הפנזטיות של לימור

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 14 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

“כל כך נמאס לי מהחיים המשעממים שלי.” לימור חושבת לעצמה כשהיא יושבת וגולשת באינטרנט מכיוון שאין לה משהו יותר טוב לעשות. לימור נפרדה מהחבר האחרון שלה מוטי לפני 6 חודשים.

כל הזמן שהיא גולשת, היא ממשיכה להסתכל על הטלפון ורוצה להתקשר אליו. זאת לא הייתה פרידה מכוערת. הם הסכימו שזה יהיה רעיון טוב להתחיל לפגוש אנשים אחרים. היא בטוחה שמוטי יבוא אם היא תתקשר אליו ותגיד שהיא חרמנית. “זיון טוב זה יותר מדי לבקש?” לימור שואלת את עצמה בקול רם ומתחילה לצחוק, “זה מוחק את מוטי מהרשימה.”

לימור לא בקטע של הכרויות באינטרנט, היא מעדיפה את הדרך המיושנת של להיפגש פנים מול פנים מההתחלה. למרות זאתזה לא עבד בשבילה כל כך טוב. לימור בת 24 יפיפייה ורווקה. היו לה הרבה חברים ומערכת יחסים ארוכה אחת. היא הייתה בטוחה שקובי הוא האחד.

זה היה עד לפני שנתיים כשהיא עקבה אחריו למה שאמור היה להיות ארוחה עסקית מאוחרת עם לקוח והתגלה כחדר 224 במלון. לימור המתינה חצי שעה בערך בלובי ואז נתנה לפקיד הקבלה 200 ש”ח. הפקיד חיכה שהיא תצא מהחדר, ואז התקשר לחדר של קובי ונתן לו סיבה להגיע לקבלה.

כשהדלת נפתחה וקובי ראה אותה עומדת שם היא לא הייתה צריכה להסתכל בתוך החדר, הפנים שלו אמרו הכל. היא ממש פתחה את הדלת בבעיטה. אף אחד לא אמר מילה. לימור פשוט עמדה שם והסתכלה על הג’ינג’ית ששכבה על המיטה, הסתובבה וסטרה לקובי הכי חזק שיכלה והלכה משם. קובי התקשר כמה פעמים אחרי אותו לילה לומר שהוא מצטער אבל היא לא רצתה לשמוע. היא נרשמה לאתר הכרויות 6 חודשים אחרי הפרידה שלהם.

האתר הזה היה בדיחה מבחינתה אבל מה עוד היא יכלה לעשות. לא היה לה את הזמן או החשק ללכת להסתובב במועדנים.

“מה לעאזאזל אני בכלל מחפשת כאן?” לימור נאנחה. לא היה לה מושג. היא רק ידעה שהיא רוצה שינוי, משהו חדש, משהו מרגש.

היא התחילה לצחוק, “שלום שמי לימור. יש לך חברים שיכולים לבוא אלי הבייתה ולזיין אותי? זאת שורת פתיחה” היא יושבת ובוהה במסך ועוברת על התמונות וקוראת פרופילים כדי למצוא דייט.

לימור חשבה לעצמה בקול. “איך את פוגשת מישהי ואומרת לה שאת רוצה שהיא תחזיק אותך בזמן שחבורה של גברים מזיינים לך את הצורה בתורות או שיקרעו לך את התחתון ויזיינו אותך אחד אחרי השני.”

היו לה פנטזיות אבל אף פעם לא יצא לה להגשים אחת מהן. היא אפילו לא הייתה בטוחה שהיא הייתה מעיזה לממש אותן אם הייתה מקבלת את ההזדמנות.

רוב הפנזטיות שלה מגיעות מהחברה הכי טוב שלה שירן. הן מכירות מאז כיתה ג’ והיא תמיד הייתה ילדה פרועה. שירן נראתה בת 18 כשהייתה בת 14, איבדה את הבתולין כשהייתה בת 15 ואף פעם לא הסתכלה לאחור.

שירן עברה לחיפה לפני כמה שנים אבל זה לא השפיע על החברות שלהם. שירן תמיד סיפרה ללימור על ההרפתקאות שלה ופעם אחת היא אפילו הפעילה את המצלמה במחשב שלה כדי שלימור תוכל לצפות בשני גברים מפשיטים את שירן, קושרים את הידיים שלה מאחורי הגב ומשתמשים בה כמו בובת סמרטוטים, מזיינים אותה מאחורה ומקדימה במשך שעות. מוטי הגיע לפתע בזמן שהיא צפתה כך שהיא נאלצה לכבות לפני שהשלושה גמרו אבל שירן סיפרה לה יותר מאוחר שהם זיינו אותה עד שהיא התחננה מהם להפסיק אבל הם המשיכו לדפוק אותה בכל זאת.

לימור רצתה להיות שם פעם אחת. היא רצתה להרגיש איך זה כשידיים של כמה גברים ממששים את גופה ומשתמשים בו כדי לענג את עצמם עד שהיא לא תוכל לעמוד בזה יותר.

“על מי אני עובדת? זה העולם של שירן. אני פחדנית מדי מכדי לאסוף שני גברים ולתת להם לקחת אותי לאנשהו ולזיין אותי ככה.” לימור נאנחת ודוחפת את הכסא אחורה. “זה לא מביא אותי לשום מקום” היא אומרת כשהיא סוגרת את המחשב הנייד.

“טוב את יודעת מה אומרים, אם את רוצה שמשהו ייעשה כמו שצריך תעשי אותו בעצמך.” לימור צוחקת כשהיא קמה והולכת למטבח. “כוס יין קר וקצת זמן לעצמי”, היא חושבת לעצמה כשהיא מוציאה את בקבוק היין מהפריזר ומוזגת לעצמה כוס. היא חוזרת לחדר השינה שלה.

חדר השינה של לימור מאוד אלגנטי כמו שאר הדירה שלה בקומה 8 בצפון תל אביב. היא מאוד גאה בטעם ובעיצוב שלה, היא אחת ממעצבות הפנים הכי טובות בארץ ועיצבה כמה מהבתים הכי יפים בתל אביב.

יש לה ג’אקוזי בחדר השינה, מהסוג עם צינור מקלחת עם מים חמים וקרים. כל מה שיש בחדר האמבטייה עשוי פליז מצופה כסף. השיש הוא בעל צורה מעוגלת ויש לה סאונה/מקלחת עם מפל מים בצד אחד מעל קיר סלעי.

היא מושכת את הוילון הכחול העדין שמסביב לג’אקוזי ומדליקה את המים. בזמן שהג’אקוזי מתמלא היא מדליקה כמה נרות ומוסיפה קצת לבנדר למים החמים.

היא מניחה את כוס היין על השולחן שלצד הג’אקוזי ושולחת יד למגירה השנייה ופותחת את מה שהיא אוהבת לקרוא לו קופסת הצעצועים שלה. בפנים יש מערך צנוע של ויברטורים ודילדואים. היא בוחרת את זה שהיא קוראת לו מר סובבני. הוא לא רק רוטט אלא גם מסתובב. היא אוהבת אותו במיוחד כי היא יכולה לדמיין איך מישהו מזיין אותה בלי שהיא צריכה להזיז את היד. היא מניחה את הויברטור לייד כוס היין.

היא בודקת את המים עם האצבעות, חמימים ונעימים. היא אוהבת את האמבטייה שלה חמה מספיק שאי אפשר פשוט להיכנסף את צריכה להיכנס לאט ולתת לגוף להתרגל לטמפרטורה.

היא מתחילה להוריד באטיות את הג’ינס שלה, ואז את החולצה. היא מושכת את התחתונים בחוזקה ומדמיינת שמישהו תלש אותם ממנה. היא לא פותחת את האבזם של החזייה אלא מושכת אותה מעל הראש כאילו מישהו מוריד לה אותה בכוח.

כשהיא שמה את הרגל הראשונה בתוך המים היא חופנת את שדיה ומתחילה לעסות אותם. היא צובטת את הפטמות וגורמת להם להזדקף. היא צובטת שוב חזק יותר כשהרגל השנייה נוגעת במים החמים. הכוס שלה כבר רטוב אז היא מחליקה את היד לאורך הבטן ועל הדגדגן הלח שלה ובאיטיות מכניס אצבע לתוך הנרתיק כשהיא מרגישה את המים החמים מתחילים לכסות את כל גופה.

“לא, תפסיק.” היא לוחשת לעצמה כשהאצבע יוצאת מהכוס שלה ומתחילה לשפשף את הדגדגן. היא שומעת קול של גבר בדמיונה, “ששששש. את אוהבת את זה.” האצבעות שלה נעות מהר יותר על הדגדגן.

היא שוכבת במים החמים ובאיטיות משפשפת את הדגדגן עם יד שממאל וצובטת את הפטמות שלה עם יד ימין. היא מרימה את יד ימין מעל הראש ומניחה אותה על הג’אקוזי מדמיינת שמישהו מחזיק את זרועותיה. יש שמאל שלה מגיע לפטמות שוב. קודם הימנית ואז השמאלית ושוב לימנית, צובטת חזק יותר כל פעם. היא פוקחת את עיניה כדי לקחת את הויברטור אבל מפסיקה.

היא מחייכת, “מעניין” לימור אומרת לעצמה כשהיא יוצאת מהג’אקוזי.

היא מוציאה את החגורה מחלוק הסאטן שתלוי על הדלת וקושרת קצה אחד מסביב לצינור של המים הקרים ונכנסת בחזרה לג’אקוזי ושוקעת במים כשהיא נשכבת. היא לוקחת שוב את יד ימין ומחזיקה אותה מעל הראש ומצליחה לקשור את פרק כף היד לקצה השני של החגורה.

היא מושכת קלות. “לא רע,” היא חושבת לעצמה. אין לה שליטה על יד ימין. היא קשרה את יד ימין בכוונה. היא לא מוכשרת עם יד שמאל כך שיקח לה זמן רב יותר לגרום לעצמה לגרום. היא תופסת את הויברטור ומניחה אותה על הבטן שלה כדי שלא תצטרך לפקוח את עיניה כדי למצוא אותו.

היא מרימה את כוס היין ומתחילה ללגום. “הנה, תירגעי, קחי כמה לגימות של יין. אין ממה לפחד, אמרת שאת רוצה שיזיינו אותך, אנחנו רק עומדים לתת לך מה שרצית.” היא נותנת לדמיון שלה לתפוס שליטה כשהיא מניחה את כוס היין בחזרה על השולחן ועוצמת את העיניים ושומעת את הגברים מתחילים לצחוק.

” את אוהבת שתופסים לך את הציצים.” לימור צובטת בחוזקה את הפטמה הימנית שלה. “לא, לא התכוונתי לשניכם, תפסיקו. שחררו אותי.” היא מתפתלת ומושכת את החגורה שקושרת את היד שלה. “לא, את התכוונת שנינו וזה מה שאת הולכת לקבל. פתחי את הרגליים ותהני מזה.” היד שלה מתחילה להחליק באטיות לאורך הבטן ועוברת את הטבור. היא מתפתלת ולוחשת, “לא, אל תעשו לי את זה.” הגברים צוחקים. לימור משתמשת בידה השמאלית כדי לפתוח את רגליה בחוזקה כאילו הגברים משכו אותם. היא משפשפת את הדגדגן באטיות.

“בבקשה לא,” היא לוחשת. “את רוצה משהו בכוס הקטן הזה?” לימור רק מנענעת את ראשה לשלילה כשהיא לוקחת את הויברטור מהבטן שלה ומדליקה אותו. “אל תעשו את זה.” היא אומרת בקול רם הפעם. היא מושכת שוב את החגורה שמחזיקה את היד שלה. היא מרגישה את הויברטור נוגע בכוס שלה.

הגוף שלה מתחנן. יד שמאל או לו היא יודעת שהיא לא תחזיק מעמד הרבה זמן. הגוף שלה מתחנן לגמור. “לא” היא אומרת שוב חזק יותר ומתחילה לדחוף את הויברטור לתוך הכוס שלה. היא מרגישה אותו ממלא אותה, היא רוצה אותו עמוק בתוכה. היא מפסיקה באמצע הדרך ומושכת אותו החוצה רק כדי לגרות את עצמה.

היא משפשפת את הויברטור על הדגדגן שלה וכמעט גורמת לעצמה לגמור אבל מזיזה אותו משם במהירות ודוחפת אותו בחזרה לכוס. היא מתחילה לזיין לעצמה את הנרתיק חזק ובקצב אחיד פנימה והחוצה ומרגישה את הרטט ממלא אותה כשהגומי הקשיח של הויברטור מסתובב בתוך הכוס שלה.

“גרום לה לגמור”, אחד הגברים אומר. לימור מתפתלת כשהיא ממשיכה לזיין את עצמה מהר יותר. “תגמרי בשבילנו ואולי נשחרר אותך. קשימה בואי נראה אותך גומרת.” “לא, לא, תפסיקו.” לימור לוחשת.

“גרום לה לגמור!” היא שומעת בראשה את אחד הגברים דורש. היא מושכת את הויברטור החוצה באטיות ונוגעת קלות בדגדגן. הרטט גורם לכוס שלה להתהדק ולהתחנן לעוד. היא מושכת את החגורה. היא משפשפת את הדגדגן ועוברת מעליו שוב ושוב כשכל פעם זה שולח גלים של תענוג דרך גופה.

לימור לא יכולה יותר. היא לוחצת את הויברטור חזק כנגד הדגדגן שלה. הירכיים שלה מתרוממות בזמן התחושה המדהימה של הויברטור נלחץ ומסתובב כנגד הדגדגן. הגוף שלה מתפוצץ. “או אלוהים כן!!!!” לימור נאנחת.

היא נרגעת ותופסת את כוס היין. לעזאזל, אם רק זה היה אמיתי הלילה שלה רק היה מתחיל. היא שוכבת בג’אקוזי עד שהיא מסיימת את היין שלה, יוצאת, מתייבשת ונכנסת למיטה.
המשך יבוא…

סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב