ההומלסית סיפור אמיתי

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 25 בנובמבר 2019

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

ההומלסית:

הסיפור שלי קרה לפני חצי שנה אנחנו ב 2019,

אני בחור בן 42 נשוי עם ילדם באושר ובעושר. מעולם לא פזלתי או בגדתי או חשבתי על נשים אחרות.

אני גר במרכזה של ירושלים לפני חצי שנה הסתובבתי במרכז העיר לאחר שחזרתי מעורך דיני.

עברתי ליד גן העצמאות ובטעות דרכתי על אוהל צידי שהיה צמוד לגדר החניה.

מהאוהל יצאה בחורה בשנות ה שלושים המאחורות של חייה וצעקה עלי, מדוע אני דורך לה על האוהל ולמה אני לא שם לב.

הבטתי בה וראיתי שפעם היא היתה יפה. היא היתה עטופה בבגדים בלויים, שימלה שראתה שנים יפות יותר ושיער בלונדיני שנאסף לקוקו ונראה יותר כמו ערימה של קש.

היתה עצבנית ועצובה.

אני חזרתי מעורך דיני לאחר סיום עסקה ממש ממש גדולה שרווח גדול בצידה, הייתי שמח וטוב לבב,  ביקשתי סליחה . היא נכנסה לאוהל.

הלכתי וחזרתי עם פיצה ענקית ובקבוק יין, לחגוג איתה.

היא נזפה בי ואמרה לי שהיא לא רוצה ותודה דיברתי איתה מחוץ לאוהל. הפיצה עשתה את שלה והיא יצאה החוצה.

ישבנו ואכלנו, מזגתי לנו יין בכוסות פלסטיק ושתינו. היתה שתיקה. ספרתי לה על העיסקה שלי ושאני ממש שמח, ושאלתי אותה אם היא צריכה עזרה. אמרה לי שלא.

התישבתי לידה רחוק ממנה ודיברנו, היין עשה את שלו והעלה חיוך מסויים על פניה.

היא סיפרה לי שכבר שנתיים ברחוב, איבדה את הכל בעיסקה שעשתה וחבר שלה עזב אותה. היא לא מעשנת לא סמים ולא אלכוהול.

יושבת באוהל וקוראת ספרים, שהסיפריה בחנות ספרים בעיר משאילה לה בחינם. היתה שיחה קולחת והיא החלה לבכות, שאלתי אותה מדוע והיא אמרה לי שכבר שנתיים לא היתה עם גבר, שהיא חשה שהיא לא שווה כלום. כולם חושבים שהיא מסוממת ויצאנית.

הרגשתי חוסר נעימות והרגשה שהיא מסכנה מאוד ותוך כדי לגימה מכוס היין אמרתילה שלדעתי היא ממש יפה (באמת התחבא בה משהוא יפה) והעניים הכחולות והכבויות שלה יפיפיות.

היא צחקה ספק מסמיקה ספק סותרת את דברי אך הביטה בי במבט כלבלבי עדין בעל מתח מיני מוזר.

התקרבתי אליה וחיבקתי אותה, בחיי חיבוק עדין, כן הייתי מבוסם והרגשות הציפו אותי אבל החיבוק היה עדין.

היה לה ריח של אישה, בושם שפג לפני שנים, מיוזעת לא מסריחה. כל מה שעלה לי בראש מצד אחד זה שאני לא נורמאלי ושהיא ממש מלוכלכת, ולמה אני מכניס את עצמי.מצד שני חשקתי בה, לשמח אותה, להחזיר אותה  להיות אישה, להראות לה שהיא שווה, להכנס אליה ולגרום לה לחזור לימים הטובים.

ה ז שלי התחיל להתקשות ופני האדימו, המחשבות לא עזבו את ראשי. הריח שלה כבר לא הפריע לי הסתכלתי לה בעניים והיא נישקה אותי,נשיקה קטנה, מעין בדיקה, נרתעתי וזזתי אחורה. היא נפגעה או נבהלה או חשבה שאני נגעל. סליחה היא אמרה ואני השבתי בנשיקה עמוקה וארוכה, השפתיים שלה היו יבשות ועדינות אבל גם שלי יבשות מכל מזג האוויר הזה.

נשכתי לה את השפתיים קלות והכנסתי לשון לפיה עמוק עמוק והיא החזירה לי באותה מטבע. הפסקנו לרגע לסדר את הנשימה ולשתות מעט מהיין, שנינו צחקנו ממבוכה ומייד חזרנו להתנשק, אלוהים יודע למה……

היה לה טעם של קפה מעורב ביין, היא היתה אישה רכה ורזה מאוד מאוד, חיבקתי אותה והרגשתי את עצמותיה.

היא גנחה בערגה ונמסה לתוך ידי, הרגשתי שאני אחד מהאבירים ושהגעתי להציל את העלמה.

העלמה בהחלט היתה עניה ולבושה בסמרטוטים אך אור חזק נדלק בעניה.

מיששתי את גופה הצנום באמת צנום, מתחת לסוודר העבה היא לבשה חולת טריקו שחורה (מסתיר את הליכלוך היא הסבירה לי למה כל בגדיה כהים לא בגלל הדיכאון). חיבקתי אותה וקרבתי אותה אלי תוך כדי שאנחנו מתנשקים, פתאום קלטתי למרות היין ולמרות שעון החורף ושהכל היה חשוך ואפל……. אנחנו יושבים ברחוב כמו זוג נערים ומתנשקים. אלוהים אדירים מי יודע מי ראה יראה או יצלם מה לעזזל אני עושה.

עצרתי והיא הביטה בי בהבנה, שאלה אותי אם אני הולך, שאלתי אותה לאן? תוך כדי הבנה שהיא נתנה לי מפלט ואני בחרתי במהירות שיא לוותר עליו, ידעתי שאם אני קם אני לא חוזר. הבטתי בעניה היא היתה חרמנית בצורה שלא תאמן וכבשה את יצרה, חמודה עדינה בוערת. ה ז שלי עמד והמחשבות שלי עפו, אני לא יכול לעזוב ככה, רציתי אותה, רציתי לכבוש אותה וקרוע לה את הצורה, לתת לה להרגיש אותי בתוכה חזק עמוק.

שאלתי בציניות מתגרה אם יש לה מקום באוהל? היא צחקה וחמקה פנימה, זחלתי אחריה והמשכנו להתנשק, היה נעים באוהל, כבר לא חם נובמבר בדרך כלל קר יותר.

היא סגרה את הרוכסן של האוהל במיומנות של טייל מקצועי והורידה את הסוודר.היא היתה רזה יותר משחשבתי ניקשתי וליטפתי אותה, ואז היא עזרה עוז ושלחה יד ל ז שלי שעמד כמו טיל, שובבה סיננתי והיא צחקה. הריחות שלנו התערבבו הבושם היוקרתי שלי וריח מרכך הכביסה עם הריח שלה שהיה שהיה ערבוב של זיעה וריח גוף חריף אבל לא מדי.

היא פתחה לי את המכנסיים והכניסה יד פנימה, גנחתי קלות והמשכתי לבלוע אותה, היא נהנתה מכל רגע, הכנסתי ידיים תחת חולצתה השחורה המסמורטטת ומיששתי את שדיה, שהיו קטני וצמוקים, זיכרון לשדיים היפים שהיו לה. הם היו יפים אך צנומים. היא נהנתה ראיתי את זה על הפנים שלה חייכה וגנחה שבקט בשקט בשקט, שאיש לא ישמע.

הורדתי את ידי מנסה לגעת בה למטה, לחרמן לבדוק אם היא רטובה, אך היא החזיקה את ידי ועצרה אותי, הבטתי בה ושאלתי למה? היא נעצבה ואמרה שהיא לא התקלחה כבר כמה ימים ושהיא נגעלת בשבילי.

החרמנות והרצון להמשיך גברו על המחשבה הדוחה של מה יהיה? מה כבר יכול להיות? לא התקלחה כמה ימים, כמה שבוע? המשכתי להוריד ת היד לכיוון הכוס שלי והיא עדיין ספק עוצרת את ידי ספק משחררת.

זה בסדר אמרתי ונישקתי אותה, בטוח היא שאלה, כן! עניתי חד משמעית. פתחתי את הג'ינס הקרוע שלה והכנסתי את ידי, בטוח לחשה אלי שוב, לא עניתי לה הראיתי לה שהכל בסדר.

היא נצמדה אל היד שלי מנשקת אותי ומלטפת את ה ז שלי בחוזקה. לא האמתי כמה שקטה היא, אפילו הגניחות היו בשקט מופתי.

הוא הורידה את המכנסיים שלי ואני מנסה להוריד את שלה, הם היו צמודים מדי והיה קשה, צחקנו בקול רם והיא אמרה לי ששש ישמעו….. והחזירה אותי למציאות שאני ברחוב באוהל בירושלים.

לקחתי שלוק מבקבוק היין וצקחתי, היא שאלה בחוסר ביטחון מה אתה צוחק עלי? אמרתי לא על הסיטאציה ברחוב.

היא קפצה ואמרה לי אז לא משנה בוא נתלבש אם לא מתאים לך. חייכתי אליה והושתתי אליה את בקבוק היין, אמרתי לה אני שמה שבא לי עכשיו זה לקרוע לה את הצורה, היא לא שתתה מהיין פשוט שכבה עלי והפילה אותי על גבי. אתה חמוד היא אמרה לי ונישקה אותי עמוקות, פיזרתי לה את השיער שהרגיש כמו קש, שיער של בובה ושיחקתי לה בו, היא ישבה לי על ה ז והשתפשפה, הייתי כל כך חרמן שלא חשבתי יותר מדי הורדתי את ידי והרגשתי את הכוס שלה שהיה רטוב, נוזל ממש חם דורש, שיחקתי בו עם אצבעותי, דחפתי אחד והרגשתי שהיא נפתחת אלי. היא אנחה ונישקה החזרתי את ידי בכדי לחבק אותה והיה לה ריח של כוס חזק חזק חזק, במקום להגעיל אותי זה רק חירמן אותי יותר, הסנפתי את היד שלי גנחתי קלות  ונישקתי אותה, אתה דפוק לגמרי היא צחקה עלי תוך כדי שהיא הצליחה להכניס את ה ז שלי לתוכה.

היא עצמה עניים ואמרה לי כןןןן עוד ואני לא זז היא מכניסה אותי עמוק יותר ואומרת לי עוד וכך עד שכולי בתוכה. היא חייכה מאוזן לאוזן ואור קרן ממנה, היא הרימה את ראשה אחורה וזזה עלי, לאט לאט ואמרה לי בשקט אל תזוז תן לי להוביל. לא זזתי אחזתי לה בתחת הקטנטן שלה והנהנתי מההרגשה שהיא זזה לאט ואני בתוכה. הייתי מסטול מהיין היא גנחה וזזה בשקט ואז הפכה נשכבה על גבה ואני עליה הצלחנו לעשות סיבוב מלא בלי לצאת אחד מהשניה. היא חיבקה ואני התחלתי לזיין אותה, רגליה חיבקו את גבי והכוס שלה היה פתוח זיינתי אותה כל כך חזק שהיא צייצה צלילים חזקים יותר למרות שניסתה להחריש את הגניחות.

הייתי בעננים רציתי לענג את העלמה לגרום לה לראות כוכבים, יצאתי ממנה וירדתי לכייון הכוס שלה היא החזיקה לי את הראש אך החרמנות שלה לא נתנה לה לעצור יותר, נישקתי לה את הכוס בחשש אך מהר מאוד התחלתי ללקק לה אותו, למצוץ לה את הדגדגן ולהכניס לה את לשוני לתוכה, זה היה מטורף היא התכווצה וזזה ועלתה וירדה, היה לה ריח וטעם של כוס, כוס אמיתי!

היא לחשה לי בלחש הכי חזק שלה שהיא גומרת, בוא בוא היא קראה, עליתי עליה וניכנסתי לתוכה דופק חזק חזק, היא באה לנשק אותי ואמרה לי שאני משוגע שאני מסריח ממנה. התנשקנו עמוק והתחבקנו והיא הצחילה לגמור ולהתכווץ ולגנוח ולשרוט לי את הגב דבר שגרם לי להצמד אליה ולהכנס לה לתוך הכוס עמוק עמוק עמוק ולמלא אותה בזרע המון זרע. נשארתי בתוכה ולא זזנו. היא הסתכלה עלי רועדת כולה מנשקת אותי נשיקה קטנה על השפתים ואמרת לי "תודה". ליטפתי את פניה ויצאתי ממנה, הכל נזל עלי עליה על האוהל.

היא לבשה תחנונים וחולצה ואני עשיתי אותו דבר, התלבשתי והיא חייכה אלי, ללא מילים, היא נכנסה והתכסתה בשמיכה שלה. פתחתי את האוהל שאלתי אותה אם היא צריכה משהו, היא כבר נרדמה או שעשתה עצמה. יצאתי בשקט מהאוהל התישבתי על הסמיכה ונעלתי את נעלי. לקח לי זמן להבין איך סוגרים את האוהל מבחוץ.

קמתי עדיין מבושם מעט והתחלתי ללכת. הייתי מסריח מכוס, מעין ריח של כוס מעורב בפיפי, כוס שלא התקלח. צחקתי כי זה לא הפריע לי הייתי מבסוט שעשיתי מעשה טוב, תוך כדי הליכה חשבתי אם לספר לאישתי מה קרה, חייב ללכת להתקלח מייד כי הסירחון היה מסגיר אותי. החלטתי ללכת לחדר הכושר בשכונתי להתקלח שם ולחזור למחרת לבדוק מה שלום העלמה…..

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב