המעשה האסור שלנו – או סקס עם אמא חורגת

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

מעולם לא חשבתי שמה שאני עומד לספר היה יכול לקרות, אבל משהו בתשוקה, ביצרים הבלתי ניתנים לשליטה, בדחפים העזים המתלווים לסקס סוער ומיוחד גרמו לנו להמשיך, לאבד את השליטה, להתמסר. רותי היא החברה של אבא שלי מזה עשר שנים, אני מכיר אותה מאז שהייתי ילד בן 12. הם התאהבו קצת אחרי שההורים שלי התגרשו, ומאז הם ביחד. היא תמיד דאגה לי כאילו היתה האמא האמיתית שלי, ואני, שבהתחלה התנגדתי לחלוטין לכל קשר בינה לבין אבא, התאהבתי בה מחדש. קשה היה לשנוא אותה, היא חייכנית, דואגת, בשלנית מעולה, אנרגטית, כל מה שילד יכול לבקש, רק שאף אחד מאיתנו לא חשב שהאהבה הזו תתפתח לאהבה אמיתית חסרת מעצורים.

הכל התחיל לפני כחודשיים בערך, בארוחת ערב משפחתית. לתמר, אחותי הקטנה היתה יום הולדת 16, ורותי החליטה לעשות לה ארוחת ערב חגיגית, ולהזמין גם כמה חברות טובות. אז היא עמדה ובישלה את כל המאכלים שתמר הכי אוהבת, ואפילו על הקינוח לא ויתרה, עוגת גבינה אפויה עם תותים, בדיוק כמו שתמר אוהבת. הארוחה היתה מוצלחת ביותר, האורחים נהנו, האוכל היה נהדר, ואף אחד לא רצה שהערב יגמר. תמר הלכה להמשיך את החגיגה במסיבת פיג׳מות בבית של שני, חברתה הטובה, ואבא, שהרגיש קצת לא טוב עלה אל חדר השינה לקראת סוף הארוחה כדי לנוח. התחלתי לעזור לרותי לאסוף את הכלים מפינת האוכל אל המטבח, ולנקות את הבלאגן שהשאירו האורחים. בעודי לוקח את הסיר של הקציצות בחזרה למטבח (או את מה שנשאר ממנו), החליק מבטי לעבר המחשוף של רותי. שדיה השופעות היו סגורות היטב בתוך החזיה, ושמלת המיני הכחולה שלבשה רמזה באמצעות מחשוף עדין על החבילה שמסתתרת מתחת. זאת היתה הפעם הראשונה שחשבתי על רותי בצורה שכזו. אחרי כמה שניות של בהיה, שהרגישו לי כמו נצח, התעשתתי על עצמי והמשכתי עם הסיר לכיוון המקרר, אבל נראה היה שרותי שמה לב בדיוק מה קרה, ואפלו מעט אהבה את זה. היא שלחה לעברי קריצה שובבה שכזו, והמשיכה לרחוץ את הכלים. אני לא יודע מה קרה לי באותה השניה, זה הופיע כרעם ביום בהיר. מעולם לא חשבתי עליה בצורה מינית, רבאק היא האמא החורגת שלי, כמה חולני זה יכול להיות?! ״זה בסדר, אני אמשיך מכאן, אתה יכול לעלות לישון, עבר עליך יום ארוך״ קטע קולה של רותי את מחשבותי. ״באמת שזה בסדר?״ שאלתי, לא מסוגל אפילו להישיר מבט אחרי התקרית המוזרה, ״כן בטח, נשארו קצת כלים וזהו, אני אסתדר, לילה טוב מותק״, ״לילה טוב״ עניתי, ועליתי לחדרי.

מצאתי את עצמי שוכב במיטה ולא מצליח להרדם. המחשבות הציפו אותי. זאת האמא החורגת שלי, איך בכלל אני מעיז לחשוב לה על הציצים? מה אני עושה לאבא שלי, איזה אידיוט! אבל איזה תחת מהסרטים, איך אני מת למשש לה את הציצי העומד והשופע, ואלוהים איך הייתי מת לגעת לה בכוס, להרגיש את החמימות הפנימית הזאת, להשחיל את הזין שלי פנימה, ואם אפשר גם לא להוציא אותו לעולם! דפיקה בדלת קטעה את מחשבותיי. ״אתה עוד ער?״ נשמע הקול העדין והאוהב של רותי מעבר לדלת, ״כן בטח, תכנסי״ עניתי. ״סליחה שאני מפריעה לך, אבא ישן ואני תקועה עם הרוכסן של השמלה, לא מצליחה לפתוח אותה״. נשמתי נעתקה לרגע. ״אין בעיה, תסתובבי אני אעזור לך״ אמרתי בקול רועד, מנסה כמה שיותר להסתיר את ההתרגשות ואת המבוכה שאפפו אותי יחד. פתחתי לה את הרוכסן, וחשפתי את גבה החלק והרזה, כשבתחתית יכולתי להבחין בחוטיני אדום שמסתתר מתחת לשמלה. פתאום רותי הסתובבה אלי, והסתכלה לי בעיניים. הסתכלתי בחזרה. היא קרבה את פיה אל פני, ונשקה לי על השפתיים. אני חושב שלקח לי שניה להגיב, אבל נשקתי לה בחזרה. היא העבירה את ידה בשערי ולחשה לי ״אני אוהבת אותך מאוד! כל כך קיוויתי שתשים לב לדברים שאני רואה כבר מזמן…״ חייכתי. היא הורידה את השמלה, וחשפה את החזיה האדומה, שהיתה תואמת לחוטיני שבצבץ לו מקודם. הרמתי את ידי לכיוון החזה שלה, והורדתי אותה מיד בחזרה. ״זה בסדר״ אמרה רותי בחיוך, לקחה את ידי והניחה אותה על החזה הגדול והשופע. התחלתי למשש אותו, תחילה דרך החזייה, ואז באקט של אומץ, שלחתי את ידי פנימה. ״רגע, אני אעשה שיהיה לך הרבה יותר קל ונעים״ היא לחשה, והורידה את החזיה. אלוהים, הפנטזיה שלי מתגשמת אחד לאחד, אני לא מאמין שאני נוגע בציצי הגדול והעומד הזה. התחלתי למשש לה את החזה, מלטף ולוחץ בעדינות, נהנה מכל רגע. רותי הניחה את ידיה בעדינות על החזה שלי, והורידה לי את החולצה, מיד שיתפתי פעולה והורדתי גם את המכנס. היא החלה מלטפת לי את הביצים מבעד לתחתון, וכעבור כמה שניות של משחק, היא הורידה לי גם את הבוקסר. הזין שלי מיד נעמד, ארוך וחזק, ואני הרגשתי איך פעימות הלב שלי הולכות וגוברות. היא הניחה את ידה השמאלית על הביצים, ואת ידה הימנית על הזין, בדיוק בנקודת החיבור, והחלה ממששת לי את הביצם ואת הזין בחושניות, ובאיטיות. תחילה לאט, ואחר כך מהר יותר, לוחצת את הכיפה, מפעילה כוח, ואני מתחרפן. היא קרבה את פיה אל הזין העומד שלי, הרטיבה אותו במעט רוק, והחלה ללקק אותו בעדינות, ספק נוגעת ספק לא נוגעת עם השיניים. נוגעת לי בביצים, מלטפת וממששת, ובמקביל מוצצת את הכיפה. הרגשתי איך הזיעה ניגרת על פני, איך הלב דופק בחוזקה, ואיך עוד שניה אני גומר, אבל התאפקתי, כמה שיותר להחזיק, לשמר את התחושה הנעימה הזו.

התקרבתי לרותי, והורדתי לה את התחתון. היא נשכבה על המיטה, ואני נשכבתי מעליה, מפסק את רגליה בעדינות, חושף את הכוס החלק, את השפתיים המעלפות, הכל בדיוק כמו שדמיינתי. לקחתי את ידי השמלית, והתחלתי ללטף לה את הכוס, צירפתי את היד הימנית, והתחלתי לעשות לה ביד, תחילה לאט יותר, ואז מהר. הבעות הפנים שלה השתנו, יכולתי לראות שפגעתי בדיוק בנקודה הנכונה. הרטבתי שתי אצבעות ברוק, ודחפתי אותן בעדינות אל תוך הכוס. רותי שחררה נשימה עמוקה, וידעתי שזה היה לה נעים. התחלתי משחק ומלטף את החלק הפנימי, ודוחף בעדינות אצבע שלישית. נראה לי שהגעתי לגן עדן. התקרבתי אליה, ודחפתי את הזין העומד שלי אל תוך הכוס הרך והרטוב שלה. שחררתי אנחה, ומירי שחררה גניחה עדינה. התחלתי בתנועות עדינות, חוקר עם הזין את כל החלקים הפנימיים, נהנה מכל רגע של מגע. הרגשתי איך הזיעה ניגרת על פני עוד יותר, ואיך כל כלי הדם שלי מתכווצים. הרגשתי שרותי גמרה, והוצאתי את הזין שלי החוצה. תפסתי אותו בשתי הידיים, והתחלתי לעשות ביד, מתאמץ למשוך את התחושה הזאת רק עוד קצת. רותי תפסה את הזין, והחלה למשש אותו בידיה, מהבסיס ועד לכיפה, ובחזרה, במהירות ובעוצמה. לקחתי את שתי הידיים והנחתי על הביצים, מפריד אותם בחוזקה מהזין, ונותן לרותי לעשות את שלה. פתאום הרגשתי את זה מגיע, ופרץ של נוזלים חמים התעופף לו באוויר.

נשכבתי על יד רותי במיטה, מתנשף כולי, לא קולט מה היה בדיוק לפני שניה, אבל מאושר ומלא. חייכתי, היא חייכה בחזרה, וחבקה אותי חזק. נשקתי לה על השפתיים. ״ידעתי כבר קודם למה אבא בחר דווקא בך להיות האישה של חייו, אבל עכשיו אני מבין בדיוק למה״ אמרתי בחיוך. לא חשבתי על אבא, לא חשבתי על אמא, לא חשבתי על תמר, לא חשבתי על כלום, תחושה של אושר וחמימות מילאה אותי. עצמתי את העיניים, ואימצתי את התחושה, מקווה שזו חוויה שתחזור על עצמה גם בהמשך.

סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב