חיית המיטה שלי

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

שמעתי את עקבי נעליה נוקשים על רצפת השיש. הליפסטיק השחור נתן עומק לפניה. היא עמדה מולי, ערומה, ונעצה בי מבט. היא נשכה את השפה התחתונה שלה ואז טיפסה על המיטה כאילו הייתה פומה. הפומה הכי סקסית בעולם. אני הייתי לבושה בחזייה ותחתונים. כשרציתי להסיר את משקפיי, היא קפצה עלי, כמו חיית טרף, והחזירה אותם למקום. אני אוהבת חיות טרף במיטה ואילו היא מתה על גיקיות.

דילדו שחור נח על השידה לצד המיטה. שתינו הבטנו לכיוונו. עוד לא. היא סימנה לי במבטה מבלי לומר מילה ואז חשתי את כריות אצבעותיה נעות על צווארי. היא נשמה לתוך אוזני והחלה לנשנש אותה. היא ידעה שזה הדבר שהכי מדליק אותי. מהאוזן היא עברה לכיוון הצוואר, ואני שוב הבטתי לכיוון הדילדו. היא סובבה את ראשי לכיוונה ונעצה בי חצי מבט זועם וחצי מבט סקסי. היא המשיכה לנשק את צווארי וירדה לאט לכיוון החזה. את החזיה היא החלה להסיר לאט בעזרת שיניה. היא לא הורידה אותה לגמרי אלא רק נתנה לחצי שד עם פטמה לצוץ. היא נגעה בפטמה השמאלית שלי עם לשונה, ומעל לשנייה העבירה אצבע. הצטמררתי בכל גופי. היא הגבירה את הלחץ עם הלשון על הפטמה ושיחקה איתה מצד לצד. נשכתי את השפה התחתונה שלי. הייתי בטוחה שהתחתונים שלי כבר רטובות לגמרי.

בדיוק כשחשבתי על זה, היא שלחה יד לתוך התחתונים והחדירה 2 אצבעות לתוך הכוס שלי. לא ידעתי מה אני רוצה יותר בתוך הכוס שלי עכשיו; את הלשון שלה או את הדילדו. היא הורידה את התחתונים שלי לגמרי ולקחה את הדילדו. היא הכניסה מחצית ממנו לתוך הכוס שלי בתנועה סיבובית. הוא נכנס בקלות עד שכל הדילדו היה בפנים לאחר כמה סיבובים. היא הוציאה והכניסה אותו ולא הסירה את המבט ממני. אין מבט יותר סקסי מאשר של הפומה הפרטית שלי.

היא הכניסה והוציאה את הדילדו ואז זרקה אותו לצד השני של החדר. היא חשפה שיניים, שרטה את האוויר בציפורניה וזינקה עם הראש לתוך הכוס שלי כאילו הוא היה נתח בשר עסיסי. הלשון שלה הסתחררה כמו טורנדו בתוכי ואני גנחתי חזק עד כדי כך שנאלצתי לשים יד על הפה שלי כדי שהשכנים לא ישמעו.

היא שיחקה איתי. היא ידעה בדיוק איך לגרום לי לגמור ומתי זה קורה. ורגע לפני שזה קרה, היא נסוגה אחורה ונעמדה בקצה המיטה על ארבע. ניסיתי לתפוס אותה כדי להחזירה אחורה אבל כל מה שתפסתי היה אוויר. הבטנו אחת בשנייה מתנשפות ואז היא זינקה עלי כדי לטרוף אותי שוב. והפעם גמרתי. שאגתי עד כדי כך חזק שכבר לא היה אכפת לי שכל הבניין שומע. כשזה נגמר, הרגשתי שוב כמו הבחורה עם המזל הגדול ביותר. רק היא יודעת איך לגרום לי לגמור, רק היא יודעת בדיוק מה אני צריכה כדי לעוף לשמיים כמו פגז ולנחות לקרקע כמו נוצה.

סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב