אני חייב לעשות משהו – חלק א’

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

עוד יום באוניברסיטה.. המרצה המשעמם הזההההה…. עוד פעם הפיזיקה הזאת.. ועוד נשאר לי שלוש שנים ככה..

מסתכל בפלאפון, נכנס לynet משם לספורט ולפייסבוק. שום דבר חדש, כרגיל.. משעמם..

שולח הודעה לארוסתי מעיין. “היי מותק! מה קורה? איך בלימודים?? איזה עייפות..” בטח גם משתעממת בלימודים..

מקבל הודעה חזרה “היי חיים! אנחנו בחדו”א והמרצה פשוט לא יודעת ללמד!!! מתה שיגמר היום הזה! איך אצלך?”

אני: “גם מת שיגמר כבר.. עושים משהו הערב?”

מעיין: “נראה קבעתי בערב להליכה עם חברה…”

מרים את הראש מבין שאנחנו עוד שניה מסיימים את השיעור ואפשר כבר ללכת הביתה..

כבר חצי שנה שאנחנו מאורסים ואין לנו זמן לתחנן את החתונה. מקווה שאחרי המבחנים נוכל להתחיל להתעסק בזה.. הסיבה שאני כל כך מחכה לזה בגלל סיבה אחת ויחידה. החלטנו שאנחנו לא שוכבים עד אחרי החתונה.. למה הסכמתי לזה? אין לי מושג.. בכל מקרה הדבר היחיד שאנחנו עושים זה להתחרמן. יותר נכון אני לוחץ ולוחץ עד שהיא קצת חרמנית ואז מקבל עשר דקות של חסד עם נשיקות רטובות ובדרך כלל זה מסתיים אחרי שאני קצת יורד לה.. היא יוצאת מהמוד של החרמנות וזהו.. איך שהוא אני תמיד מוצא את עצמי עם זיין עומד בלי גמירה.. מידי פעם היא נזכרת שלא גמרתי כבר חודש (ככה היא חושבת.. סרטי הפורנו הפכו לחברים הטובים שלי..) ואז משתדלת יותר חוץ מזה מוות.. אני כבר לא יודע מה לעשות.. איך גבר בן 25 אמור לא לשכב כל כך הרבה זמן..

חייב להיות משהו באינטרנט. בטוח אני לא הראשון שזה קורה לו.. יושב על המחשב ומתחיל לחפש.. יש עוד חצי שעה עד שמעיין תגיע..

מתחיל לחפש ולא מוצא כלום. מה? אני היחיד שחברה שלא לא נותנת?! מה אני לא רושם?! “איך לגרום לאישה להתחרמן”, “חברה שלי לא נותנת” “איך לענג אישה” שום דבר מעניין.. אני נזכר שראיתי באחד הסרטים שמישהו השתמש בשיקוי אהבה. ברור שזה חרטא. אין סיכוי שיש כזה דבר. כמובן שלא מצאתי כלום. אני כבר חרמן ומיואש.. ואז קופץ לי חלון של חנות סקס. תמיד אני סוגר את זה ישר אבל הפעם כנראה בגלל החרמנות אני מסתכל קצת. אני לוחץ על הכפתור של “שמן עיסוי”. משהו כמו עשר סוגים. אחד יותר יקר מהשני. כל אחד בריח שונה. תמיד אהבתי את הסרטים האלה של העיסוי בשמן. אני מחליט לקנות אחד. אני רואה שהחנות נמצאת לא רחוק ובמקום להזמין את השמן אפשר ללכת לקנות כבר בחנות.. פחות סיכונים..

אני שולח הודעה למעיין ומודיע לה שיצאתי רגע ושאני חוזר עוד עשרים דקות. כמו שחשבתי, תוך חמש דקות כבר הייתי בכניסה לחנות.

אני נכנס ומולי עומד בחור עם משקפים ותלתלים נראה קצת חנון בשביל להיות מוכר בחנות סקס.. אני אומר לא שראיתי שהם מוכרים שמנים מיוחדים לעיסוי והוא ישר מראה לי איפה כל השמנים עומדים.. אני מסתכל ומתלבט איזה לבחור.. אני שומע מאחור הגב שלי “לאיזה מטרה אתה בדיוק צריך את השמן?” אני מסתובב וקצת נבוך. לא באמת בא לי לומר שחברה שלי לא נותנת.. “חשבתי להכניס קצת עניין..” המוכר ראה את המבט וכנראה כבר הבין “אם בגיל שלך אתה כבר מחפש עניין כנראה שהמצב לא משהו..” אני בא לענות לו ולהסביר לו שזה ממש לא ככה אבל הוא כבר מוציא שמן מאחד הארונות. “אני ממליץ לך על זה.. יש פה מישהי בבאר שבע שמייצרת את השמן הזה. אין לי מושג ממה והריח לא הכי להיט אבל שמע, הסיפורים שאנשים סיפרו לי אחרי שהשתמשו בזה נראה לי בדיוק מה שאתה מחפש..” אני מסתכל על הבקבוק הקטן “אני בסדר, אני לא צריך כזה דבר..” אבל המוכר מתעקש “אני אעשה לך טובה כי אני רואה מה אתה באמת מרגיש.. תקנה את זה, אם אתה לא מרוצה אני אישית מחזיר לך את הכסף” עם כזו הצעה אני כבר לא מתווכח. המוכר שם לי את הבקבוק בשקית שחורה ואני ממהר לחזור הביתה.

אני מגיע הביתה מעיין כבר בבית מקבלת את פניי “היי מותק! התגעגעתי!” “גם אני מאמי. למה את עם הבגדי ריצה??” רואה איך כל התכנון לערב הלך לפח.. “אמרתי לך שאני יוצאת להליכה עם חברה! אתה לא מקשיב…” “שכחתי מאמי.. מתי חוזרת? יהיה לך כוח לעשות משהו?” “לא יודעת.. בטח שעה וחצי ככה.. אני לא בטוחה שיהיה לי כוח.. אני רוצה לקום ללמוד מחר..” “טוב… תהני בהליכה..” הולך לחבר הטוב שלי המחשב..

עברו שבועיים. אני קם בבוקר עם כאבי גב נוראיים. מעיין רואה שאני סובל ומציאה שהיא תעסה לי קצת את הגב. זה תמיד עוזר. פתאום אני נזכר בשמן שקניתי לפני שבועיים “מאמי, יש שמן מיוחד לכאבים ועסוי. אולי תשתמשי בזה קצת?” “שמן? מה זה קשור עכשיו? אני גם הולכת עוד שעה ללימודים ואין לי כוח לבלגן” “בבקשה חיים שלי.. זה בטוח יעזור…..” “טוב, אבל לא הרבה!” “סבבה, אבל כדי לך להתפשט כי זה יכול ללכלך לך את הבגדים..” מעיין מורידה את הגופיה והטייץ שהיא ישנה איתם ונשארת בתחתונים אני שכבר בקושי זוכר שכאב לי שוכב על הבטן ונותן לה לשפוך עלי מהשמן.. מעיין שמה קצת שמן על הגב ויש מתחילה למרוח לי את הגב. ההרגשה מעולה! שמן נעים מלטף אותי. מרגיש רוגע נופל עלי. אחרי שתי דקות אני מתחיל להרגיש הרגשה מוזרה. כאילו הדם זורם כל כך מהר בגוף. הלב דופק בקצב מטורף. הדבר היחיד שיש לי בראש זה שאני חייב לגמור. אומנם העיסוי מחרמן אבל לא חשבתי שעד כדי כך… פתאום אני שומע את מעיין “נו, עוזר?” “בטח עוזר! אני מרגיש כמו בן אדם חדש.. אולי אני אעסה אותך קצת?” “לא נראה לי.. עוד ארבעים דקות אני צריכה לצאת ואני לא אוהבת להיות עם דברים כאלה על הגוף..” “אני מבטיח לך שזה יהיה קצר ואת תגידי לי תודה אחר כך..” לא יודע איך אבל היא הסכימה ונשכבה לה על הבטן.. אני שופך לה על הגב כמות יפה של שמן “אמרתי לך לא הרבה!” “טוב, טוב.. סליחה..” אני מתחיל למרוח את השמן ומלטף אותה. מתחיל בכתפיים ולאט לאט יורד עד התחתונים. מידי פעם האצבעות גולשות מתחת לתחתונים ומלטפות את התחת שלה. אני אומר לה להסתובב ולהפתעתי היא בכלל לא מסרבת. תוך שניה היא כבר עם הפנים אלי.. אני מרגיש במבט מוזר בעיינים שלה אבל לא מתייחס יותר מידי.. אני שופך לה שמן על הבטן ומתחיל למרוח אותו. איך שאני מגיע לחזה שלה היא תופסת לי את הראש ומתחילה לנשק אותי בלהט שבחיים לא היה. מנשקת אותי כאילו היא רוצה לאכול אותי. יורדת לצוואר שלי קצת בחזה וישר מורידה לי את התחתונים. אני המום לגמרי בקושי מתפקד. לא מבין מה קורה פה. בלי שאני שם לב מעיין כבר עם הזיין שלי עמוק בגרון. עולה ויורדת. לא מפספסת מילימטר.. אני יוצא קצת מהשוק ורואה שמעיין לא רק שהיא מוצצת לי היא עם יד אחת משחקת לעצמה בכוס. אני משכיב את מעיין על הגב והיא מכוונת את הזיין לכיוון החור של התחת. “את בטוחה שאת רוצה שאני אכנס לשם?” “כן! כן! תיכנס כבר!” בעזרת השמן הצלחתי להיכנס די בקלות. לאט לאט מגביר את הקצב שומע את מעיין גונחת כמו שבחיים לא שמעתי. אני תופס את החזה שלה כל כך חזק וזה רק מגרה אותה עוד יותר.. היא תופסת לי את התחת ומושכת אותי חזק לתוך עצמה. אני כבר לא מסוגל. מוציא את הזיין וישיר עף לי שפיץ על החזה שלה עוד שפריצים נוספים על הבטן שלה.. אני בשוק ממה שקרה כאן, אבל מעיין קמה כאילו לא קרה כלום מתנגבת קצת והולכת להתלבש “מעיין, את לא רוצה להתקלח?” “לא, השמן לא כזה נורא..” אני רואה את החיוך הענק שיש לה על הפנים ועדיין לא מבין איך זה קרה..

אחרי חמש דקות מעיין כבר לבושה, לבושה אבל לא כמו תמיד.. מעיין לובשת את הגופייה השחורה שלה עם חזיה שחורה וטייץ השחור שלה. בגדים שהיא שמה רק בבית.. בחיים היא לא יצאה ככה מהבית.. והדבר הכי מוזר זה הנעליים.. מעיין שלא סובלת עקבים פתאום לבשה את העקבים הגדולים שלה מהחתונה של אחותה.. “ממתי את הולכת עם עקבים??” “לא יודעת.. פתאום היא לי חשק..” “זה לא קצת חשוף מידי הגופיה הזאת…?” “לא, נורא חם ואין לי כוח למות מחום היום.. חוץ מזה שאנשים קצת יסתכלו, לא יקרה כלום אם אני אעלה קצת את האגו שלי..” עד שהתחלתי להבין מה היא אמרה מעיין כבר הייתה מחוץ לבית. מעיין לא סובלת שגברים מסתכלים על נשיים עם מבט חרמן. מה לעזאזל עשיתי?? אני מסתכל מהחלון רואה את מעיין עולה לטרמפ עם ידיד שלה מהלימודים ונוסעת לה..

אני עדיין ערום. נכנס להתקלח ומנסה להבין מה קרה בבוקר הזה/

סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב