7 עובדות על דירות דיסקרטיות שיפתיעו גם אותך

7 עובדות על דירות דיסקרטיות שיפתיעו גם אותך
הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 24 בינואר 2019

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

דירות דיסקרטיות, מה לא נאמר, מה לא חושבים עליהן, ואיזו סערה מתחוללת סביבן.

כמעט כמו הדיונים סביב הפוליטיקה ומי חייב להיות ראש הממשלה הבא, כך גם רמת האש בדיונים סביב הסגרת השירותים האינטימיים בישראל. כמו בכל תחום, חלק של האנשים, משני צידי הגדר, מדבר על סמך היכרות וניסיון את התחום, וחלקם מדברים על סמך שברי מידע, הרצון להישמע ולהדריך- ממש כמו זה שמסביר לנו איך להגיע לרחוב מסויים בעיר זרה, ואין לו ממש מושג בעצמו היכן הרחוב נמצא…

אז בואו נתחיל, ונרשום בצורה אובייקטיבית 7 עובדות על דירות דיסקטיות, שמרבית האנשים לא ממש יודעים. למה שבע עובדות אתם שואלים? כי על נושא כל כך רחב ומדובר, ראוי שנכתוב לפחות 7, אם לא יותר, של עובדות שיעשו לנו סדר בבלאגן.

  1. מרביתם המכריע הפרטנרים בדירות דיסקרטיות בוחרים לעשות זאת בכל יום מחדש

כן, למרבה הצער של חלק מהאנשים שנגד, האנשים עימם אנחנו יכולים לבלות בדירות דיסקרטיות לא הובאו לשם בכוח. הם גם לא סוממו, רומו או הושלו על מנת לתת שירותים אינטימיים. הם עשו בחירה מודעת ומושכלת, מתוך היכרות עם סוגי עבודות נוספות שהם יכולים לעשות, ובחרו לעבוד בתחום האירוטי והאינטימי. לרוב, האנשים שעוסקים בתחום זה, אינם מייחסים למין והאירוטיקה את אותה הרצינות התהומית אשר אנשים אחרים מייחסים לנושא זה. לא מאמינים? בעמוד הזה באתר סקס עדן תוכלו למצוא את המחקר הרשמי של מדינת ישראל שעוסק בנושא.

  1. אלו מקומות נקיים, מפוקחים ומסודרים

אם עלתה לכם תמונה של מקום מעופש ולא מסודר כנראה שאתם לא ממש יודעים מה זה דירות דיסקרטיות 20 שנה לאחר המילניום. ברוב המכריע של המקרים מדובר בדירות פרטיות מפוארות ופרטיות של פרטנרים, נשים וגברים, שמארחים בביתם הפרטי.

  1. בדירות דיסקרטיות לא מתקיימים מפגשי סקס בהכרח

גם כאן התשובה היא, לא תמיד, אבל יש סיכוי לכך, ובהדרגה. כמו שתיאורטית אנחנו גם יכולים ללכת לעורכת דין שלנו ולהתאהב בה (מומלץ שלא…) ולמצוא את עצמינו מקיימים יחסים אינטימיים איתו או איתה, גם כאן הסיכוי להגיע למפגש מיני קיים, והוא גבוה הרבה יותר, עקב האופי הליברלי יותר של הפטרנרים איתם נבלה בדירות דיסקרטיות.

  1. דירות דיסקרטיות לא מאוכלסות על ידי נשים בלבד, וחלקן גם לא צעירות במיוחד

לכולנו יש פנטזיות וצרכים שונים ומשונים, ולא כל גבר נמשך בהכרח רק לנשים. ישנם דירות דיסקרטיות רבות בהן ניתן לקבל עיסוי מגבר לגבר, זאת אומרת שגם קהילת הגייז בישראל ובכלל אינה מקופחת בנושא זה. יתר על כן, גברים רבים בישראל, לא תאמינו איזה מספר גדול, משתוקקים לקיים מפגש אירוטי עם קוקסינליות. דבר נוסף, ישנם אנשים רבים שיעדיפו דווקא לקבל עיסוי מנשים בוגרות יותר, או אפילו, מבוגרות. וכן, ישנן אפילו דירות דיסקרטיות בהן נשים יכולות לקבל מגוון עיסויים מפנקים על ידי גברים נאים במיוחד…כך שהיצע הדירות הדיסקרטיות בישראל אינו מוגבל רק לסוג ספציפי של אוכלוסיה.

  1. בהרבה מקרים אלו יכולים להיות בתים פרטיים, שנותן השירות מתגורר בו

כן, הרבה דירות דיסקרטיות ניתנים עיסויים באותה המקום בדיוק שבו נותנת או נותן השירות ישן בו ומנהל את חייו. זה אמנם יכול להיות פחות נוח, וכמובן פחות דיסקרטי עבור בעל המקום, אך יש לא מעט דירות כאלו.

  1. אלו מקומות שנמצאים במקומות נעימים ושכונות יפות

כן, דירות דיסקרטיות אינן כמעט נמצאות באיזורי התעשייה, או באיזורים נידחים של העיר. בשנת 2018 דירות דיסקרטיות נמצאות ממש בלב השכונות התוססות והמבוקשות בישראל. ידוע שחלק מהחוויה בהגעה לדירה דיסקרטית, מלבד הריגוש האינטימי כמובן, הוא סביבת האירוח ומיקומה. בניגוד גמור לחדרים לפי שעה (שרבים מבלבלים אותם עם דירות דיסקרטיות) שם נדרש כי החדרים יהיו באיזורים הנידחים יותר של העיר.

  1. ברוב המקרים, אלו מקומות בהם תמצאו אישה או גבר אחד, או לכל היותר שלושה

דירות דיסקרטיות מאוכלסות ברובן המכריע באדם אחד. התקופה בה אדם יכל להגיע לדירה דיסקרטית ולפגוש מספר רב של נותנות שירות נעלמה, ממספר רחב של סיבות. היום, דירות דיסקרטיות ברובן המכריע מאוכלסות על ידי אדם אחד, או לכל היותר 2 חברות שהתאגדו והחליטו לספק עיסויים אירוטים ביחד. וכן, חשבתם נכון…לעיתים אפילו ניתן לקיים בזכות זה מפגש אינטימי עם יותר מ-2 משתתפים…

לסיכום, רשמנו פה רק מספר קטן של נקודות שחלק מהאנשים כנראה ולא ידעו על דירות דיסקרטיות. כמובן שיש עוד מספר רב של עובדות כאלה ואחרות, אך הנקודות שציינו מעלה הן הנקודות המהותיות שיעזרו לנו לקבל הבנה נכונה יותר של הביטוי הכה מדובר הזה- דירות דיסקרטיות.

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

3 סוגים של דירות דיסקרטיות שאתה חייב לנסות

תקציר:
כמו בהרבה סוגי שירות שונים שאנחנו צורכים ביום יום, גם בדירות דיסקרטיות ישנה חלוקה פנימית של סוגים מגוונים של מפגשים […]
להמשך קריאה >>

3 סוגים של דירות דיסקרטיות שאתה חייב לנסות

דירות דיסקרטיות: 5 סיבות למה כדאי לך לבקר בהן

תקציר:
מה לא נאמר על דירות דיסקרטיות, מגוון פירושים ודיעות ניתנות לצמד המילים הללו בכל יום. מגוון הדיעות והאמונות לגבי דירות […]
להמשך קריאה >>

דירות דיסקרטיות: 5 סיבות למה כדאי לך לבקר בהן