3 סוגים של דירות דיסקרטיות שאתה חייב לנסות

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 24 בינואר 2019

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

כמו בהרבה סוגי שירות שונים שאנחנו צורכים ביום יום, גם בדירות דיסקרטיות ישנה חלוקה פנימית של סוגים מגוונים של מפגשים דיסקרטיים שאנחנו יכולים להיתקל בהם בבואנו לבלות בדירה דיסקרטית.

דירות דיסקרטיות הן לרוב מקומות אשר בהם אנחנו יכולים לקיים מפגשים אינטימיים בחברת פרטנר אשר עונה להעדפותינו מבחינה חיצונית, אשר מראש הגבולות במפגש זה הם  יותר פרוצים מאשר מפגשים אחרים שנערוך. אך גם פה ישנו הבדל בין סוג אחד של דירות דיסקרטיות למשניהו, יש כאלה שמכירים ומבלים רק בדירות דיסקרטיות המוכרות להם והם לא מכירים מקומות מעבר, ויש כאלה אשר נהנים מהבילוי בדירות דיסקרטיות מכל הסוגים, המינים והצבעים, ויש כאלה בשפע…אז בואו נתחיל, הנה שלושה סוגים שונים של דירות דיסקרטיות אשר מציעות לכם בילוי שלא תשכחו במשך הרבה הרבה זמן…

 

תיירות מחוץ לארץ שמשכירות דירות דיסקרטיות

יש שיקראו לזה תיירות סקס, ויש שיקראו לזה מפגשים אינטימיים בחברת נשים וגברים שבאו לבלות בארץ הקודש, ועל הדרך לפגוש את האוכלוסייה המקומית, לחזק קצת קשרים ולהרוויח קצת כסף. זה לא משנה איך תקראו לזה, מה שבטוח שהוא שאם אתם אוהבים דירות דיסקרטיות, כנראה תתמכרו לסוג הזה של הדירות דיסקרטיות.

מדובר בנשים וגברים שהגיעו מחו"ל, אשר הם לא תושבי ישראל לחופשה מרעננת בארץ הקודש. כאן אולי הזמן לספר פרט מעניין, ידעתם שמרביתם התיירים שמגיעים מחול לישראל אינם בכלל יהודים או בעלי זיקה ליהדות? כן, מסתבר שארצינו שטופת השמש יכולה להיות מקום מפלט לא רע מהקור שמאפיין מדינות רבות באירופה.

נחזור לסוג הזה של הדירות הדיסקרטיות, מדובר כאן על נשים (אם כי יש גם גברים) צעירות, שהגיעו במקרים רבים לצורכי בילוי ורביצה בחופי הים הישראלים שטופי השמש. ההגעה לישראל לצורכי הבילוי יכולה להיות בכל עונות השנה, ולא רק בקיץ. במהלך הבילוי, על הדרך, נשים אלו נפגשות עם תושבים מקומיים (ישראלים), זוכות להכיר טוב יותר את הארץ, לעיתים אפילו מפתחות קשר רומנטי ועל הדרך מרוויחות כסף במפגשים אינטימיים עם תושבים מקומיים. לרוב מדובר בנשים צעירות, סביב גילאי ה-30, אשר רמת האנגלית שלהן היא טובה דייה ולעיתים גם מצויינת, בשביל לקיים מפגש מהנה עם גברים מקומיים. עובדה נוספת שחשוב לציין פה, ממקור ראשון אפילו, הוא שבמרבית המקרים (כן, מרבית) נשים אלו מפתחות קשר רומנטי אמיתי ומתאהבות בגברים המקומיים, לא מאמינים, נסו ותשאלו אותן! המפגשים הדיסקרטיים מתקיימים בביתן הפרטי והשכור של אותן תיירות מחו"ל, אשר במרבית המקרים נמצאים במקומות האטרקטיביים ביותר של תל אביב, וההגעה לדירה הדיסקרטית הינה בילוי בפני עצמו. אז כן, במקום לשכור חדר לפי שעה, נחמד שיש מקום ביתי לבלות בו (אם כי הוא תמיד יהיה פחות דיסקרטי).

דירות דיסקרטיות פרטיות ישראליות

להבדיל מהסוג הקודם של הדירות הדיסקרטיות, כאן מדובר על מקומות בהם מתגוררים נשים וגברים צברים וישראליות. כאן המפגש יהיה בביתן הפרטי של אותן נשים, אשר הן ישראליות לכל דבר ועניין, חלקן נולדו בישראל (ויכולים לפתח איתכם שיחה זורמת על המקום בו הן שירתו בצה"ל) וחלק מתגוררות פה לא מעט שנים. אלו נשים שבמקרים רבים יכולות לעבוד בעבודות שונות ומגוונת, ועל הדרך הן משלימות הכנסה ומקיימות מפגשים אינטימיים בביתן הפרטי. השירותים, במרבית המכריע של המקרים אינם כוללים סקס ומדובר על עיסוי אירוטי מתירני וסוחף בלבד, אך כמו בכל דבר, עם הכימיה המתאימה והאווירה השמיים הם הגבול. לא מין הנמנע שלאחר כמה מפגש במסגרת כזו או אחרת וביסוס הקשר, המפגשים יכולים לעלות שלב ולקבל אופי מיני יותר. כמו שכבר אמרנו במאמרים אחרים, הופעה אסתטית, כבוד הדדי וסבלנות יכולים לעשות פלאים.

דירות דיסקרטיות למגוון עיסויים אירוטים ובודי מסאג'

כאן מדובר על דירות דיסקרטיות מסוג שונה לגמרי. אלו פחות דירות פרטיות ויותר מקומות שבהם נמצאות כמה חברות (נשים בלבד או נשים וגברים) שמנוהלים בצורה שיתופית. המפגשים במקומות אלו לרוב מתקיימים מחוץ לבית הפרטי של אותם הפרטנרים, ולרוב אלו מקומות מאובזרים עם מיטות טיפולים מקצועיות בה ניתן עיסוי אירוטי מפנק – או בשם קצת יותר עממי – בודי מסאג. במקומות אלה העיסוי מתבצע גוף אל גוף, לרוב בעירום כמעט מלא, עם שמנים ארומטיים ולעיתים גם בשילוב אבנים חמות. היתרון במקומות אלה הוא שבכל רגע נתון נוכל להכיר יותר מפטרנר/ית אחד ולבחור את זה שמושך אותנו הכי הרבה. כמו בהרבה דברים, כל יתרון יכול להפוך גם לחיסרון וכאן, הפגיעה באינטימיות ובדיסקרטיות, היא החיסרון הבולט ביותר.

לסיכום

נתנו כאן רק שלושה סוגים של דירות דיסקטיות, אם כי יש עוד כמה סוגים, אך אלו שלושת הסוגים המהותיים ביותר.

אחנו מאחלים לכם מפגש מהנה, סוחף וכמובן- דיסקרטי…

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

7 עובדות על דירות דיסקרטיות שיפתיעו גם אותך

תקציר:
דירות דיסקרטיות, מה לא נאמר, מה לא חושבים עליהן, ואיזו סערה מתחוללת סביבן. כמעט כמו הדיונים סביב הפוליטיקה ומי חייב […]
להמשך קריאה >>

7 עובדות על דירות דיסקרטיות שיפתיעו גם אותך

דירות דיסקרטיות: 5 סיבות למה כדאי לך לבקר בהן

תקציר:
מה לא נאמר על דירות דיסקרטיות, מגוון פירושים ודיעות ניתנות לצמד המילים הללו בכל יום. מגוון הדיעות והאמונות לגבי דירות […]
להמשך קריאה >>

דירות דיסקרטיות: 5 סיבות למה כדאי לך לבקר בהן