בעלה לא שוכב איתה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 1 במאי 2019

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

היא שינתה תנוחה על הספה, הניחה את ידה מתחת ללחיה ושלחה אליי מבט מהורהר ומהוסס ואמרה: אתה לא יודע כמה זה קשה לאישה שחיה עם בעל שלא נמשך אליה.

הוא לא נמשך אלייך? ספציפית אלייך? או שזה משהו אחר? את יודעת, כללי יותר.

היא משכה בכתפיה כשהיא מביטה בעיניי: זה משנה במשהו? אולי זה ספציפית אליי, אולי זה בכלל, היא הרהרה מעט ואז הוסיפה: אולי הוא נרתע כי הוא יודע שאני רוצה להיכנס להריון, אני לא יודעת, אבל בשורה התחתונה אני לא מקבלת את התשוקה שלו.

וזה קשה, השלמתי את המשפט שלה.

כן, היא הנהנה.

הקשבתי לה, הבטתי בה מהצד כך, שרועה על צידה על הספה, ראשה על הכר ומתחת ללחיה כף ידה, היד השניה מונחת לאורך גופה, השמלה מכסה חלקית את ירכיה המלאות, שדיה המלאים עולים ויורדים עם נשימתה. היא מדברת, מבטה לעתים נעוץ בעיניי ולעתים משוטט על הקירות והתקרה.

הקירבה שלה יחד המחשבה על כך שהיא חשה חוסר מיני, שהיא רוצה להיכנס להריון, שהיא חרמנית ואין מי שיספק אותה, כל אלה העבירו אותי על דעתי, האם היא לובשת חזיה? לא העזתי לשלוח מבט ממוקד, כנראה שלא. כן, אני מכיר אותו, חבר ותיק שלי, דרכו בכלל הכרנו, אבל לעזאזל, למי אכפת עכשיו. אני חרמן, מתרגש לחשוב עליה אבל משתדל שזה לא יהיה גלוי לעין, במיוחד לא לעיניים שלה.

נותרתי שרוע על צדי, פניי לעברה, מקשיב לה, מביט בה וסוקר במבטי את גופה כאשר עיניה מתרחקות ממני, מתעכב במיוחד על חזה המלא לה שנע מצד לצד כאשר היא זזה, שדיה נעים גלים גלים. רוצה לגעת בה, משתוקק לגעת בה, לא מעז, מהסס, חושש. לבסוף, לאחר רגע ארוך אזרתי אומץ ובלי להגיד דבר ולהפריע את מהלך דבריה שלחתי והנחתי את ידי על כתפה כשלבי הולם בכוח.

היא עצרה מלדבר, העיפה מבט בזרוע ובידי שעליה ואז חייכה חיוך קטן, הביטה אל עיניי ושאלה: אתה נוגע בי?

כן, התבלבלתי מעט אבל התעשתתי מהר, את יודעת, רק בזרוע שלך.

היא היססה לרגע ואז שאלה: למה?

למה?… כי עצוב לי שקשה לך, כי הסיפור שלך נוגע לי ללב ואני רוצה להראות אמפתיה.

היא חייכה, ואז שאלה: ואתה בטוח שזה בסדר?

ברור, אמרתי בבטחון עצמי, למה לשלא יהיה בסדר?

היא שלחה מבט אל ידי המונחת על כתפה והוסיפה: כי אני לא יודעת אם בעלי היה רוצה שדבר כזה יקרה. אתה יודע, אפילו עם כל מה שאנחנו… מה שסיפרתי לך, אבל בכל זאת, הוא בעלי.

ברור, חייכתי בביטול והחלקתי בידי על כפה, חש את החום העולה ממנה: תעזבי, זה לא משהו מיני, את מדברת, הדברים שלך מדברים אליי ואני נוגע בחיבה. לא יותר.

לא יותר? היא הרימה את מבטה אל עיניי.

ברור.

טוב. היא השתתקה ואני מביט בה, חש את כתפה, מעיף מבט מתגנב לעבר החזה המלא שלה ואז, באיטיות החלקתי מעט את ידי לאורך זרועה, מעט, מספר סנטימטרים במעלה ובמורד הזרוע. היא העיפה מבט בידי תוך כדי דיבור, כאומרת שזה לא חלף בלי שהיא תחוש בכך, והשפילה את מבטה.

זה נוגע בי עמוק מה שאת אומרת, אמרתי.

מדוע? היא הסמיקה קלות.

בגלל מה שאת אומרת, בגלל איך שאת אומרת, הנעתי קלות את ידי לאורך זרועה ואז הוספתי: בגלל שאת מקסימה.

די, היא אמרה בקול נמוך והשפילה את מבטה, פניה מאדימים, אתה יודע שאתה לא אמור להגיד לי את זה.

למה? בגלל שאת נשואה? ליטפתי לאורך זרועה לעבר בית השחי.

כן, אתה יודע… אמרה כשעיניה עדיין מושפלות.

אבל את באמת מקסימה, וחוץ מזה הרי לא יקרה כלום, אין לך מה לחשוש.

לא יקרה כלום? היא השתתקה ואז הוסיפה: כי אתה נוגע בי ואני פגיעה כרגע, אתה מבין למה אני מתכוונת, נכון? היא הרימה אליי את מבטה, לא יקרה כלום? אתה מבטיח?

מבטיח, ידי נעה לאורך הזרוע שלה, הידקתי את אחיזתי בזרועה והצמדתי אותה לעבר גופה, חש את מגע השד שלה בפרק כף היד. המגע עבר בי כמו חשמל, נבוך נרתעתי ומשכתי אליי את ידי.

טוב, היא אמרה בנימה מפוייסת והביטה בי במצודד, אז אתה לא צריך להירתע ממני ולהרחיק ממני את היד שלך, אני לא מפחידה, נכון?

לא… התבלבלתי, אני רק…

זה בסדר היא אמרה בקול נמוך, ואז הוסיפה: אתה יכול לחבק אותי, אני מרשה לך.

לחבק אותך?

היא התנשמה ושתקה, לא הגיבה. הבטתי בה מבט ארוך, ממתין לראות אם יהיה לכך המשך אך היא לא הוסיפה דבר, ואז היא הטתה את גופה ממני והלאה, סבבה מעט הצידה ונשכבה לאחור ונותרה שרועה על גבה, ידיה לצידי גופה, שדיה מתנשאים מעל, מבטה שעקב קודם לכן אחר מעשיי שוטט כעת שוב על הקירות והתקרה. הזזתי עצמי מעט לעברה, נצמדתי אל גופה מהצד, העברתי את ידי האחת אל מתחת לכתפיה, היא הרימה מעט את ראשה והורידה אותו חזרה לאחר שהעברתי את היד, ובאחרת הקפתי את גופה מלמעלה, הנחתי אותה על כתפה והצמדתי את כף ידי אל לחיה, מרפקי נוגע בשד המלא שלה.

אני שמחה שאני יכולה לסמוך עליך, היא מלמלה כמו מדברת אל עצמה, כמעט לחשה, לא קל לי, אני צריכה חיבוק, ובגלל בעלי, אתה יודע, וכל זה… אני מפחדת להיסחף… זה יכול להיות רק מישהו שאני יכולה לסמוך עליו.

את יכולה לסמוך עליי, לחשתי, הנה, אני מחבק אותך, אבל אני לא רוצה לעבור גבולות, מה את מרשה לי לעשות?

חיכיתי לתשובה, אבל היא לא הגיבה, נותרה קפואה, רק מבטה המשוטט מהקירות אל התקרה ונשימתה שהעלתה עכשיו את חזה עלה וירוד במהירות רבה יותר הסגירו את תחושותיה. ליטפתי את לחיה והבטתי בה מקרוב, חש בכף ידי את לחיה החמה והרכה, חש במרפק הזרוע את השד הרך והגדול שלה. היא לא נעה, מניחה לי לעשות כרצוני, לא היה לי מושג מה השלב שבו היא תעצור אותי ולחשתי אל תוך אזנה בקול שקט: כיף להרגיש אותך.

להרגיש אותי? קולה רטט.

כן, אותך מולי, את המגע שלך, החום שלך.

כיף לך להרגיש את הגוף שלי? קולה רטט.

כן, מאוד. ליטפתי בכף ידי את לחיה וניצלתי את תנועת היד על מנת להצמיד מעט יותר את המרפק שלי אל החזה שלה, חש אותו שוקע בתוך הרכות המלאה שלה.

כל כך הרבה זמן שלא אמרו לי את זה, היא התנשמה, החזה שלה עולה ויורד ומתחכך במרפק שלי.

את מקסימה, אמרתי בקול שקט, משתדל לשדר לה בטחון ושקט נפשי, את נשית, את מושכת אבל בכל זאת לא יקרה כלום בינינו, יהיה לי קשה אבל בכל זאת רק נתחבק..

כן, רק נתחבק, כי בעלי… ואני רוצה להיכנס להריון ממנו… אתה יודע, לא ממישהו אחר.

כן, אני יודע, אמרתי, קירבתי את גופי והצמדתי אותו אל הצד של גופה לכל ארכו וקרבתי את ראשי אליה עד שהגעתי אליה ורפרפתי בשפתיי על לחיה, מניח לה לחוש את נשימתי, את שפתיי. היא לא הגיבה ואז העזתי מעט יותר, הצמדתי את האגן שלי אל הצד של גופה, והתחלתי לנדוד בשפתיי על פניה, מנשק קלות את לחיה ואז את אפה, עולה אל עיניה.

אמא, היא לחשה, עוצמת את עיניה, כל כך הרבה זמן.

כן, כן, עניתי בלי לחשוב, מקרב את שפתיי אל מצחה. על מנת להגיע אל מצחה הייתי צריך לקרב את עצמי, הרמתי את גופי מעט על זרועותיי, האגן שלי מתחכך בה, כך שפניי היו מעל פניה, וכך רפרפתי עליהם בשפתיי.

לא יקרה בינינו כלום? אתה מבטיח? שמעתי אותה מתנשמת.

כן, אני מבטיח, עניתי.

אתה חמוד, היא מלמלה, ואז חשתי את שתי כפות ידיה אוחזות בפניי ומורידות אותן לעבר שפתיה, והיא עוד הספיקה לומר לי "תזכור" לפני ששפתיי הגיעו אל שלה והתנשקנו, שפתיה נפתחות לקראתי, מאפשרת לי להחדיר את לשוני אל פיה. ההתרגשות הייתה עצומה, חשתי איך כל גופי מגיב למגע שפתיה ולשונה. הורדתי את ידי מלחיה והחלקתי אותה למטה, עצרתי כאשר היא הגיעה אל כתפה. היא המשיכה לנשק אותי, נשימותיה כבדות, לשונה נעה בתוך פי, ידיה אוחזות בצידי ראשי, ואז היא ניתקה את אחת מידיה, אחזה בכף ידי שעל כתפה ומשכה אותה למטה והניחה אותה על השד שלה. זה היה מדהים, הוא היה גדול, עצום, חשתי כיצד הוא ממלא את כף ידי

היא ניתקה את פיה משלי ולחשה לי, מתנשמת: יו, אתה לא יודע מה אתה גורם לי להרגיש…

נכון, מלמלתי כשאני אוחז בו, גם אני מרגיש.

כל הבטן שלי מתכווצת…

הבטן שלך?

אני רטובה ממך.

מה?

אני רטובה, אני מגורה נורא… כי… אני לא יודעת, אולי כי אני עלולה להיכנס להריון…

את רטובה… כל הגוף שלי נמתח, אחזתי והרפיתי מהשד שלה, חש כיצד הוא ממלא את כל כף ידי

אם תיכנס אליי… אם תגמור בתוכי…

בבת אחת עלה בראשי התמונה של האיבר שלי חודר אליה ורטט עבר בכל גופי. היא החזירה את שפתיה אל שלי כשידי מעסה את השד שלה. ליטפתי אותו, עיסיתי אותו, אחזתי בו, התרגשתי לחוש כיצד הוא ממלא את כף ידי, היא נישקה אותי, מחליקה בשפתיה על שפתיי, בלשונה על לשוני, ואז היא ניתקה עצמה ממני ולחשה: כל כך הרבה זמן שלא נישקו אותי ככה, שלא נגעו בי ככה, כבר שכחתי כמה כיף זה יכול להיות, והחזירה את פי אל פיה.

כן, מלמלתי כשאני מנתק את פי מפיה, אבל אני לא אנצל הזדמנויות.

אתה חמוד, היא התנשמה ומשכה את פניה חזרה אליה, מחדירה מחדש את לשונה אל תוך פי, שיחררה שוב את ידה, אחזה בידי שעל השד שלה ומשכה אותה כלפי מטה, לא הבנתי מה היא עושה, היא המשיכה והורידה את ידי, כשהיא מניחה לי להחליק ולחוש על הצלעות שלה עד שהיא מגיעה אל הבטן שלה וניתקה את ידה והשיבה אותה אל פניי.

אחזתי בבטנה מבעד לבגד שלה, מופתע, מגורה, היא פלטה גניחה, היטתה למעלה את פניה וניתקה ממני את שפתיה כשידי מחליקה על בטנה, ראשה מופנה כלפי מעלה, היא מתנשמת, גונחת, ידי שעל בטנה חשה אותה עולה ויורדת, מתכווצת, פועמת.

אמא, היא גונחת, אני כל כך רטובה, אתה לא יודע… ואז ידה יורדת שוב למטה ואני מרגיש אותה אוחזת בשולי חולצת הטריקו שלה ומושכת אותה כלפי מעלה, מתנשמת בכבדות: תרגיש אותי, מושכת את את חולצתה אל מעל לאגן הירכיים שלה, חושפת את האגן שלה, את בטנה התחתונה וממלמלת אליה תוך כדי כך: תרגיש אותי, אבל אל תנצל הזדמנויות, אוקי?

כן, לא אנצל, מלמלתי, ידי מגששת ומוצאת את העור החם של ביטנה.

אמא, אמא, היא ממלמלת כאשר אצבעותיי מגששות על בטנה, מחליקות עליה, נוגעות בכל פינה, אוחזות בה, גופה רועד, ואני מחליק את ידי מעט יותר למטה אל הבטן התחתונה, משהה שם את ידי, מקשיב לראות אם היא עוצרת אותי, אם היא משמיעה קול מחאה, אבל היא לא, הגוף שלה מתפתל, אני ממשיך ומוריד עוד את ידי והיד מגיעה אל התחתונים שלה ומשתהה שם.

כן, כן, היא גונחת, מעלה ומורידה את האגן שלה, וידי מחליקה עם התנועה שלה לעבר התחתונים והישר אל מתחת להם.

כן, תיגע, היא גונחת בקול, כמעט זועקת, כאשר האצבעות שלי מוצאות את שערותיה, את החריץ שלה, את הרטיבות שלה, את הירכיים שלה שנפתחות לצדדים: אמא.

כן, כן, התנשמתי. אצבעותיי מחליקות בין שפתיה והיא רטובה, מתפתלת, מתנשפת, גונחת, רגליה פשוקות, הפתח שלה פתוח לקראתי והאצבעות שלי חודרות אל תוכו והיא מעלה מעלה את האגן שלה, נשימתה נעצרת ואז היא משחררת גניחה ארוכה, עוצרת את עצמה בכוח שלא לצעוק והיא גומרת תחת אצבעותיי המענגות אותה.

התחושה מדהימה, לגעת בכוס שלה, ברטיבות שלה, לחוש את התשוקה שלה. הזין שלי עומד, הגוף שלי רועד, אני לא חושב על כלום, רואה אדום, אוחז בצידי התחתונים שלה ומושך למטה.

כן, כן, היא מתנשמת כאשר בטנה עולה ויורדת, ידיה אוחזות בצידי ראשי, עיניה עצומות, ראשה מוטה הצידה, מגביהה בצייתנות את האגן שלה כאשר אני אוחז בצידי התחתונים שלה ומושך אותם כלפי מטה.

אתה חרמן, אני יודעת, אתה מת לשכב אתי, נכון? היא ממלמלת ומסייעת לי להסיר את תחתוניה מקרסוליה.

כן, אני מת לזיין אותך, עניתי והשלכתי הצידה את תחתוניה.

אני ידעתי מההתחלה… אתה רוצה לזיין אותי, היא מתנשמת, אני יודעת… היא ממלמלת כאשר אני מפשק את ירכיה בידיי, ואז מוסיפה: אבל מת לזיין אותי… אבל אתה לא תעשה את זה, נכון חמוד?

נכון, הבטחתי, אני מאשר, מוכן לומר לה כל מה שהיא תרצה, ואני חוזר ומפשק את רגליה מחליק בידי בין ירכיה, על האגן שלה, חש את החלק התחתון שלה ערום לגמרי, אני רוצה אותך… אני רוצה, אני לוחש ונעמד על ברכיי.

אבל אסור, הבטחת.

כן, אני רק אתחכך בך, אני אומר ופותח את המכנסיים ושולף אותו החוצה.

רק תתחכך, היא מביטה בו, עיניה גדולות, פיה פעור, אני סומכת עליך, אתה לא תיכנס.

אני לא אשכב איתך, אני מוסיף כאשר אני מציב את עצמי בין ירכיה הפתוחות, מכנסיי משולשלים על ברכיי ואני אוחז בו.

אמא, אמא, היא לוחשת תוך כדי התנשמות כאשר היא חשה את ידיי מרחיבות את הפישוק שלה,תתחכך בי.

האגן שלי מתקרב אליה, אני מטה בידי האחת את האיבר שלי אליה ואז גניחה משתחררת מפיה כאשר הוא נוגע בפתח שלה : לא להיכנס, לא…

אני לא נכנס, אני ממלמל בהתאמצות, חש אותו נוגע בפתח שלה, זרם עובר בגוף שלי, הזין שלי מתוח, נפוח עד למקסימום, בוער לחדור אליה.

אההה… היא ממלמלת משהו לא ברור כאשר הוא נוגע בשפתיים שלה, אני מניע אותו בידי למטה ולמעלה, לאורך השפתיים שלה.

אמא… אני מתה… היא אומרת, מרחיבה את הפישוק שלה ומעלה את האגן שלה לעברי והתנועה הזאת שלה גורמת לראש שלו להידחק אל תוכה.

תישאר בחוץ, תישאר בחוץ, היא ממלמלת, עיניה עצומות, היא מעלה ומורידה את האגן שלה, מניעה אותו מול האיבר שלי שראשו נעוץ בתוכה ואני חש אותו חודר מספר סנטימטרים אל תוכה בכל פעם ואז יוצא.

יו, זה מדהים, אני פולט ומניע את האגן שלי, מחדיר אותו עוד אל תוכה.

אני ידעתי שאתה תזיין אותי, אני ידעתי, היא ממלמלת.

כן, אני נכנס, אני ממלמל ומכוון אותו אל בין שפתיה, אני מזיין אותך.

אתה נכנס… היא מתנשמת כאשר הראש שלו מחליק פנימה בין שפתיה.

כן, אני מאשר וראשו נכנס אליה, היא גונחת ומרימה את רגליה מעלה להקל עליי את החדירה.

כן, כן, אני ממלמל כאשר אני חש אותו מחליק אל תוך הרטיבות החמה שלה.

אתה מזיין אותי, היא מצליחה לומר בקושי.

כן, הבטחתי, אני עונה לה כאשר הוא הולך ומחליק אל תוכה.

אוי, אמא, היא גונחת, מרימה את ברכיה למעלה, ידיה תופסות את צידי גופי ומושכת את האגן שלי אליה

כן, אני ממלמל ומחדיר אותו, עכשיו הוא כולו בתוכה, אני מזיין אותך.

אני ידעתי, היא עונה, ידעתי שאתה רוצה לזיין אותי, ידיה תופסות בכוח את מתניי, היא מרחיבה את הפישוק שלה, מקמרת את גופה לאחור, עיניה עצומות, פיה פעור ואז נשימתה נעצרת והיא משחררת גניחה עמוקה כאשר היא גומרת.

כן, הבטחתי, כן, אני ממלמל כשאני מחדיר אותו ומוציא חליפות, נכנס לתוכה יותר ויותר עמוק, אני חש כיצד היא משלבת את רגליה סביבי, כיצד ידיה חובקות אותו, מלטפות את גופי, שורטות אותי, איך היא מנשקת את פניי, מתנשמת, נשימתה נעצרת, גופה מתקמר והיא גומרת שוב, ידה נשלחת אל הישבן שלי, אוחזת בו ומושכת אותי עוד יותר אל תוכה, הכי עמוק שאפשר.

אמא, כל כל הרבה זמן, אמא… היא גונחת.

כן, כן, אני מחדיר אותו חזק יותר ויותר, חש אותו נחבט ברחם שלה בתוכה, הזרע שלי עולה בתוכי, באיבר שלי, מאיים להשתחרר: רגע, אני נאנק בחירוק שיניים, מחזיק אותו בפנים בכוח, עוצר את עצמי, אני צריך לצאת.

לצאת? היא שואלת כשהיא אוחזת בי ונעה תחתיי.

אם לא אני אגמור בתוכך.

תגמור? היא מתנשמת, נמתחת. ציפורניה ננעצות בי והיא גומרת שוב.

כן, אני מחדיר הלוך ושוב, חש אותה נלפתת סביב כאשר היא גומרת, מחזיק בכוח שלא לגמור, אני צריך לצאת.

כן, אתה צריך לצאת, היא אוחזת באגן שלי באחת מידיה ואת האחרת תוחבת בינינו, מגיעה אל האיבר שלי ואוחזת בו, מעבירה בי גל של גירוי, רגליה המשולבות סביבי מתהדקות, כולאת אותי בתוכה.

כן, אני… אני לא יכול… ואז פורצת מפי שאגה וכל הזרע שלי משתחרר אל תוכה, אל תוך הנרתיק שלה, אני גומר וזועק ומחדיר אותו עוד ועוד ומשפריץ בתוכה כמויות אדירות.

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב