הנקמה המתוקה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 17 בדצמבר 2019

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

אני ובעלי נשואים כבר עשרים שנה, ובשנים האחרונות בעלי בוגד בי בכל הזדמנות שיש לו, אני שבהתחלה התרגזתי הבנתי שאני חייבת לעשות משהו בנושא.  נרשמתי לחדר כושר ורכשתי ביגוד כושר סקסי, אבל אחרי עשרים שנה ושתי לידות אני כבר לא אותה פרגית שהייתי.  אומנם ירדתי יפה במשקל, אבל אף אחד לא שם ממש עלי במקום.  גם לעבודה הלכתי עם בגדים יותר חושפניים על מנת למשוך את תשומת הלב של הגברים, אבל גם זה לא עזר לי.  הרגשתי מושפלת ומובסת בעוד בעלי יוצא לעבודה מבושם כל בוקר ובמשך מספר שעות בצהריים לא עונה לטלפון.

החלטתי שאני חייבת לנקום ולהחזיר את כבודי האבוד. בוקר קייצי אחד לא הלכתי לעבודה ונסעתי אחריו לעבודה, כל שעות הבוקר הוא לא יצא מהמשרד, בשעת הצהריים שכולם יצאו לאכול הבחנתי בו יוצא מבניין המשרדים, הוא פנה לעבר סוכנות מכוניות יוקרה שנמצאת בהמשך הרחוב, ונכנס פנימה.  מיד הבחנתי שהוא פונה לבחורה אלגנטית מאוד וג'ינגית  ולא ראיתי מרחוק אייך היא נראתה בדיוק, הבחנתי שהם משוחחים ולפני שעזב ראיתי שצבט לה בישבן. ידעתי שתפסתי את האישה.  לאחר שבעלי יצא מהסוכנות נכנסתי לסוכנות ופניתי לאותה בחורה, קראו לה דיאנה, דיאנה ג'ינג'ית יפה וסקסית, עם חזה גדול ועומד, ישבן עסיסי, וחיוך כובש הייתה מאוד נחמדה אלי, ביקשתי לרכוש מכונית ספורט המתאימה למעמדי, דיאנה הייתה סבלנית אבל חשתי שהיא רוצה לסיים איתי.  שאלתי אותה אם אפשר להזמין אותה לצהריים ולהמשיך בשיחה כי אני רעבה, דיאנה שמחה ושתינו פנינו למסעדה היפנית הסמוכה, מקום שבעלי לעולם לא יכנס.

ישבנו לאכול וגלגלנו שיחת נשים קלילה היא הייתה אישה מאוד מושכת ואני אמרתי לעצמי בראש כל הזמן זה בטח יפה לראות אותה עירומה את מסתכלת על תצוגות אופנה היא יפה היא יפה. דיאנה סיפרה לי שהיא בת 31, רווקה שהגיע מהצפון ומנסה לסלול את חייה בעיר הגדולה, שהבינה שגברים מסתכלים עליה למדה להתלבש סקסי, אבל זאת לא מטרתה בחיים. שמחתי לשמוע את סיפורה וקבעתי איתה למחרת שאגיע לסגור הזמנת רכב.

למחרת פניתי למלון עסקים ושכרתי חדר ליום, בשעת צהריים התקשרה אלי דיאנה ושאלה האם אני מגיעה, אמרתי לה שאני בפגישות במלון עסקים, אבל היא יכולה לבוא אלי עם המסמכים ואני אחתום עליהם. אחרי חצי שעה דיאנה הגיע למלון והזמנתי אותה לעלות לקומת העסקים. שנכנסה נפעמתי ממנה היא לבשה חולצה לבנה חצי שקופה עם שני כפתורים פתוחים וחצאית מיני שהבליטה את ישבנה, שפתייה המחייכות היו עם אודם אדום בוהק, היא הבחינה במבט שלי ואמרה במבוכה, בגדי עבודה את יודעת.

הזמנתי אותה לחדר העסקים לשבת והצעתי לה מהמזנון השופע של החדר, דיאנה מזגה לעצמה לשתות ואני לקחתי צלחת של פרות ותה קר. מיד דיאנה ישבה ושלפה את המסמכים, התחלנו לקרוא אותם עד "שבטעות"  שפחתי על עצמי מהתה הקר, מיד קפצתי ואמרתי שאני פונה לחדר לנקות, דיאנה חשה לעזור לי ואני לקחתי מגבת רטובה והתחלתי לנגב את השמלה, שראיתי את דיאנה אמרתי לה תוציאי לי מהתיק מגבונים, מה שדיאנה לא ידעה שבתיק מלבד מגבונים הנחתי פלג אנאלי קטן וחמוד וויברטור מרשים, דיאנה לקחה את התיק והעיניים שלה נתקעו בתוכו, אני בינתיים הורדתי את השמלה והוצאתי מהארון שמלה אחרת.  הסתובבתי אל דיאנה שאני לבושה בתחתונים שקופים  (חוטיני לא מחזיק את הישבן שלי), וחזייה שקופה, פניתי לדיאנה ואמרתי לה אל היא נבוכה, כולנו צריכות את זה. דיאנה עדיין עמדה במקומה ולא ידעה כיצד להגיב, ניגשתי אליה, שלפתי את הויברטור הדלקתי אותו והתחלתי להעביר אותו על גופה, הרגשתי מיד שעוברת לה צמרמורת בגוף, בשלב זה הבנתי שיש לי הזדמנות והעברתי את הויברטור על החצאית שלה מלפנים ומאחור, דיאנה קפאה במקומה, הצמדתי בעדינות רבה את השפתיים שלי לשפתיים שלה והתחלתי לנשק אותה קלות, לאחר מספר ניסיונות דיאנה הגיבה לנשיקות שלי והחלה לנשק אותי בחזרה, זאת הייתה הנשיקה הכי רכה שנישקתי אי פעם, לא רציתי שזה יגמר, התנשקנו במשך מספר דקות ואני פשוט נמסתי ממנה, ברגע שהיא דחפה לי את הלשון לפה, הרגשתי רטיבות בין הרגליים. פתחתי לה את החולצה והורדתי לה את החזייה, הורדתי גם את החזייה שלי ופתאום הרגשתי את החזה שלה נוגע בחזה שלי, זה היה הדבר הכי מחרמן שיכולתי לעשות  עד לאותו הרגע, הורדתי לה את החצאית  ותחתוני חוטיני קטנטנים נתגלו אלי שהם נבלעים בכוס שלה. בשלב זה הפלתי אותה למיטה ותפשתי גם אני, שכבתי עליה עירומה והתנשקנו שוב כאשר אני שואבת לה את הלשון הארוכה שלה. כאן הבנתי שאני נהנית מהאירוע והתחלתי ללקק לה את הפטמות וללטף לה את הבטן, זה הטריף אותי ולא ידעתי מה אני רוצה, דיאנה דחפה את ראשי לעבר הכוס שלה והצמידה אותי אליו, בהיסוס רב דחפתי לשון לכוס שלה שהיה רטוב מאוד, התחלתי ללקק את הכוס שלה שהיא גונחת ללא הפסקה ומחזיקה את ישבנה, הוזזתי לה את היד לקחתי את הפלג והרטבתי אותו בכוס שלה ואז לאט לאט החדרתי אותו לישבנה שנפתח לרווחה, דיאנה התענגה על הפלג ונראתה כי עומדת לגמור, לקחתי את הויברטור והתחלתי לזיין אותה עם הויברטור, הוא חדר עמוק לכוס שלה והיא העבירה יד על הדגדגן והתחילה לאונן בקצב, אני לא יודעת כמה זמן עבר אבל היה נראה לי מהר מאוד עד שהיא גמרה. שדיאנה גמרה היא נשכבה לידי כאשר עדיין הפלג בישבנה. היא הרטיבה את היד שלה מהכוס שלה והחלה ללטף לי את הכוס בעדינות שבחיים לא הרגשתי, מהר מאוד דלקתי וביקשתי שתרד לי, היא סובבה אותי ואכלה לי את הכוס וליקקה לי את הדגדגן עד שהתפוצצתי  והרטבתי את המיטה.

שתינו שכבנו במיטה מעולפות לגמרי, אז נזכרתי שאם כבר אני אם אישה אני חייבת לנסות עוד משהו, התרוממתי פיסקתי את הרגלים של דיאנה והצמדתי את הכוס שלה לכוס שלי, זאת הייתה חוויה של פעם בחיים, השתוללתי מרוב עונג, עד שכבר לא יכולתי. דיאנה נשכבה שוב לידי והוציא את הפלג מישבנה, היא אמרה לי את זה אני צריכה כל ערב.

אחרי כמה דקות, היא זינקה מהמיטה ורצה לאמבטיה להתלבש, שהיא סגרה את הדלת קפצתי לכיוון הטלפון שלה, ושלחתי הודעה לעצמי, "תודה רבה על הזיון המדהים." סגרתי את הטלפון ונשכבתי.  דיאנה התארגנה אמרה לי נדבר ורצה בחזרה לעבודה.

בערב השארתי את הטלפון שלי פתוח על השולחן במטבח ויצאתי למרפסת כאשר אני משגיחה על מה שקורה במטבח, בעלי לא יכל שלא להציץ בהודעות שלי ופתאום ראיתי שהעיניים שלו יוצאות מהמקום, חייכתי לעצמי השגתי את המטרה התנקמתי בו.

דיאנה זרקה את בעלי אנחנו הזדיינו עוד כמה פעמיים, ולמדתי איזה כייף זה ליקוק ישבן שאני מאוננת וגומרת, גם הישבן של דיאנה זכה ליחס יותר מאישי ממני שרק המחשבה עליו גורמת לי לאונן.

היום שאני משדרת שחרור וסקסיות שלמדתי מדיאנה, גברים מסתכלים עלי ונהנים להזדיין איתי, גם בעלי יודע את זה וזה החזיר אותו למקום שלו. אני צריכה להודות לו שגיליתי בחזרה את הסקס וסקס עם נשים.

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

הסקס צאט הזה עשה אותי חרמן

תקציר:
סיימתי יום עבודה ארוך מ 06:00 עד 23:00 , כל מה שרציתי זה רק לחזור הביתה להתקלח ולישון. לפני שנכנסתי […]
להמשך קריאה >>

הסקס צאט הזה עשה אותי חרמן

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי