אילוף הסוררת

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 1 בינואר 2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

גדי ישב בבית הקפה בשולחן לבדו שקוע במחשבות. בית הקפה היה מלא למחצה ובחוץ עברו אנשים אבל הוא לא התייחס אליהם, בקושי שם לב אליהם.

הם קבעו להיפגש בשבע וכעת השעון הראה שעברו כבר חמש דקות והיא עדין לא הופיעה. הוא חייך לעצמו כשחשב שלולא שזאת הייתה הפעם הראשונה שהם היו אמורים להיפגש  היה עוזב כבר לפני חמש דקות.

הוא התרווח בכיסאו, לגם מכוס הקפה שהיה מונח לפניו והעיף מבט לצדדים סוקר את הנוף האנושי שנגלה לעיניו כשהוא מחליט לחכות עד שבע ורבע וללכת אם היא לא תופיע.

לפתע גדי שם לב שהיא עומדת מולו ליד השולחן בלי שהוא ראה אותה נכנסת. "אחרת" אמר בלי לברכה לשלום.

"מצטערת" השיבה כשהיא עדין עומדת נבוכה עם מבט מושפל.

גדי סימן לה לשבת ואמר "אני שמח שהגעת שירה, זוכרת מה שקבענו?"

"כן" השיבה שירה כשהיא מתרווחת בכיסא "אני אמורה לעשות כל מה שתצווה עלי".

"נכון" אמר גדי "רק תזכרי שבכל רגע נתון את יכולה לבקש להפסיק ואז זה יפסק לחלוטין מידית בלי שאפילו אנסה לשכנע אותך אחרת, ההחלטה אם להישמע או לסרב היא רק שלך".

"אבל" המשיך גדי "אם זה יפסק זה מבחינתי יהיה סוף הקשר בנינו, אני לא משחק, או שהקשר יהיה כפי שאני אוהב ורוצה או שלא יהיה קשר רומנטי בנינו יותר, מקסימום קשר חברי".

"אני אעמוד בהבטחה שלי, ואתה?" סנטה בו שירה כשחיוך רחב מתפשט על פניה.

"הבטחתי לך חוויה מינית ברמה שספק אם אי פעם חווית, תהיי בטוחה שזה אכן מה שהולך לקרות" אמר גדי כשחיוך רחב מתפשט על פניו  וכולו מרוצה מעצמו.

"מה תשתי" נשמע לפתע קולה של המלצרית שנעמדה ליד השולחן בלי שהם שמו לב שהיא נמצאת לידם.

"אני אשתה כוס קפה הפוך" ענתה שירה.

"עוד משהו? עוגה"?

"לא, תודה"

המלצרית עזבה וגדי הביט בשירה ארוכות כשחיוך רחב על פניו "לכי לשירותים ותחזרי עם התחתונים ביד שלך" אמר גדי לשירה בטון רך אבל תקיף.

"מ..מה…מה אמרת?" גימגמה שירה.

"אמרתי שאת הולכת כעת לשירותים וכשאת חוזרת התחתונים שלך יהיו אצלך ביד ותניחי אותם לפני על השולחן". ענה גדי בקול רך.

"אבל למה" שאלה שירה כשפניה אדומות כעגבנייה בשלה.

"כי אני אמרתי ואת עושה מה שאני אומר בלי להתווכח ובלי לשאול למה?" ענה גדי כשבקולו נשמע טון של אי סבלנות לשאלה.

"או שנמשיך לשבת כאן עוד כמה דקות וניפרד לשלום, מבחינתי, אין לי ענין להתווכח על כל דבר ואם זאת הייתה הכוונה שלך כשהבטחת ציות אז לי אין ענין ורצון להמשיך כך". המשיך גדי.

שילה הביטה בו ארוכות וישרה מבט לעבר עיניו עם המבט התקיף ואז בבת אחת השפילה מבט והלכה עם גוו זקוף בגאווה לעבר השירותים.

 

 

שירה הגיעה לשירותים נסערת כולה, "מה הוא חושב לעצמו, הוא רוצה להשפיל אותי לעיני כולם?" חשבה לעצמה "אין מצב שאני עושה זאת".

וככל שהיא חושבת היא מרגישה שהרטיבות בין רגליה מתגברת "טוב" חשבה לעצמה "אני אראה לו שאני לא פוחדת ואחרי זה אפרד ממנו, אין מצב שאנחנו ממשיכים יחד".

היא נכנסה לאחד התאים הורידה את מכנסיה ואת התחתונים ושמה אותם בתיק היד שלה. אחר לקחה נייר טואלט קיפלה אותו כמה פעמים ושמה אותו בין הואגינה שלה למכנסים על מנת שלא להרטיב אותם. יצאה מהתא שטפה ידים הביטה בראי וסידרה שוב את השיער שלה, הסתובבה ויצאה לאולם.

כל אותו זמן גדי ישב שואל את עצמו כיצד שירה תגיב האם תציית או תמרוד. לא היה לו ספק שאם תמרוד הוא יישב איתה עוד כמה דקות ויפרד ממנה לשלום. הוא הרגיש מעט צער מאחר והיה בטוח לפני הפגישה שהיא קורצה מהחומר המתאים למשחקי שליטה, אבל כל מה שהתנהל עד כה גרמו לו לחשוב שאולי הוא טעה ופירש לא נכון את המצב.

גדי הביט לעבר השירותים וראה את שירה יוצאת משם, הוא בחן את ידיה והבחין שהן ריקות, כפות ידיה היו משוחררות ולא קפוצות כמי שמחזיקה במשהו. "טוב" הוא חשב "חבל, אבל כנראה שזה הסוף שלנו יחד".

שירה יצאה מהשירותים נסערת פניה אדומות ורגליה רועדות כשהיא בטוחה שכל האולם מסתכל בה ורואה שהיא ללא תחתונים. משום מה המחשבה על  כך הסעירה אותה והיא הרגישה שזה מחרמן אותה וגורם לה להרגיש מבוישת בעת ובעונה אחת.

היא הגיעה לשולחן התישבה והביטה בעיניו של גדי שבחנו אותה בסקרנות. אחרי כמה שניות כשהבינה שגדי לא מתכוון לדבר היא הושיטה ידיה לעבר התיק הוציאה ממנו את התחתונים, הטיחה אותם על השולחן ואמרה "הנה  התחתונים, עשיתי מה שביקשת".

גדי הביט בה ואמר בקול שקט "לא רק שלא עשית מה שביקשתי את גם לא מילאת את מה שהבטחת, לעשות כל מה שאצווה עליך, לכן.."

"מה לא עשיתי?" "אני לא עשיתי כל שתצווה?" קטעה אותו שירה בזעם.

"תראי, אני לא באתי לכאן לריב איתך או להתווכח, בואי נשב כמה דקות ואחר כך ניפרד לשלום כל אחד לדרכו" השיב גדי.

שירה הרגישה שהזעם בתוכה הולך ומתגבר, הרגישה מרומה "אני רוצה הסבר, רוצה הוכחה ולא סתם האשמות לא נכונות" זעמה שירה.

"את צודקת" אמר גדי " מגיע לך הסבר ותקבלי, טעות שלי, חשבתי שזה מובן, אבל אסביר".

"אני אמרתי לך להסיר את התחתונים, אבל להביא אותם ביד ולא בתיק" הסביר גדי "לא התכוונתי שתנופנפי בהם אלא בתוך אגרוף אבל שתדעי שכולם יודעים שאת בלי תחתונים"

גדי לקח נשימה ארוכה והמשיך "הבטחת שתעשי כל שאצווה, נכון?" והמשיך בלי לחכות לתשובה "אני אמרתי לך לשבת? או אולי ביקשת רשות לשבת?" "לעשות כל שאצווה פרושו  שאת לא מחליטה דבר, את לא נושמת בלי רשות ממני, הדבר היחיד שאת רשאית להחליט זה להפסיק הכול לגמרי".

 

 

שירה הקשיבה המומה לגמרי, נשימתה נעתקה והזעם התחיל למלא אותה, לא מבינה מהיכן כל זה נפל עליה. היא ניסתה להחזיק את עצמה לא להתפרץ אבל הזעם הלך וגבר עד שלא הייתה מסוגלת יותר לשתוק.

"אתה חתיכת זבל" זעמה "הבטחת הבטחות שכנראה אתה לא מסוגל לקיים ולכן טמנת לי מלכודת" היא פלטה מתנשפת כשהיא מנסה ללא הצלחה לשלוט ברגשותיה.

גדי ישב שותק ובוהה בה לא מבין מה גרם להתפרצות הזאת. "אתה רמאי עלוב ששיחק ברגשות שלי" המשיכה שירה

ה "לא הסברת לי את הכללים שאתה מצפה שאנהג לפיהם בכוונה על מנת שתהייה לך סיבה לסגת".

"את רוצה גם לשמוע או רק לקלל?" שאל גדי.

"לשמוע מה?" שאלה שירה.

"לא  ניסיתי להכשיל אותך, לא רימיתי" התגונן גדי "אבל יש משהו בדבריך, טעיתי שלא הסברתי לך יותר בפרוט למה את נכנסת ומה שאני מצפה ממך"

שירה שמעה אותו מודה שטעה וזה הרגיע אותה והיא הביטה בו מחכה לשמוע מה עוד יש לו להגיד.

גדי הביט בה ארוכות כשהוא מנסה לחשוב מה לעשות ואם להמשיך או פשוט לסיים את הקשר ושתחשוב עליו כרצונה. לבסוף הוא הגיע להחלטה.

"יש לך כעת שתי אפשרויות ומה שתחליטי אכבד בלי ויכוח" "האפשרות הראשונה זה שנסיים את הפגישה ותחשבי עלי כרצונך בלי שאני אנסה אפילו לשכנע אותך שאת טועה והאפשרות השנייה היא שאנחנו נתחיל מהתחלה ואני אסביר לך בדיוק מה אני מצפה ממך ולמה את נכנסת" "קחי חמש דקות תחשבי ותחליטי".

שירה הביטה בו וחייכה בטוחה שהשליטה על המצב עברה אליה במקום אצל גדי. "אני לא צריכה חמש דקות" אמרה שירה "אני מוכנה לשמוע את ההסבר שלך".

"תראי" התחיל גדי את השיחה "כבר עברו המון שנים מאז הפעם האחרונה שהייתי עם מי שמעולם לא התנסתה במשחקי שליטה" "בכל השנים האחרונות הייתי תמיד עם נשים מהתחום שלא הצטרכתי להסביר דבר, הן ידעו בדיוק למה הן נכנסות ומה שאני מצפה מהן".

"את זוכרת איך כל זה התחיל בנינו?" שאל גדי "אני מתכוון לסיבה שהצעתי לך להיפגש למשחקי שליטה ולא לשיחות הכלליות שניהלנו".

"כן", השיבה שירה "סיפרתי לך שחלמתי על אונס והתעוררתי מגורה מאוד ואחרי זה הרבה פעמים חשבתי על אונס כשאוננתי".

"נכון" אמר גדי "זה היה סימן עבורי שאת מוכנה למשחקי שליטה, כך שלא חשבתי שאני צריך להסביר לך איך ומה, מצטער אבל זאת טעות שלי".

"במשחקי שליטה יש שתי סוגי נשים" התחיל גדי להסביר "יש עם דימוי עצמי נמוך שהן לא מחזיקות יותר מדי זמן כי אף שליט אמיתי לא יתעסק עם כאלו  והיחידים שיחפשו אותן זה כל מיני מתחזים לאדונים"

"הסוג השני" המשיך גדי "אלו נשים מאוד חזקות בדרך כלל נשים בעמדות מפתח ששולטות ביום יום על אנשים וזקוקות גם להרגיש את הצד השני של לאבד שליטה על עצמן כהפסקה מהמתח של שליטה על אנשים".

הדימוי של משחקי שליטה הוא של סדיסטים ומזוכיסטים" המשיך גדי "אין טעות גדולה יותר מזה" "אני אוהב כשאישה חזקה נכנעת לפני ואכאיב לה רק אם היא תרצה בכך ועל מנת לגרום לה לגירוי מיני ולעולם לא אפגע באישה נגד רצונה בשום אופן ובשום צורה"

"אני חושב שתסכימי איתי שאונס זה אולי הדבר השפל והבזוי שאפשר לעשות בעוד שיחסי מין בין זוג אוהב זה אולי הדבר היפה והנהדר ביותר בעולם". גדי נעצר להביט בשירה והמשיך "מבחינה טכנית זה אותה פעולה של חדירה של גבר לגוף אישה פעם אחד זה הבזוי ביותר ופעם אחרת הנהדר ביותר"

"מה ההבדל?" שאל ובלי לחכות לתשובה המשיך "ההבדל זה הסכמה, כאשר ישנה הסכמה מה שיכול להיחשב לבזוי הופך לנהדר ויפה"

"כך זה גם ביחסי שליטה" המשיך גדי "אם זה ללא הסכמה אז זה בזוי ושפל בצורה מחרידה אם זה בהסכמה ומאהבה אז זה נהדר בצורה מדהימה".

גדי לגם מכוס הקפה שלו והמשיך "הגבר השולט נקרא שליט או דום או מאסטר. יש כמובן גם נשים שולטות שנקראות שליטה, דומית או גבירה. הצד הנשלט נקרא עבד או שפחה".

"לרוב זה גבר שולט על אישה או אישה שולטת על גבר אבל יש גם גברים ששולטים על גברים ונשים ששולטות על נשים"

גדי עצר לרגע מביט על שירה ושאל "עד לפה יש לך שאלות או את רוצה שאמשיך בהסבר?".

 

שירה הביטה בו במבט מהורהר מנסה לעכל את ששמעה והשיבה "אני לא מבינה למה השליטה חייבת להיות כל כך הדוקה? אז השארתי את התחתונים בתיק ולא החזקתי ביד, אבל בסופו של דבר ביצעתי מה שציווית להוריד את התחתונים".

גדי חייך לשמע השאלה וענה "שאלה מצוינת והיא באמת יורדת לעומק הסיבה שיש אנשים שאוהבים את ענין השליטה"

"מילדות ולאורך החיים כולם מחנכים אותנו שמין זה דבר מלוכלך משהו שאסור לעשות, שזה אפילו לא חוקי לבצע מעשה שיש בו משהו מיני".

"קחי למשל מישהו שעומד לדין על נגיעה בשד של אישה ללא רשותה, מה יכתבו בעיתונים?" שאל והמשיך לענות בלי לחכות לתשובה "יכתבו שהוא עשה "מעשה מגונה", כלומר מצד התקשורת המעשה המגונה זה לא שהוא עשה זאת ללא רשות אלא עצם נגיעה בשד אישה היא מגונה".

"אנו חיים בתרבות מערבית שרובה נוצרית, מה האידיאל של אישה בתרבות הנוצרית?" שוב שאל רטורית "כמובן מריה אימו של ישו שלדבריהם הייתה בתולה גם לאחר לידת ישו. בנצרות יחסי מין שלא למטרת הולדת ילדים היא חטא והשטן הוא "אחראי" לרצון במין".

"היהדות לא טובה יותר" המשיך גדי "למשל "איסור נגיעה" מבחינת היהדות מין זה רק להולדת ילדים אם כי זה פחות חמור מהנצרות ויש את ענין "עונג שבת" או לדאוג שהאישה תקבל את "עונתה".

גדי עצר לרגע לנשום והמשיך "מצחיק אותי שאשה שיוצאת עם גבר לדייט ראשון ומתה לשכב איתו שותה כוס יין כך שיש לה "אליבי" שזה בגלל כוס היין ולא בגלל שרצתה."  "או קשירות אצל ונילים שכאילו זה אליבי להיות קצת יותר משוחררת"

"אגב, ונילים זה כינוי לגבי מי שלא בתחום של משחקי שליטה" הסביר גדי והמשיך "איתי אין מצב של שתיה חריפה אפילו יין לפני מפגש או אפילו אין מצב שמישהי תעשן חשיש או כל סם אחר" "אני רוצה אישה בהכרה מלאה וברצון אמיתי, ללא בושה, בי".

גדי לקח נשימה עמוקה והמשיך "אחרי שהתקשורת חוזרת ואומרת שכל מגע מיני הוא מעשה מגונה ולא אי ההסכמה לכך היא המגונה, אחרי שהמודל הנשי היא מריה הבתולה ומגע מיני מותר הוא רק "זיון נזירי" כלומר בלי משחקי מין פשוט להיכנס להשפיך ולצאת".

"אז מה הפלא שלהרבה נשים יש תסביכים קשים בכל מה שקשור למין?" שאל גדי.

"ומה עם גברים?" שאלה שירה "להם אין תסביכי מין?".

גדי חייך חיוך גדול והשיב "גם להם יש אבל הרבה פחות, הרי מאז חוה ואדם, חוה היא הפתיינית והמדיחה את הגבר לחטא, כך שלגבר יש "אליבי" שהוא יכול לספר לעצמו שהוא "נכנע לחטא" בגלל האישה".

"אגב" המשיך גדי "כמעט תמיד כאשר אישה צריכה לבחור בין גבר עדין ורגיש או גבר חזק ומחוספס, היא תבחר בחזק והמחוספס ולא בעדין, כנראה (אני לא בטוח בזה) שוב התקווה שהחזק והמחוספס "יכריח" אותה להתעלם מרגשי האשמה שיש לה בקשר למין".

 

"רוצה משהו לאכול?" שאל לפתע גדי

"כן" ענתה שירה "אשמח לעוד כוס קפה ועוגת שוקולד"

גדי קרא למלצרית והזמין עבור שניהם קפה ועוגה ולאחר מכן פנה לשירה ואמר "תשובה לא נכונה. שאלתי אם תרצי משהו לאכול והיית צריכה לענות "אני אעשה כל שתחליט עבורי".

המלצרית חזרה והניחה את הקפה והעוגות לפניהם. גדי הביט בשירה וראה שהיא יושבת קפואה, הוא פנה אליה ואמר "תאכלי את העוגה ותשתי את הקפה"

"תודה" השיבה שירה

"תודה אדוני" הגיב גדי, מעכשיו את פונה אלי בכל משפט בתואר אדוני. מובן?" שאל בקול תקיף.

"כן אדוני" השיבה שירה שפניה מסמיקות מבושה.

"שאלת לגבי התחתונים, למה זה משנה אם החזקת ביד או בתיק?" שינה גדי את נושא השיחה "למען האמת זה כלל לא משנה, הרבה דומים ישמחו לקבל אותך לסשן גם אם שמת את התחתונים בתיק וגם אם ישבת ללא בקשת רשות".

"סשן זה המונח האנגלי שמשתמשים בו גם בארץ והכוונה מפגש בסגנון בדסמ" הסביר גדי

"אבל אני מה שנקרא "אולד סקול" שהכוונה שמרן" המשיך גדי את ההסבר " אני מאמין שכמו שאין דבר כזה שאישה היא קצת בהריון, או שהיא בהריון או שלא אבל אין דבר כזה קצת בהריון כך מבחינתי אין קצת שליטה, או שיש שליטה מוחלטת או שאין שליטה כלל".

גדי המשיך בהסבר "שליטה כמו שלי נקראת "חינוך אנגלי" למה? אין לי מושג אבל זה המונח המקובל לכך. מעטים שולטים כמוני הרוב הרבה פחות נוקשה"

"אני אנסה להסביר לך מה אני מצפה ממך" המשיך גדי "תחשבי שאת עם קבוצת אנשים וקבוצה אחרת מתנפלת והורגת את כולם מלבדך" " את יודעת שכולם בארץ מאמינים שגם רצחו אותך כך שאף אחד לא יחפש להציל אותך".

"את כבולה בביתו של מנהיג החבורה ששבתה אותך" המשיך גדי "את יודעת שאין לו בעיה להרוג אותך אם תעשי משהו שלא ימצא חן בעיניו, את חייה על זמן שאול"

שירה שעד כה הרגישה רטיבות אבל כעת זה הפך לזרם שוטף והרגישה זרם חשמלי עובר בגופה שרעד.

"את רוצה לחיות, את תעשי הכול להמשיך לחיות" גדי נתן לדבריו להלום בה " הוא אמר לך במפורש שאם הוא לא יהיה מבסוט ממך הוא פשוט יהרוג אותך ויחפש מישהי אחרת"

"הוא גם אמר שהוא רוצה שתאהבי אותו כאילו לא אהבת מימיך" המשיך גדי "הוא לא יסבול זיופים, תזייפי ותתחרטי על היום שנולדת"

"את חייבת להבין" אמר גדי "אם את רוצה במשחקי שליטה את אמורה לסבול גם השפלה וגם כאב ואני מתכוון להשפלה אמיתית ולכאב אמיתי".

"אני לא משחק בכאילו, את תחווי שליטה אמיתית, אבל מצד שני את תחווי ריגוש שספק את הרגשת כזה מימיך.

הפנים של שילה החליפו צבעים והגרון היה יבש אולם הרטיבות בין רגליה הלכת וגברה. היא עזרה אומץ ושאלה "אדוני, אתה יכול לתת לי דוגמה של השפלה או כאב אמיתי?"

גדי חייך חיוך רחב מתאמץ לא לצחוק וענה " לפני הרבה שנים הייתי עם מישהי שבכוונה התגרתה בי וידעתי כי היא עושה זאת מאחר והיא אהבה מאוד את הכאב ורצתה שאצליף בה כעונש".

החיוך לא מש משפתי גדי כשהמשיך "החלטתי ללמד אותה לקח ולשבור אותה. לקחתי אותה כשהיא ערומה לחלוטין ורק נעלים ומעיל ארוך לגופה למסעדה". גדי בקושי הצליח לא לצחוק כשהמשיך "היית צריכה לראות את פרצופה כשהמלצרית ניסתה שוב ושוב לשכנע אותה להסיר את המעיל, שתרגיש יותר נוח".

 

 

כל המפגש ובמיוחד הסיפור על המעיל שהסתיר את הערום גרמו לשירה לרטיבות שאפילו נייר הטואלט שהכניסה למכנסיה במקום התחתונים לא הצליח לעצור אותה. היא הרגישה שמכנסיה רטובים והרטיבות עברה לכיסא.

בפנים אדומות מהריגוש פנתה לגדי ואמרה "אדוני, אני בקושי נושמת, אני חוששת שהרטבתי את הכיסא שאני יושבת עליו, אפשר בבקשה לצאת מכאן?".

גדי הביט בה מהורהר וענה "כן, אנחנו נצא אבל קודם יש לי עוד משהו אחד להסביר לך".

"כן, אדוני" השיבה שירה.

"תמיד לפני מפגש לסשן אני שואל את הפרטנרית למילת הביטחון שהיא מבקשת לעצמה" התחיל גדי בהסבר "מילת ביטחון היא מילה שהיא מכירה ורגילה אליה ותפקיד המילה הוא להבטיח את שלום הנשלטת, כך שברגע שהיא אומרת את המילה הזאת הכול נפסק מידית" "בקיצור מילה שנועדה להגן על הצד הנשלט"

"כבר כעשרים שנה די פופולרי להשתמש במילה אדום כמילת בטחון לצד הנשלט כי הולכים במה שנקרא שיטת הרמזור" המשיך גדי בהסבר "כלומר נוספה מילה שהיא צהוב כלומר צהוב זה אומר שהנשלט/ת אומר/ת שהוא/היא מגיע קרוב לומר אדום ומוטב שהשולט ישים לב לא להגיע לכך"

" איתך" הוסיף גדי "החלטתי לא לתת לך מילת ביטחון כי אני חושש שבגלל חוסר הניסיון שלך כשתגיעי לאקסטזה את תשכחי את המילה ולי לא תהייה אפשרות לדעת מה מצבך ואין מצב שאני אפגע בך". "מניסיון אני יודע שנשלטות בסשנים הראשונים בחייהן ברוב המקרים מגיעות לאקסטזה כזאת שהן אפילו לא זוכרות את שמן".

גדי נשם עמוקות הביט בשירה והמשיך "אבל על מנת לשמור על ביטחונך כל מילה שתגידי במהלך הסשן כמו "עצור" "הפסק" "לא מסוגלת" "כל מילה שרומזת שאת לא מסוגלת להמשיך תגרום לי להפסיק את הכול מידית".

"הבנת"  שאל גדי

"כן אדוני" השיבה שירה.

גדי קרא למלצרית, שילם והם קמו ללכת.

 

 

הם נכנסו למכונית של גדי ונסעו לביתו. כל הדרך שירה לא הפסיקה להרטיב כשפניה אדומות ורגליה רועדות. גדי שתק ולא אמר מילה לאורך כל הנסיעה. שירה ניסתה לנחש לאן הוא לוקח אותה אבל לא העזה לשאול.

הם הגיעו לבית של גדי והוא עצר את המכונית ואמר לשירה "בואי". הם עלו לדירה של גדי שהייתה בקומה השנייה.

הם נכנסו לבית וגדי נעל את הדירה אחריהם והוביל אותה לחדר השינה שלו. גדי סימן לה להישאר לעמוד ליד דלת הכניסה והוא הלך והתיישב על המיטה שבחדר.

שירה נשארה לעמוד מרוגשת כולה מחכה לראות מה הולך לקרות וחושבת על מתי הוא יזיין אותה ואם זה אכן יהיה משהו מדהים כפי שלא חוותה מעולם.

גדי הביט בשירה ושאל "את בטוחה שאת רוצה להמשיך?". "אני בטוחה " השיבה שירה.

"תתפשטי לגמרי" ציווה גדי בקול שלו בעוד הוא ממשיך לשבת לבוש כולו.

שירה החלה להתפשט מביטה בגדי ושואלת את עצמה למה הוא לא מתפשט גם כן אם הוא רוצה לזיין אותה. "מה הוא  מתכנן" שאלה את עצמה בחשד הולך וגובר.

"צעדי צעד אחד קדימה, שימי ידיים על העורף ופשקי רגליים" ציווה גדי בעודו יושב לבוש כולו על המיטה.

שירה צייתה מרוגשת כולה ומרגישה איך הירכיים שלה מתרטבות מהרטיבות שזורמת חופשי על רגליה." מה הולך לקרות שאלה את עצמה שירה כשהיא עדין תוהה מדוע גדי לא מתפשט אם הוא הולך לזיין אותה כפי שהבטיח.

גדי קם עדין לבוש כולו ניגש לארון בחדר, הוציא שקית גדולה, צעד לעבר שירה המרוגשת כולה מנסה להבין מה קורה ובעיקר מה הולך לקרות. הוא הניח את השקית בכיסא ליד שירה וסקר אותה במבטו.

"לא משנה מה שיקרה את לא זזה, מובן?"

"כן אדוני" מלמלה שירה בקול נמוך ורועד.

גדי העביר ידו על שדיה כאילו ובוחן אותם ולא מלטף, הלך ונעמד מאחוריה שוב מעביר את ידו על ישבנה. ואז העביר את ידו על הכוס שלה מרגיש את הרטיבות שזורמת בחוזקה, ואמר "הזונה הפרטית שלי חרמנית, נכון זונה פרטית שלי?"

גדי היה מאחוריה כך שהיא לא ראתה אותו אבל היא התחילה להרגיש מעורפלת מהמעמד ולחשה "כן אדוני, אני הזונה הפרטית שלך".

גדי הקיף אותה, נעמד מולה, ניגש לכיסא והוציא מהשקית זוג אטבי כביסה והצמיד אותם לפיטמות שלה.

—————.——————

כאן אני חייב לעשות הפסקה מאחר ואני יודע שיש כאן כאלו שמנסים דברים שכתבתי ולכן עלי להזהיר לפני שתקרה תקלה.

הצמדה של אטבים לגוף במיוחד לפטמות יכולה לגרום לדם להפסיק לזרום למקום שהאטבים מוצמדים ואם הם מוצמדים יותר מדי זמן זה עלול לגרום לנזק רציני לאזור הפגוע.

אני לעולם לא הצמדתי ליותר מחמש דקות .יתכן ואפשר יותר אבל לי חמש דקות מספיקות ולא מציע לאף אחד לנסות יותר.

——————————–י————————

שירה הרגישה כאילו וזרם חשמלי עובר בגופה, ידיה שהיו על עורפה החלו לזוז, וגופה התעוות מהכאב, אבל היא התעשתה מהר והיא נעצרה ונשארה לעמוד זקופה ללא תנועה.

גדי התבונן ארוכות בשירה כשהיא מנסה ליישר מבט לעומתו אבל משפילה את עיניה שוב ושוב בהכנעה כשהיא חושבת לעצמה עד כמה הוא עוד ימשיך להכאיב לה עם האטבים על הפיטמות.

גדי הושיט את ידו ומשך את האטבים מהפיטמות. פרץ הדם שזרם לפיטמות המשוחררות גרם לשירה כאב פי כמה גדול יותר והיא לא הצליחה לעצור בעצמה ופלטה צעקה חלשה מהכאב.

גדי החזיר אטב אחד לשקית ואטב אחר הצמיד לדגדגן של שירה כשהוא מביט ישירות בעיניה מנסה להבין מה עובר עליה ואם היא מצליחה לעמוד בכאב.

גדי ידע מניסיון שפטמות שמשוחררות מאטבים הופכות לרגישות מאוד וליטוף גורם לחרמנות יתר. לכן הוא החל ללטף את הפטמות והאזור שמסביב לפטמות של שירה. ליטוף עדין ומרפרף מה שגרם לשירה להתחיל לגנוח מחרמנות יתר.

גדי הסיר את האטב מהדגדגן של שירה, הסתובב וחזר לשבת על המיטה כולו לבוש. הוא הביט על שירה שמנסה בכל כוחה להישאר עומדת ישרה עם הידים על העורף אם כי מדי פעם הגוף שלה מתעוות מהחרמנות והכאב.

הוא סימן לשירה עם היד לרדת לרצפה והיא ירדה יושבת על הרצפה. גדי חייך למראה ואמר "את הכלבה שלי אז תעברי למצב של כריעה על ארבע ככלבה"

שירה צייתה אדומה כולה מהבושה אבל חרמנית שלא מסוגלת לחשוב על דבר מלבד על זה שהיא "מוכרחה" להרגיש את הזין שלו בתוכה.

גדי סימן לשירה לזחול לעברו והיא זחלה. זוחלת וחושבת שהיא מוכנה לתת את הכול רק להרגיש אותו בתוכה מכבה את הבעירה שבתוכה.

שירה הגיעה עד גדי נעצרה ליד נעליו התכופפה ונשקה לשתי נעליו בלי לבקש רשות ובלי שגדי ציווה עליה לעשות זאת.

גם גדי וגם שירה שניהם ידעו שזהו, הגאווה של שירה נשברה והיא שלו לגמרי ללא תנאי.

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

טיפול מלכותי

תקציר:
סיפור מחרמן בטירוף על מלך נערץ שפורק את כל תאוותיו ותשוקותיו על שתי המשרתות האישיות שלו שיעשו הכל כדי לספק […]
להמשך קריאה >>

טיפול מלכותי

הילה הכלבה המתחילה

תקציר:
דניאל ישב עם חברים בשלישי בערב סתיו אוויר נקי וקריר ממלא את הרחובות בחוץ. אחד מחבריו של דניאל סיפר לו […]
להמשך קריאה >>

הילה הכלבה המתחילה

פנטזיות מגשימים עד הסוף -חלק ב'

תקציר:
חלק ב' זהו סיפור המשך לסיפור "פנטזיות מגשימים עד הסוף". ממליץ לכם לעבור עליו לפני שתקראו את זה. אז אחרי […]
להמשך קריאה >>

פנטזיות מגשימים עד הסוף -חלק ב'