גיסי עם החליל

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

היי לכולם, רציתי לשתף אתכם במקרים שהיו לי עם בעלה של אחותי.

אני כיום חיילת, וחוזרת רק לשבתות, רווקה. אחותי ובעלה באים אלינו לעשות שבתות ביחד. גיסי נראה ממש טוב וצעיר לגילו. כשהם באים אלינו כולנו ישנים באותו חדר.

בתקופת הקיץ, קמתי יום אחד בשבת בבוקר בשביל להשתין בסביבות השעה 6, כולם ישנו, היה מאוד חם באותו בוקר, גיסי ישן בלי חולצה ועם ותחתוני בוקסר ללא שמיכה, התחתונים היו רפויים ובאותו רגע ראיתי דבר מדהים. לגיסי הייתה זקפת בוקר! וואו! הייתי בהלם, איזה גודל, כזה בולט וחזק, זרמים עברו בגופי. הלכתי מהר להשתין בשביל לראות את ה-דבר הזה. חזרתי מהשירותים ופשוט העיניים שלי היו נעולות על איבר מינו של גיסי!. זה נגד חוקי הטבע. אבל הגודל שלו הדהים אותי, לא ראיתי דבר כזה עצום. ישבתי מול המיטה שלו והיד שלי נכנס מתחת למכנס שלי והתחלתי לאונן תוך כדי שאני מביטה בפאקין’ גיסי. הייתי כל כך רטובה מהמחזה הזה, אוננתי עד שגמרתי בישיבה מולו. לקחתי את הסדין שהוא ישן בוא וכיסיתי אותו, ו”בטעות” היד שלי נגעה בזין העצום שלו וגיסי זז קצת והמשיך לישון. אני כמובן שחזרתי למיטה שלי להמשיך לישון.

אחרי כמה שעות כולם קמו, ישבו לאכול ארוחת שבת בבוקר, גיסי לבש טרנינג שכול החבילה שם זזה צמד לצד כשהוא הולך, בראשי אני חושבת – בטח אחותי חוגגת על הזין של בעלה, איזה ברת מזל היא. השעה בצהריים הגיע ועל כולם נפלה עייפות,אני, אחותי ואימי עלו לישון, וגיסי נכנס להתקלח, (אצלנו במקלחת אין מנעול). אני לא יכולתי לעצום עין, רק המחשבות עם האיבר העצום מסקרנות את מחשבותיי. חיכיתי לשמוע שהמים מפסיקים לזרום במקלחת, ובכך כשאני אכנס אני לא אהיה מודעת שמישהו בכלל מתקלח, אשחק אותה ראש קטן. גיסי רק סגר את המים, ואני לאט ובעדינות פתחתי את הדלת של המקלחת, בשביל להיכנס ל”שירותים”, נכנסתי בשקט וסגרתי את הדלת אחרי. גיסי התנגב מאחורי דלתות המקלחון, ואני הורדתי את המכנסיים והתחתונים והתייבשתי על האסלה, גיסי פתח את דלתות המקלחון, ראיתי איבר רפוי אבל ענק עם אשכים גדולים ונופלים, פשוט הייתי בהלם. גיסי יצא מהמקלחון וראה אותי “כאילו” אני משתינה, הוא נבהל ממש, וחזר לתוך המקלחון וסגר את הדלתות. גיסי שאל אותי: “מה את עושה כאן, מה לא ידעת שאני מתקלח?!”, עניתי לו: “לא יכולתי להתאפק, הייתי חייבת להשתין, אבל מה אתה דואג אנחנו משפחה”, הוא ענה בכל שונה “אוקיי, את מסיימת? מתכוונת לצאת?”, עניתי לו : “לא עדיין לא”, הוא נאנח והמתין. מבעד ההשתקפות של המקלחון עדיין רואים את האיבר המדהים שלו. הייתי חצופה ושאלתי אותו: “תגיד גיסי מה הגודל של השמוליק שלך”, שמעתי חיוך קטן, והוא ענה: “25”, ואמרתי לו :”שכחת לציין גם עבה מאוד”, הוא הבין את העניין ושאל גם 2 שאלות, “כמה החזה שלך?”, עניתי לו “75C, ומה השאלה השנייה?”, הוא שאלה: עם איזה זין הכי גדול יצא לך להיות?”, אמממממ…אמרתי “נראה לי 15 ס”מ” (היו לי רק 2 חברים, כי אני בחורה ביתית). אמרתי לגיסי “אתה יכול בבקשה לצאת שנייה מהמקלחת, היא רוצה לראות משהו”, הוא היה ממושמע, ויצא ערום מהמקלחת. אני עדיין ישבתי על האסלה, וביקשתי ממנו שיתקרב אלי, פשוט הייתי בהלם מהגודל, הייתי חייבת לשלוח יד להחזיק את הדבר הזה, הוא קצת נירתע אך זרם לו. החזקתי לו את האשכים, והם היו גדולים ומלאים, המשכתי לגעת בזין שלו שהיה עדיין רפוי, אבל עדיין ענקי, שאלתי בנימוס, “אפשר לראות אותו כשהוא זקוף?”, הוא הסמיק ואמר ש”כן, תעשי כרצונך”, התחלתי לגעת בו ולהחליק מהסוף להתחלה, לאט לאט הוא התחיל להזדקף, עדיין הייתי בהלם, אני בוחנת את הזין שלו מכל כיוון, תפסתי לו את הזין בשתי ידיים ועדיין היה אפשר להוסיף עוד יד. איזה גודל גיסי! פשוט וואו, וחייכתי אליו, גיסי חייך בחזרה, והייתי פשוט מהופנטת מהזין שלו, עלה בי חשק מטורף ללקק לו את הזין, הייתי חייבת לטעום אותו, נתתי לזין שלו נשיקה על הכיפה, ולאט לאט הלשון שלי נכנסה לעניינים וגיסי פשוט חייך ושמח מהמצב, בעוד שאני מתענגת עליו, אחותי התעוררה ודפקה על הדלת של המקלחת, שנינו נבהלו, עניתי מהר : “אני כבר יוצאת אחותי, רגע אני מחרבנת”, אחותי ענתה “טוב, אני בסלון בינתיים”, אחותי הלכה לסלון, הייתי בלחץ, גיסי שם מגבת מהר עליו, ויצא המקלחת בשקט ורץ מהר לחדר להתלבש. אני “כאילו” סיימתי את השירותים, העברתי את המים, שטפתי ידיים, כאילו הכל כרגיל. אחותי כבר התעוררה וידעתי שעכשיו אין לי סיכוי לגעת בו שוב.

נגמרה לה השבת והם נסעו בחזרה לביתם, אבל ידעתי שעדיין לא נגמר העניין. המשך בשבת הבאה…

סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב