אוהב לשלוט 1

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

מכירים את הסיפורים האלה שההקדמה כ”כ ארוכה שאתה הולך לאיבוד?

אז אני אכתוב את ההקדמה בקצרה, כדי להגיע לעיקר. שמי אבי, בן 24 סטודנט באוניברסיטה במרכז הארץ. גובה ממוצע, שיער חום קצר וזין יפה. מה זה אומר? גודל ממוצע, 15 ס”מ (כולם פה יגידו שיש להם 30) אבל הוא יפה – עומד ישר ואני מטפח את אזור הדרום בגוף שלי, נאמר כך.

יום אחד במהלך הלימודים פגשתי את ורד. מי זאת ורד אתם שואלים? הייתה איתי בתיכון, אבל מעולם לא היינו בקשר. במהלך רוב התיכון הייתה לי חברה רצינית, שני, והייתי רק איתה, ולמרות זאת ידעתי מה מספרים על ורד. ורד בחורה יפה, שיער שחור קצר ועיניים ירוקות מטריפות, חזה בינוני ותחת שעושה חשק לחבק כל היום. התדמית שלה הייתה של בחורה מאד משוחררת מינית אבל כאמור – מעולם לא היינו בקשר חוץ מ “היי” רנדומלי במסדרון.

למרות זאת היה כיף לראות אותה, דיברנו קצת והעלנו זיכרונות. היא שאלה אותי אם אני עדיין עם שני ועניתי לה שמזמן נפרדנו. המשכנו לדבר והחלטנו שנמשיך. בשיעור שאחרי מצאתי אותה בפייסבוק, שלחתי לה חברות והמשכנו לדבר. תכלס דיברתי איתה כל השיעור, אין לי מושג מה המרצה אמר. איך אומרים? עכשיו זה המתח.

במהלך השיחה השם של שני שוב עלה, והיא אמרה לי שהיא שמחה בשבילי שהייתה לי חברה כזאת שווה. עניתי שאמנם הייתה בחורה יפה (אולי לסיפור אחר 😉 ), אבל לא הייתה משקיעה יותר מדי במיטה. “מה זאת אומרת?” שאלה ורד. “סתם, לגרום לי ליהנות באמת, כל הזמן הצעתי משחקי תפקידים אבל היא לא זרמה”. “חבל”, ענתה ורד, ובשורה הבאה קפץ לי הלב:

“אני דווקא הייתי זורמת איתך”.

אמרתי לעצמי שאולי זה הזמן לממש את הפנטזיה שלי, והחלטתי שאני הולך על זה.

חחחח לא כדאי לך, אני משוגע
תנסה אותי
שתקתי לרגע, לקחתי נשימה עמוקה וכתבתי לה

איפה את גרה?
במעונות, חדר 21
הערב בשעה 19.30 אני מגיע לחדר, תוודאי שהוא ריק. את מחכה לי על הברכיים עם תחתונים וחזייה סקסיים וכיסוי על העיניים. ברור?
הייתי בטוח שזאת תהיה הפעם האחרונה שאשמע ממנה, אבל התשובה שלה הדהימה אותי

מצפה לך מאמי
הראש שלי הסתחרר… סוף סוף אני הולך לשלוט בבחורה כמו שאני רוצה, ואחת שבאמת תזרום כמו שצריך! עדיין יש לי צלקת מהפעם שניסיתי משהו דומה עם שני, ופחדתי ששוב אתאכזב.

בשבע וחצי אני מגיע לחדר 21. הדלת לא נעולה, נכנס ומה שאני רואה… ורד, עם חוטיני וחזיה בצבע כחול בהיר, על הברכיים עם כיסוי עיניים תואם. התקרבתי אליה, היא באה לומר משהו אבל מיד אמרתי לה “ששששששש” שקט ומרגיע כזה. היא השתתקה מיד. סובבתי סביבה, נוגע לא נוגע, מעביר יד מלטפת ואני מרגיש אותה רועדת.

התכופפתי לידה, שם יד על הכתף ולוחש לה באוזן:

“עכשיו תקשיבי לי טוב. מעכשיו אין דרך חזרה. אם ממשיכים את הזונה שלי, את מצייתת לי ועושה כל מה שאני אומר. אם את רוצה הפעם הראשונה תהיה ניסיון בו לא אזיין אותך, אני אבחן אותך ואם אהיה מרוצה ממך ארשה לך להמשיך להיות הכלבה שלי. ברור?”

עצרתי את הנשימה. ידעתי שזה רגע האמת. אחרי שניה או שתיים של היסוס מצידה היא הנהנה. חיוך גדול התפשט לי על הפנים, נעמדתי והתמתחתי. העברתי לה יד על הפנים והתחלתי לשים אצבע בפה שלה. היא מיד קלטה אותה והתחילה למצוץ אותה בהתלהבות. היא נהנתה כ”כ שהוספתי עוד אצבע. הוצאתי אותן והורדתי מיד לתוך החוטיני המגרה שלה. שיחקתי בה, מתקרב מתקרב אבל לא נוגע וראיתי כמה שהיא רוצה. “אף מילה…” אני לוחש לה, ומתחיל לאונן לה. רואה אותה מתנשמת יותר ויותר, מגביר קצב ומרגיש את הרעידות. כעבור כמה שניות היא גמרה.

הורדתי ממנה במכה את כיסוי העיניים וחייכתי. “בתיק שלי ליד הדלת יש בקבוק קולה. תביאי לי אותו” והלכתי להתיישב על המיטה שלה. היא נעמדה כדי ללכת. מיד עצרתי, תפסתי אותה בשיערות ונתתי לה ספאנק חזק על התחת. היא צווחה “איייייייייי” שנראה לי שכל האוניברסיטה שמעה. “אמרתי לך לקום??” לחשתי לה באוזן בכעס “סליחה אדון” היא ענתה ומיד חזרה על הברכיים. חזרתי למיטה והתיישבתי ברישול. היא זחלה אלי עם הבקבוק, השדיים שלה חפונים היטב בחזייה הסקסית שלה. “על ארבע מולי” ציוויתי, והיא מיהרה לציית. הנחתי עליה את הרגליים שלי והתחלתי לשתות. תאמינו לי, יותר מהכל זה נותן תחושת אדנות מצד אחד, והשפלה אמתית לצד השני.

ראיתי דמעות שנקוו בצידי עיניה. “רוצה להתחיל לענג אותי כלבה?”. היא הנהנה. הורדתי את הרגליים וסימנתי לה להוריד לי את הנעליים. תוך כדי אני אומר לה “יודעת איך כלבות מורידות גרביים לאדונים שלהם?” היא הנהנה והבינה, והורידה לי אותם בעזרת השיניים. היא הסתכלה עלי במבט שואל ודי היה שהסתכלתי עליה והיא מיד התחילה ללקק ולעסות לי את כפות הרגליים, ואני בינתיים שותה ומרחף לי ברקיע השביעי.

בשלב כלשהו הפסקתי אותה. “תקשיבי לי טוב כלבה, בינתיים את עומדת במבחן. אני אראה איך את מוצצת, ואם אהיה מרוצה תהיה פעם שניה ברור?” היא הנהנה והעבירה לשון על השפתיים. אני נעמד והיא מתקרבת אלי ומתחילה להפשיט אותי מהמכנסיים. ראיתי את השמחה בעיניים שלה למראה הזין היפה שלי, מיד התחילה להכניס אותו לפה. לא נתתי לה יותר מדי זמן להתרגל, תפסתי אותה בשיערות והתחלתי לזיין לה את הגרון. הרגשתי שהיא לא מתנגדת אלא להיפך – זורמת איתי.

בעזרת השיערות הוצאתי את הזין שלי מהפה שלה, סובבתי אותה ושמתי לה את הראש על הספה כלפי מעלה. “פה גדול” אמרתי לה, היא פתחה וירקתי לה בפה. היא בלעה ומיד התיישבתי לה על הפנים. הרגשתי שהיא קצת מופתעת אבל מיד הוציאה לשון. חברים – מי שלא חווה ליקוק תחת מימיו הפסיד בגדול. למרות שלקח לה כמה שניות להתרגל מהר מאד היא הפכה למומחית.

בשלב כלשהו החלטתי שצריך להתקדם. קמתי, התכופפתי ונתתי לה נשיקה על המצח. “אני הולך לגמור כלבה, וזה אומר שסיימת את המבחן בהצטיינות. תהיה פעם נוספת”.

היא חייכה בשמחה, נעמדתי מולה ונתתי לה למצוץ לי בקצב שלה. כעבור כמה דקות הרגשתי את זה בא, שוב תפסתי אותה בשיערות והרחקתי אותה, אוננתי על הפנים שלה וגמרתי חזק – בפה, על העיניים וקצת נטף על השדיים היפים שלה.

“פעם הבאה מותק, גם נוריד ממך את הבגדים. אהיה בקשר”

והלכתי.

סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

תגובה אחת בנושא “אוהב לשלוט 1

שי 27 ביולי 2018 at 10:36

היה לי יחסים דומים אם אמא שלי

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב