המעסה המפותה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

כל קשר בן הסיפור למציאות היא פרי דמיונכם הפרוע ☺
שמי בצ’אט של האתר הוא “מעסה מקצועי לנשים” ולמעשה אני מעסה (נשים וגברים). אבל להודות באמת יותר נעים וכייף לעסות נשים (ללא קשר לסקס,) לרוב רוצות עיסוי לא חזק, גוף חלק לרוב ללא שיער, עור נעים למגע. פנתה אלי בצ’אט, מישהי ושאלה – איזה סוג עיסוי ועוד שאלות בסגנון. אחרי חילופי דברים שהבהרתי שעיסוי הוא מקצועי לחלוטין (ללא מין), וזה היה הסיכום, בגלל שהיא לא גרה במרכז, ורצתה שאבוא אליה, באזור שאין קליניקה מסודרת לטיפולים, עם חדרים להשכרה לפי שעת טיפול. סגרנו על חדר בצימר. ובגלל שאני הייתי אז עדיין בתוך הסטאז’ סוכם שהיא משלמת על החדר וטיפ שיכסה הוצאות נסיעה לאסוף אותה ולהגיע לחדר שהיא הזמינה. נפגשנו במקום המפגש, בתאום טלפוני, לא ידעתי איך היא נראית, לאוטו נכנסה בחורה צעירה יותר משחשבתי לפי קולה, לבושה יפה ומריחה נעים מבושם מתוק, בכמות עדינה. לחצנו יד ויצאנו לדרך, עוד 3-4 דקות נסיעה. שמתי שלב שהיא קצת בחנה אותי, אפילו שמראש לא שאלה פרטים לגבי.
הוצאתי את הציוד מהאוטו, מיטת עיסוי כרית לרגליים, ותיק עם שמן סדינים ועוד. היא נכנסה לחדר בחנה אותו ואמרה היכן היא רוצה את מיטת העיסוי ובאיזה כיוון. התחלתי לפרוס ציוד, דנה עכשיו נודע לי סוף סוף שמה, הייתה חמודה והכינה לנו קפה בינתיים, הדליקה מזגן שיהיה נעים בחדר (קיץ עכשיו), כשסיימתי ביקשתי שתתפשט ותישאר עם תחתון בלבד, תשכב על המיטה, על הבטן, וראש בתוך הכרית בייגלה בקצה. יצאתי וחזרתי אחרי שהיא קראה לי.
ניגשתי למיטה, והתחלתי בנענועים קלים, ולהתחיל העיסוי, תוך כדי כשמוזיקה רגועה מתנגנת מהטלוויזיה, שוחחנו קצת על דברים שונים ולא הכי חשובים, כשבאתי לתפוס את הסדין בתחתון כמעצור לאזור המטופל כרגע, זה לא היה קל בכלל הפעם, דנה לבשה תחתון חוטיני שככל שאני ראיתי והחזקתי, היה ממש חוט דקיק בלבד. סיימתי עם עיסוי הגב, כתפיים וצוואר, עברתי לעיסוי הידיים משני הצדדים, ועברתי לעסות את הירכיים, בכל פעם שהיד שלי התקדמה מהברך למעלה היא השמיעה קולות עולים כל שהידיים עלו מעלה, הסיפור חזר ברגל השניה, רק שכאן כשסידרתי את הסדין, היא זזה קצת, ולעיניי נגלה כל מה שתחתון אמור להסתיר, בפעם הראשונה תוך כדי עיסוי התחרמנתי קצת, אבל כמקצוען המשכתי את הטיפול כרגיל. כשבאתי להחזיק את הסדין כדי שדנה תסתובב על הגב, היא אומרת לי ממה אני מתבייש, והורידה בכוונה את הסדין תוך כדי ההסתובבות, שדיה היפיים נגלו לעייני, ושוב גרמו לי לחימום יתר והפעם לזיקפה, שכנראה דנה שמה לב. כיסיתי את עינייה כמקובל, ואותה בסדין כדי שאוכל להמשיך בטיפול, וכשבאתי לשים את הסדין בתחתון בכדי לעסות את הרגליים, שמתי לב שאין תחתון לתפוס הסדין, כנראה דנה הורידה תוך כדי הסיבוב, מקצוענית רצינית. אני התעלמתי והמשכתי את הטיפול, רק בכל פעם שהיא זזה כנראה בכוונה, נגלה לעיניי כוס חלק לחלוטין וקצת לח, סיימתי בקושי את הטיפול, כשזיקפתי בקושי נרגעת. עכשיו עברתי לשלב האחרון, עיסוי צוואר וראש, התקרבתי אליה ומרחתי שמן בליטופים עדינים על הכתפיים, באותו רגע דנה תפסה לי את הראש בשני ידיה ומשכה אותה מטה לשפתיה לנשיקה עדינה, אני נענתי מיד (לא כהרגלי כלל), המשכנו להתנשק בזמן שדנה הסירה מעליה את הסדין וחשפה אותה בערום מלא, עזבתי את שפתיה לרגע ובאתי להיות לצידה, דנה ישר שלחה יד והרימה את חולצתי, התכופפה ושלפה את מכנסי השורטס שאיתם אני עושה עיסוי. הזזתי אותה קצת לצד המיטה ונשכבתי לידה, תוך כדי שאני מחבק אותה ומוצץ את פטמותיה. בזכות זה שדנה הייתה חטובה וקטנה הצלחתי בקלות להרים אותה בידיי ולשאת אותה למיטה הזוגית הענקית, שם השכבתי אותה עליה, ונשכבתי לידה להמשך נשיקות חושניות ועמוקות, כשידיי מגששות את כל האזורים שלא גששו קודם בעיסוי. דנה התלהבה מהזיקפה הקשה והגדולה, וישר ירדה לסדרת מציצות שנמשכה בתנוחת 69, עם לשוני עמוק בכוסה החם והרטוב, והיא אומרת לי שאם הייתי ממשיך בעיסוי עוד 3 דקות, היא הייתה מרימה את הסדין ואומרת לי, זין אותי חזק ועמוק. דנה אמרה לי שהיא התחרמנה מכל נגיעה וליטוף בעיסוי, שהידיים שלי חשמלו אותה, והיא באמת לא בנתה על זיון בעיסוי, יותר מאשר כמה נגיעות ומשחק אצבעות ולכן באה בחוטיני שאחר כך הראתה לי, שזה ממש חוט דק מכל הכיוונים.
כל כך התלהבתי מכמה דנה חמה כוסית ויפיפייה, שנשכבתי על הגב ואת דנה מיקמתי עם הכוס ממש מעל התותח שלי, דנה התיישבה והחלה לשחק מעלה מטה ולצדדים, בזמן שאני מושך אותה אלי בישבן במוצק והסקסי שלה, ומידי פעם מלטף את שערה השחור החלק נוצץ שמגיע עד הפופיק שלה, כל כך כייף לשחק לך בשיער. דנה רוכבת וצועקת עוד עוד…. עד ששנינו התפוצצנו ביחד.
אחרי רגיעה דנה לקחה לי את היד, ומשכה אותי לעבר דלת שלא שמתי לב אליו קודם, כשהדלת נפתחה הייתי בשוק שיש שם ג’קוזי ענק, עם אורות צבעוניים, מלא מים, לשם המשכנו ישר למים החמים ונעימים, נשכבנו לנו בתוך הגקוזי, כשדנה מחבקת אותי, וכמו שאני אוהב לא מפסיקה לנשק את שפתי, ואני לא עוזב את שדיה המהממים, שגורמים לזין שלי לעמוד שוב. שם בתוך הג’קוזי הזדיינו עוד פעם, ואז דנה ביקשה להפתעתי שאגשים את הפנטזיה שלי, שקודם סיפרתי לה, ואזיין אותה בתחת, שאלתי אותה כמה פעמים אם היא בטוחה כזו קטנטונת, תחת קטן סקס ואני מפחד להכאיב לה, היא אמרה שהיא מאוד רוצה ולא יכאב אם אכנס לאט. בדקה הזין שוב נעמד קשה עבה וגדול, דנה כיוונה את חור התחת ממש מול קצה הזין, שמנו קצת שמן עיסוי, והתחלתי ללחוץ, והזין חדר אותה לאט לאט, כל חצי דקה עוד מילימטר, ככה עד שרוב הזין היה קבור בתוך התחת שקודם נישקתי וליקקתי, המתנתי וכשדנה אמרה תתחיל לזין אותה, התחלתי להכנס ולצאת, ולהכניס את כל הזין שלי לתוכה, וואוו עם לזיין את דנה היה שיא , זה היה שיא השיאים, ככה כמה דקות אני מזיין את התחת היפה של הכוסית שלפני, ואז התפוצצתי יחד איתה.
ככה יצאנו סחוטים מהג’קוזי למקלחת, שם המשכנו להתמזמז ולשחק, ועוד חפוז במקלחת, יצאנו מהמקלחת נשכבנו במיטה, נחנו קצת, כשהיא מחבקת בזרועותיי, וואוו זה היה כייף, ולשנינו היה קשה לקום מהמיטה יחד. אבל סיכמנו שזה רק חלק ראשון בכייף שלנו יחד. ויהיו עוד הרבה כאלה, עם או בלי מיטת עיסוי……
נפרדנו כשאני מוריד את דנה ליד הבית שלה, בחיבוקים ונשיקות ששנינו לא רצינו להיפרד כלל.

סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב