בביקתה ביער

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 1 במאי 2019

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

הם אוכלים בשתיקה סביב שולחן העץ הכבד. האורח שנטה ללון מביט בהם תוך כדי אכילה, בבעל כבד הגוף, מאפיר השיער, באשתו הצעירה, זהובת השיער, סוקר את גופה הדק, התמיר.

הבעל אוכל בכובד ראש, ראשו טמון בצלחתו, כמו לא משגיח בנעשה סביבו, טובל את הלחם ברוטב ובולע אותו בשקיקה. רעייתו, אוכלת במתינות, לאט, בנגיסות קטנות, מביאה את המזלג אל פיה ואוכלת את הנגיסה בתנועות קטנות, אלגנטיות ולאחריהן מניחה את היד עם המזלג על השולחן, לועסת את אשר בפיה ושולחת מבט מרפרף לעבר האורח. הוא מבחין במבטה ומפנה את ראשו לעברה, סומק קל עולה בלחייה והיא ממהרת להרחיק את מבטה. האורח משיב את מבטו אל הצלחת, אוכל את מנתו, בולע אותה ברעבתנות, לאחר ימים ארוכים ביער בלי ארוחה חמה הוא מעריך את מה שמונח לפניו, ובין לבין הוא מעיף מבט במארחת הצעירה, סוקר את הסומק שבלחייה, את מבטיה המתגנבים אליו, את גזרתה הדקה.

היא מבחינה במבטו הבוחן את גופה ושוב חוזר הסומק אל לחייה.

הכל מאוד טעים, הוא אומר לה. בעלה מרים את מבטו בפיזור דעת, בוהה בו לשניה ואז שב להשתקע במזונו. האישה מחייכת אליו ואז משפילה את מבטה אל צלחתה, עדיין מחייכת, סמוקה. כמה היא יכולה להסמיק? הוא תוהה בינו לבין עצמו.

כאשר הם מסיימים מיישר המארח את ידיו ומניח את כפות הידיים על השולחן בתנועת אדנות: אז זהו? סיימנו?

האורח מהנהן לאות אישור, גם האישה מהנהנת ושולחת מבט לעבר בעלה ואז זה מוסיף: טוב, אז נלך לישון. כבר מאוחר.

היכן ישן כל אחד מהם? האורח מביט סביב, בצד השני של החדר מיטה גדולה, המיטה של בני הזוג. מיטה כבדה ורחבה מעץ. היכן הוא ישן? בלי אומר ניגשים בני הזוג אל המיטה, באותה שתקנות שליוותה את שניהם מאז שנכנס הביתה מן היער וביקש מחסה ממזג האויר הקשה. האישה ניגשת אל הקצה של המיטה הקרוב אל האורח, רוכנת ומסדרת את המצעים, אחוריה המלאים מופנים אל עבר האורח, הבעל מסיר מעליו את הבגד העליון והמכנסיים שלו ונשאר בתחתונים וגופיה, ואז, לאחר שאשתו סיימה, הוא נכנס פנימה אל מתחת לשמיכות ונשכב באמצע המיטה. הוא מסמן לאשתו לבוא לישון מצידו האחד ומפנה את פניו לעבר האורח: אתה תישן כאן, הוא אומר קצרות ומצביע על הצד האחר.

האישה מביטה בבעלה העוצם את עיניו ומתחיל את שלב ההירדמות, ואז ניגשת אל האורח, ניצבת לידו, מביטה בו מקרוב בביישנות ואז אומרת בקול שקט, כמעט לוחש: אתה לא תסתכל כשאני מתפשטת, נכון? הנה, תעמוד עם הגב אליי, והיא נוטלת אותו בידו, הוא חש את ידה חמה ורכה, ומוליכה אותו אל צד המיטה, ליד הארון, ומסובבת אותו בגבו אל המיטה. מאחוריו הוא שומע את צעדיה מתרחקים ממנו, ולאחריהם את רשרוש בגדיה וקול נשימות, ואז הוא מבחין כי מולו, מול המקום בו היא הציבה אותו, תלויה מראה גדולה וארוכה על הקיר, מן הסתם המראה שמולה היא מתלבשת ומתקשטת בדרך כלל. היא לא חשבה על כך כאשר טרחה להעמיד אותו שם על מנת שלא יראה את מעשיה?

הוא משלב את ידיו מאחורי גבו, עומד כתנוחה אגבית של חוסר עניין, אבל מבטו נעוץ במראה. האור המהבהב של עששית השמן רוטט על פני החדר, הוא רואה את המיטה והבעל השרוע במרכזה כשגבו אליו, אולי הוא כבר הולך ונרדם, ומעבר למיטה, מצידה המרוחק, ניגשת האישה אל השידה, מסתובבת בגבה אל האורח והמראה, והוא רואה את ידיה נעות ופותחות את הכפתורים בחזית גופה המופנית ממנו והלאה.

הוא מתבונן, כולו מרוכז בה, משתדל לשמור תוך כדי כך על עמידה המשדרת חוסר עניין, ידיה יורדות לאורך גופה ואז היא מסתובבת במקומה, חזית גופה מופנית אליו, והוא רואה את גופה נחשף מבעד לבגד ההולך ונפתח, אצבעותיה נעות ופותחות אחד אחד את הכפתורים והוא רואה את חלקת עורה הבהיר, את שדיה הנגלים בחלקם ואת השקע שביניהם, את הבטן שלה, ואז היא מתכופפת מעט לפנים ומסירה מעליה את הבגד. חשוך מסביב, האם היא שולחת מבט לעברו בזמן שהיא עושה זאת?

היא מזדקפת, הבגד נושר ממנה, היא שולחת מבט חטוף בבעלה, ואז מבט ארוך יותר אליו ואל המראה. הוא ממהר להסיט ממנה את מבטו, ואז, לאחר רגע, הוא מביט שוב במראה ורואה כי הבגד נפל אל הרצפה והיא עומדת ערומה לחלוטין. מראה גופה העירום מכה בו, מטלטל אותו. זמן כה רב שהוא לא ראה אישה ערומה, שלא נגע באישה, לא קל לחיות ביער.

הוא מביט בה, סוקר את גופה, מלטף את גופה במבטו, בולע בעיניו את בטנה המתעגלת, את שדיה הזקופים העגולים, את ירכיה החסונות, את הפלומה שבמפגש ביניהן. היא משתהה כך לרגע, פניה סמוקים לחלוטין באודם עז, ואז נוטלת מהשידה כותונת בהירה, מעלה אותה ותוחבת אל תוכה את ראשה ולובשת אותה ומכסה את כל גופה שכרגע היה חשוף למבטיו. כן, הוא כמעט וממלמל לעצמו, היא לא לובשת דבר מתחת לכותונת.

לילה טוב, הוא שומע אותה אומרת, האם קולה רוטט או שרק נדמה לו? ואז היא מכבה בנשיפה את העששית וחשיכה יורדת על החדר. בחשיכה הוא מתכופף ונכנס אל מתחת לשמיכה, בחשיכה הוא שומע את רשרוש הבד מהצד האחר של המיטה, והוא מכסה עצמו וחש את גופו רוטט עדיין מההתרגשות ממראה גופה של האישה.

לילה, חושך. מבחוץ נשמעים קולות היער, קריאות של ציפורים ליליות, יללה רחוקה של תן או של זאב. רגעים אחדים עוברים ואז נשמע מצידו אל הבעל קול נחרה, בתחילה נחרה קלה ואחר כך כבדה יותר. הוא ישן, אין ספק. האורח מתמלא מעט תעוזה, מתהפך הצידה בזהירות שלא להקים רעש ומפנה את פניו לעבר הזוג, הוא בוחן בתחילה את הבעל אשר ישן על גבו, פיו פעור, ומעבר לו האישה, בקושי רב הוא יכול לראות באור הירח הקלוש הנכנס מבעד לחלון את פניה המופנים אליו.

הוא מביט בה, היא מביטה בו. מבטה מופנה לעברו הישר, בלי עקיפין. היא לא אומרת דבר אבל גם אין צורך לומר. הוא מביט בה, גופו רוטט, עורו חידודין חידודין, זה רק מתגבר, ליבו הולם בכוח, ואז הוא מסיר מעליו את השמיכה בזהירות, נזהר שלא לטלטל את המיטה, שלא להקים רעש, יוצא ממנה ונעמד על רגליו.

הוא מביט לעברה, היא שם במקומה, מבטה מלווה אותו.

הוא מביט לעבר בעלה, הלה שוכב על גבו, פיו פעור, עיניו עצומות, נוחר.

הוא מפנה את מבטו לעבר דלת המזווה ואז מחזיר אותו אליה ומצביע לעבר הדלת, מזמין אותה. היא מביטה בו ובידו המזמינה ואז היא מחליקה את השמיכה ממנה לעבר בעלה ונותרת חשופה למבטו כשרק הכותונת לגופה, והוא כבר יודע כי אין מתחת לה דבר.

הוא שוב מפנה בידו לעבר הדלת, מבטו מופנה אליה. היא מביטה בו, סוקרת את גופו מלמעלה עד למטה, מביטה בידו, ממנה הולך מבטה לעבר הדלת ואז חוזר, היא שולחת מבט בבעלה הישן ואז מרימה לאט את האגן שלה מהמיטה שולחת את ידה למטה ומושכת את שולי הכותונת למעלה.

הוא רואה לתדהמתו את רגליה נחשפות, את שוקיה, את ירכיה הפשוקות קמעה. שולי הכותונת מגיעים עד לאגן שלה, היא משתהה לרגע, מביטה בו, האם הוא מזהה באפלולית חיוך קטן בזווית פניה? מבטו נעוץ בפתח הכותונת, חותר לעבר מה ששם בפנים, ואז היא מושכת את הכתותנת עוד הלאה וחושפת לפני את האגן העירום שלה, ירכיה פשוקות, החריץ שלה מופנה כלפיו, שערותיה מכסות אותו.

זרם של ריגוש עובר בכל גופו, כמו חשמל, מבטו נעוץ בשפתיה ובפתח שלה, היא מורידה את האגן שלה אל המיטה ואז מושכת את הכותונת למעלה ומסירה אותה לחלוטין מעל ראשה ומניחה אותה הצידה, גופה חשוף לפניו, ירכיה, בטנה, שדיה.

לא, הוא כבר לא יכול יותר, לא אכפת לו מכלום, שיתעורר הבעל, שיקרה מה שיקרה. במספר צעדים מהירים הוא ניגש אליה, תולש בדרך את הבגד שלגופו. עיניה נעוצות באגן שלו, באיבר שלו הנחשף מולה, זקוף, שפתיה נפתחות, עיניה קרועות. הוא עולה על המיטה וממקם עצמו בין ירכיה הפשוקות, היא מביטה בו בלי לעשות דבר, הוא כורע בין ירכיה, אוחז באיבר שלו בידו ומכוון לעברה. ידו רועדת, כל גופו רועד, עיניה נעוצות במעשיו, לא אומרת דבר ואז הוא חש את קצה האיבר שלו נוגע בשפתיה, ברכות שלה, ברטיבות שלה, עיניה נעצמות, כל גופה נמתח לאחור, ראשה נחבט בקיר שמאחורי המיטה והיא פולטת גניחה ארוכה כאשר היא גומרת.

האיבר שלו בתוכה, הוא מעיף מבט הצידה, בעלה שרוע לצידו, כרסו עולה ויורדת, פיו פעור, הוא רואה כי חוט של רוק נמשך משפתיו אל הסנטר. הוא מחזיר את מבטו אליה, נראה כי הקיום של בעלה לצידה לא משחק שום תפקיד עבורה, היא מיישרת את גופה, מתנשמת ומרימה את רגליה כלפי מעלה,פותחת עצמה אליו עוד.

הוא משתרע עליה, מחדיר את איברו עמוק אל תוכה, חש את הפתח שלה נכרך סביבו, יונק אותו פנימה. הוא חש מולו את שדיה נצמדים אליו, את בטנה, ירכיה משוכות כלפי מעלה, פשוקות, וידיה אוחזות בכתפיו, והוא נכנס ויוצא, ונכנס ויוצתר בתוכה. מרגיש עונג אדיר, האיבר שלו מעביר זרמים בכל גופו, שדיה שמולו חזהו, מגע ידיה, הוא מכניס עוד, לא שם לב אם הוא עושה רעש, אם הוא מטלטל את המיטה, אם בעלה יתעורר ולא עוברות אלא שניות ספורות וזה קורה ואין לו כל אפשרות לעצור את השיטפון והוא גומר בתוכה, גונח בקול, ממלא אותה בשפיך שלו.

הוא נותר כך עליה, שרוע, רגליה עכשיו פשוטות על המיטה משני צידיו, האיבר שלו שבתוכה מתכווץ לאיטו, הוא חש את הזרע שלו המעורב במיציה, הוא מתנשם ומצליח בקושי למלמל אל תוך אוזנה: אני מצטער.

על מה? קולה דק.

שגמרתי כל כך מהר, התרגשתי.

היא מצחקקת אל תוך אוזנו ואומרת: לאט, תנוח קצת ואז תמשיך. רק התחלנו.

ובעלך?

ששש… היא משתיקה אותו בלחישה והוא חש את ידה מתגנבת אל בין גפיה ואוחזת באיבר שלו ומעבירה בו זרם מחודש.

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב