בביקתה ביער

תקציר:
הם אוכלים בשתיקה סביב שולחן העץ הכבד. האורח שנטה ללון מביט בהם תוך כדי אכילה, בבעל כבד הגוף, מאפיר השיער, […]
להמשך קריאה >>

בביקתה ביער

רטוב ונעים

תקציר:
אני וחבר מאוד קרוב יצאנו לפאב באזור אשדוד; אמרו שזה הפאב הכי טוב שקיים באזור, זרמנו לשם, כמובן שאף אחד […]
להמשך קריאה >>

רטוב ונעים

השכנה ממול

תקציר:
הוא זרק את תרמיל בית הספר על המיטה, לקח את כדור הטניס שהיה מונח על השולחן והתחיל לשחק בו, זורק […]
להמשך קריאה >>

השכנה ממול