הריקוד של מריה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

פגשתי את מריה בפעם הראשונה בשיעור של עידו.

הייתה לה גזרת גוף חטובה ומהממת. היא לבשה טייץ שחור שהלם אותה ותפס את ישבנה השרירי ובגד גוף ורוד זוהר שחשף כתפיים מושלמות והחזיק באופן נפלא חזה קטן ומוצק.

היו לה תלתלים שחורים שעיטרו את פניה הלטיניות, עור שחום וחיוך נפלא שחשף שיניים לבנות ומלאות חיים וכשהתקרבתי אליה ראיתי מחשוף נדיב שחשף את רוב החזה שלה.

אני מגיע מזה כחודשיים לשיעורי האלתור בריקוד של עידו. השיעורים מתחילים בשעת בוקר מוקדמת. כולם מגיעים עם קורי שינה והשיעור מתחיל לרוב בעצלתיים.

הסתכלתי הפעם סביב לראות מי הגיע. ראיתי כמה פנים מוכרות אבל לא יכולתי להסיר את עיניי ממריה.

עידו התחיל בחימום קצר ואז חילק אותנו לזוגות. אני ניסיתי להתמקם מולה והצעתי לה לרקוד איתי.

המשימה הייתה לרקוד במגע של הידיים והראש בלבד.

הסתכלנו זה על זו והתחלנו להשתלב במוזיקה.

היא לא חייכה אבל התמסרה לריקוד בצורה טוטאלית. התחלנו במגע של זרוע לזרוע. הידיים התגפפו. האצבעות נגעו. הובלתי אותה בעדינות. ראיתי שהיא יודעת לרקוד, אבל היה ברור שהיא לא התנסתה באילתור.

לא לחצתי. הובלתי בעדינות ונתתי למתח להיבנות. האצבעות שלי סובבו אותה, ריפרפו על עורה לאט לאט. המוזיקה התגברה ויחד איתה גבר הביטחון שלי. היא לא דחתה אותי וזה היה בעצם סוג של הזמנה לשלב הבא.

תוך כדי ריקוד, סובבתי אותה עם הפנים אלי וכיוונתי אותה לרדת על הברכיים. כשהיא הייתה על הברכיים הצמדתי את המצח שלי למצח שלה. התלתלים שלה התערבבו בשיער שלי והתנשמנו זה מול זו בזמן שהידיים שלנו המשיכו בריקוד. הרכנתי את ראשי לכתפה ועצמתי עיניים. הרגשתי שהיא עושה אותו הדבר ומשעינה עלי את ראשה ברכות.

הרגע הזה הפך את הריקוד לרגע של חמלה. הגופים שלנו התרפו והיא נשענה עלי. האטנו את הקצב והרגשנו זה את זו.

החזה הקטן שלה נצמד לחזה שלי. התרוממנו למצב עמידה והעולם עמד מלכת.

היד שלי טיפסה לאט לעורף שלה, מכוונת אותה מהצוואר להתחיל לרקוד באיטיות. התנשמתי באוזן שלה. קצת אולי יותר ממה שהייתי צריך והיד שהייתה על העורף שלה התחילה ללטף את התלתלים שצמודים לתחתית הראש. האיטיות הפכה את הריקוד למין משחק מקדים ומענג. הראשים שלנו התקרבו וככל שהעזתי יותר, כך היא נענתה לי.

איבדנו את חוש הזמן כשלפתע שמענו את עידו מבקש להחליף זוגות.

התעוררנו כמו מתוך חלום ונגשנו לבני זוג חדשים.

היה קשה לי להתרכז בהמשך השיעור. הסתכלתי עליה בזווית העין. ראיתי שהיא מתבוננת בי גם כן.

עם סיום השיעור נגשתי אליה והצגתי את עצמי. אמרתי לה שהייתי שמח להישאר אבל חברה מחכה לי בחוץ ונהניתי ממש לרקוד איתה ושהיא רוקדת נפלא ובצורה חושנית להפליא. היא ספרה לי שהיא תיירת מקולומביה ושהיא באה להתנדב פה בארץ לכמה חודשים.

לפני שיצאתי, השארתי לה כרטיס ביקור ואמרתי לה שאם היא תצטרך עבודה או משהו אני מכיר הרבה אנשים ואשמח לעזור לה למצוא משהו באזור.

חזרתי הביתה וכל מה יכולתי לחשוב עליו היה עליה. על מריה הקולומביאנית המתולתלת עם החיוך המדהים והחזה הקטן והמגרה.

בערב חיכה לי מייל ממנה עם הטלפון שלה. היא אמרה שהיא תשמח לשבת איתי ושננסה למצוא לה עבודה במקביל להתנדבות שהיא עושה במהלך הבקרים. שלחתי לה מיד וואצאפ וקבענו שאאסוף אותה למחרת אחר הצהריים.

כשהגעתי אליה, היא חיכתה לי מתחת לדירה שלה, לבושה גופיה לבנה שהחמיאה לגזרתה וחצאית קצרצרה.

החלטנו ללכת לשבת על החוף ולדבר קצת לקראת השקיעה. כשהגענו, חלצנו נעליים והתיישבנו זה על יד זו.

דברנו על החיים בקולומביה, על הריקוד והשיעור של עידו, דברנו על הקשיים שיש לה כתיירת וכל אחד סיפר על הבדידות שלו.

בזמן השיחה נצמדתי אליה לאט לאט ולאחר כמה זמן אזרתי אומץ ושאלתי אם אפשר לחבק אותה. היא הסכימה ומכאן התחיל מסע מופלא של פלירטוט עדין שגירה את קצוות החושים בצורה מענגת ומופלאה.

התבוננו יחד בשקיעה צמודים ומחובקים. אט אט האצבעות שלי, ששרטטו עיגולים על כתפה החשופה, ירדו לגב התחתון שלה לחלקים שהיו חשופים. כשנגעתי בעורה החשוף, הרגשתי צמרמורת קטנה חולפת בגבה וחיבקתי אותה חזק יותר.

היא השעינה את הראש שלה על כתפי ומלמלה שזה נעים לה.

השמש שקעה והחשכה אירחה לנו לחברה מבורכת.

הזזתי את ידי לאורך הגב שלה עד שהגעתי לקו התחתון של הגופיה שלה. הרמתי אותה לאט והנחתי בעדינות את היד. מנסה להרגיש אם אני חוצה קו או שזה בסדר. היא לא הגיבה ואני המשכתי. הכנסתי את היד במעלה הגב מתחת לגופיה, עובר על החוליות אחת אחת בריכוז ובאיטיות עד שהגעתי לעורף. לאחר מכן התחלתי לרדת לכיוון הזרוע. עקפתי את הכתף וירדתי לבית השחי עד שהגעתי לצידי החזה. כשנגעתי בצידי החזה שלה היא הרימה ראש וחייכה.

“חיכיתי כל כך שתגע בי…”

באותו הרגע הרגשתי הכי בר מזל בעולם. ידעתי כבר שאת המפגש הזה נסיים ברקיע השביעי אבל דווקא בגלל זה החלטתי לא למהר.

קירבתי את ידי השניה לבטן שלה והכנסתי אותה מתחת לגופיה שלה.

“את יודעת שחזה קטן זה הדבר הכי סקסי בעולם בשבילי?” לחשתי באוזנה.

“באמת? דווקא חשבתי שאתה אחד של חזה שופע” היא גיחכה.

לא עניתי לה אבל קירבתי את ידי וחפנתי את השד השמאלי שלה. הוא הרגיש מדהים. קטן ומוצק ועליו פטמה צעירה וזקורה.

הרגשתי גל של חום שעבר בה. היא פישקה את שפתיה ועצמה עיניים. הרגשתי את נשימתה נעצרת בזמן שאני ממולל את הפטמה שלה בין אצבעותיי.

קירבתי את שפתיי לצידי פיה ונישקתי אותה בעדינות בזמן שידי ממשיכה לגעת בעיגולים וחופנת את שדה.הלשון שלי דגדגה את קצה פיה והיא שחררה אנחה קטנה. היד שלה נשלחה אל בין הרגליים שלי והיא הניחה אותה מעל המכנס הקצר שלי מרגישה את הזקפה שהתחילה לתפוח.

באותו הזמן היא סובבה את הפנים אלי ולחשה לי – “אל תזוז”

הוצאתי את ידיי ונשענתי לאחור.

היא נשכבה לצידי והיד שלה התחילה לפרום את החגורה שלי ולפתוח את מכנסיי. האיבר שלי היה קשה וחיכה שהיא תשחרר אותו והיא עשתה זאת בריכוז ובעדינות. האיבר שלי נמתח עוד יותר בכף ידה והתקשה לחלוטין.

היה נראה שהיא מתלבטת מה לעשות ובסופו של דבר היא הרכינה את ראשה והתחילה לנשק בעדינות את הכיפה. נשיקות שהלכו וגדלו עד שהכיפה כולה נכנסה לתוך הפה המושלם שלה.

כשהחלק העליון של האיבר היה כולו בפה שלה, היא שלחה את היד למטה וחפנה את הביצים שלי בזמן שאצבע אחת שוטטה לנקודת הג’י הגברית הסמוכה לפי הטבעת ולוחצת עליה קלות. היא הכניסה את האיבר עמוק לתוך הגרון שלה והתחילה לנוע. הרגשתי את הלחות והרוק נוטפים וממלאים אותי בזמן שהיא נעה בקצב גובר והולך ובאופן מופלא מכניסה כמעט את כל האיבר שלי לתוך הפה שלה.

החזקתי את שיערה והתבוננתי בפניה בזמן שהיא ירדה לי מנסה לצרוב את התמונה הזו בזכרוני ולאחר מכן עצמתי את עיניי והתמכרתי לתחושה האדירה והמטלטלת שהביאו כל ליקוק ומציצה שלה.

מריה שיחקה בצורה מדהימה עם הקצב. בהתחלה בקצב מתגבר והולך ולאחר מכן בקצב איטי עוטף ומגרה. הידיים שלה השלימו את התנועה בצורה נהדרת כשהן חופנות ומלטפות את כל האזורים שמסביב לאיברי.

כעבור כמה דקות הרגשתי את הגל שמתעצם לאט לאט, מדגדג ומטפס החוצה אך לא רציתי לגמור. סימנתי לה להתקרב אלי והיא נשכבה מעלי. בטן לבטן.

התבוננו זה בזו לאור הכוכבים. החוף התרוקן והמיית גלי הים אפפה אותנו בתחושה מערסלת ומשכרת.

היא הסירה את גופייתה ואת החצאית שלה והסיטה את התחתון שלה הצידה. השפתיים שלה היו מושלמות מעוטרות במשולש שיער גזור בקפידה מעליהן.

בלי לחכות להכוונה שלי, היא תפסה את האיבר שלי, פישקה את רגליה והתחילה לרדת עליו. היא לא כיוונה לחדירה אלא תפסה אותו בעדינות והתחילה לשפשף עם הכיפה את הדגדגן שלה כאילו האיבר שלי היה ויברטור.

היא התעלמה ממני לחלוטין והתמכרה לאוננות שלה בעזרת הזין שלי.

אני נשכבתי לגמרי על הגב ומיקדתי את מחשבותיי בלחות וברטיבות שהרגשתי על הזין ובמגע הקצר שמגיע בתדירות קבועה ונהדף לאחר חלקיקי שניה. זה חירמן אותי בטירוף אבל לא זזתי.

הקצב של האוננות שלה התגבר והיא התחילה לרכון לכיווני כשהיא נאנקת בריכוז.

גלי החום היכו בי והרגשתי את השיא מתקרב והולך. אנחות של הנאה נמלטו מפי ללא שליטה. נעצתי את ציפורניי בחול וניסיתי להרגיע את עצמי.

לפתע הרגשתי את מריה תופסת את שתי כתפיי ובבת אחת יורדת על איברי ונועצת אותו בתוכה עמוק ככל האפשר. ישבנה העסיסי זז סביב איברי באיטיות משגעת בזמן שהיא עולה ויורדת בקצב אחיד ונאנקת בכל פעם שהיא יורדת על איברי. אחזתי בשדיה בידיי וקימרתי את גבי כדי לחדור עמוק יותר לתוכה מנסה להתאים את עצמי לקצב התנועה שלה ומתנועע איתה בהרמוניה לקצב הגלים.

השיא הגיע ללא התראה מוקדמת.

היא צרחה והרגשתי כיווץ אדיר ורצף של לחיצות חזקות על הזין שלי עד שלא יכולתי יותר והתפוצצתי בתוכה משחרר גלי חום ויורה לתוכה את כל הזרע שהצטבר אצלי בימים האחרונים.

גופי נרעד ללא שליטה עד שמריה נרכנה עלי כשהיא מתנשמת ומתנשפת ואני עדיין בתוכה ורגליה לצידי גופי שנינו נוטפנו זיעה ורוח הים הקרירה ליטפה את עורנו והעבירה בנו צמרמורת של עונג.

עצמתי שוב את עיניי וניסיתי לתת לכל תא בגופי לספוג את הגוף הנפלא של מריה שהתאחד הרגע עם הגוף שלי.

כשפקחתי את עיניי מריה חייכה אלי חיוך ממזרי. היא התכופפה אלי ולחשה על אוזני –

“היי… אז תגיד, בא לך אולי לבוא אלי הביתה לקפה?”

סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב