חלומות פז

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 1 במאי 2018

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

טבעו של האדם הוא לטעום מהפרי האסור וזה התחיל כבר בסיפור של אדם וחווה ולא יעזור לנו כלום.

הסיפור שלי מתחיל מהיום הראשון שהחבר הכי טוב שלי מוני , הביא את החברה שלו שירז בפעם הראשונה. זה היה בארוחת יום הולדת של חבר משותף. היא הייתה בגובה משהו כמו מטר שמונים, היה לה שיער חלק בצבע בלונד שחור שהחליק לה עד החזה הגדול והמושלם שלה שהיה חשוף כך שהיית יכול לראות את נקודת החן על השד הימני. חצאית המיני שלה והעקבים שלה {כאילו היא לא מספיק גבוהה} הוסיפו עוד קלאסה לסקסיות שלה! מוני עשה הכרות בנינו היא הושיטה לי את ידה לשלום בחיוך רחב. לחצתי את ידה לאט וברכות. המגע שלה היה נעים להפליא, העור הרך שלה גרם לי אפילו לצמרמורת קטנה. התיישבנו כולנו סביב השולחן ורצה הגורל שירז ישבה מולי. מבטנו לא הפסיקו להיפגש ומפעם לפעם חיוכים היו עפים באוויר שרק שנינו ידענו מה אומר החיוכים האלה. לא הצלחתי להפסיק לרגע אחד להסתכל לה על השדיים המדהימות שלה! היה חשק לקרוע ממנה את הבד שעל גופה ופשוט לאחוז בתאווה את השדיים שלה וללקק לה את פטמות בלי סוף.

הערב נגמר וכל אחד הלך לדרכו. הגעתי הבית נשכבתי על המיטה ובלי לחשוב פעמיים הוצאתי את הזין והתחלתי לאונן בזמן שאני חושב על שירז. לאחר שבוע נפגשנו לערב פוקר חברים אצל מוני. אני כמובן הגעתי ראשון בתקווה למצוא שם את שירז. והכן כך היה אבל לצערי בדיוק שהגעתי שירז התכוונה ללכת שלחה לי חיוך רק כמו שהיא יודעת ואמרה לי “היי!” החזרתי לה חיוך ועניתי לה חזרה   ואני לא נחתי לרגע וישר עפתי לי בדמיון, ומה לא הייתי עושה לה… הייתי קורע ממנה את החצאית מוריד לה את החזייה וחופן את שתי שדיה בידי, מוצץ ומלקק לה את הפטמות ואז מסובב אותה מצמיד אותה לקיר מוריד לה בפראות את התחתונים ומלקק לה בתאווה את הדגדגן כאילו זה הכוס האחרון שאני מלקק… ואז מוני החבר הכי טוב שלי מעיר אותי מהחלמות שלי ואומר “הלו?!?! תעורר, מה איתך?” התעוררתי,חזרתי לעצמי. שירז מביטה בי וצוחקת כאילו היא בתוך הראש שלי ומבינה על מה אני חושב. שירז עוזבת. מוני התחיל לספר איך הוא מתחיל לפתח אליה רגשות ויש מצב שהיא “האחת” ושהיא בחורה מאוד מיוחדת. ואני הרגשתי רע עם עצמי על הצורה שאני מסתכל על החברה של החבר הכי טוב שלי. לאט ,לאט הגיעו שאר החברים וישבנו לשחק. שחזרתי לבית אמרתי לעצמי שאני משחק באש ושאני חייב להפסיק לחשוב עליה בצורה כזאת.

הימים  עברו והיחסים בין מוני ושירז הכן הלכו לכיוון הרציני ולאחר חצי שנה שהם ביחד הם עברו לגור יחד. הדירה שמוני היה גר בה הייתה קטנה לשניהם אז הם החליטו ביחד לעבור לדירה גדולה יותר. ואכן כך נעשה, הם מצאו דירה גדולה יותר לגור בה. אני במקצועי חשמלאי. ביום המעבר של מוני הוא מתקשר אליי ומבקש לבוא אליו לדירה הישנה כדאי לפרק את גופיי התאורה ולהעביר אותם לבית החדש. לא רציתי להיתקל בשירז ולא משנה איזה תרוץ שהמצאתי כדאי לא להגיע מוני מצא איזה קונטרה  ולבסוף הייתי חייב להסכים למרות שלא רציתי כי מוני הוא כמו אח. הגעתי לדירה הישנה ופירקתי את גופיי התאורה ובדיוק מוני סיים להעמיס את הנגלה הראשונה של ההובלה לבית החדש אז הוא אמר לי “פז, תיסע אתה ושירז לבית החדש עם המובילים תתקין אתה בינתיים את הגופים ושירז תראה למובילים איפה להניח כל דבר ואני אשאר פה ואני יכין את הארגזים לנגלה הבאה”. בדיוק מזה חששתי, להיות עם שירז לבד בדירה!

אבל הייתי חייב לומר בסדר כי לא חשבתי על שום תרוץ טוב שיוציא אותי מזה. נסענו אני ושירז באוטו שלי והמשאית נוסעת מאחורינו. המתח המיני פשוט טלטל אותי. שירז הייתה עם שורט קצר חולצה לבנה שהייתה יכול לראות אפילו את מידת החזייה שלה. השיער שלה היה אסוף עם בנדנה. הזיעה שעל גופה רק עזר לזין שלי להזדקף יותר מהר. שירז שמה לב שמתחיל לעמוד לי, היא ראתה איך אני מסתכל לה על הרגליים וכמה אני בוחן אותה. היא מאוד נהנתה מזה שאני נבוך. היה לי חשק לעצור בצד ולזיין אותה עד שהיא תגמור פעמיים. הגענו לדירה ברוך השם, זה היה נראה כאילו הדירה באילת. העלנו את הגופיים לדירה ואני ישר כמו רובוט התחלתי לעבוד רק לא ליצור קשר עין עם שירז. שירז התעסקה עם המובילים. בשלב מסוים היא הרגישה שהיא ממש דביקה וכולה זיעה כי זה היה יום חם במיוחד. אז היא נכנסה לחדר כדי להחליף בגדים. במהלך העבודה שלי הייתי צריך את שירז שתגיד לי באיזה אופן היא רוצה שאתלה את הגוף תאורה. אז ירדתי מהסולם והלכתי אליה לחדר. הדלת הייתה חצי סגורה אבל זה לא הפריע לי לראות את המחזה הכי נעים לעניים. שירז עמדה שם בתחתונים וחזייה. אני עמדתי דום והלב התחיל לדפוק במהירות שעוד שנייה אני מתעלף. שירז הורידה את החזייה ועמדה שם ערומה רק עם תחתונים. בדיוק כמו שדמיינתי אותה צבע גוף הבהיר שלה היה משגע! השדיים הגדולים שלה היו מושלמים. צבע גופה הבהיר הבליט את פטמות היפות שלה. הזין שלי התחיל להזדקף במהירות האור.

איך לעזאזל זה קורה דווקא לי! הרגשתי שאני כבר לא עומד עוד בזה ואני חייב לזיין אותה הכי חזק. רציתי להיכנס, דחפתי את הדלת, הדלת השמיע קול חריקה שהבהילה אותי. שירז שמעה והסתובבה לאחור אני ברחתי לצד שלא תראה אותי אבל היא ראתה אותי ושיחקה אותה כאילו שלא ראתה אותי. שירז התחילה ללטף ולעסות לעצמה את הרגליים ובחושניות. ואז עולה לכיוון הצוואר שלה ויורדת לאט לאזור השדיים שלה. מתחילה ללטף לעצמה את הפטמות בסיבובים איטיים. אני עומד שם עם הזין ביד קפוא. הרי שנינו יודעים שהיא רוצה שאני אבוא ושאזיין אותה כמו איזה חיה. אבל אני לא יכול כי מוני הוא כמו אח שלי איך אני יכול לעשות לו את זה? אבל יש פתגם מאוד חכם שאומר  ” כשהזין עומד השכל בתחת”. זהו נשברתי אני נכנס לזיין אותה.

עד שאזרתי אומץ להיכנס ולתת לה את האורגזמה של החיים שלה… אחד המובילים נכנס לבית! נבהלתי , ברחתי משם כמו השפן של אנרג’ייזר. שירז יצאה אחרי כמה דקות כשהיא כבר לבושה מסתכלת עליי ומחייכת. סיימתי את העבודה ונסעתי לבית. בדרך לבית, באוטו עדיין הייתי סהרורי בגלל מה שקרה ואמרתי לעצמי ” כמה עוד מבחנים אני צריך לעבור, הרי עד שאני לא אזיין אותה היא לא תירגע! גם אני רוצה את זה וגם היא. וכך החלטתי, שבפעם הבאה שאני ושירז לבד אני מזיין לה את הצורה! ולשמחתי לא לקח לזה הרבה זמן להגיע! מוני התקשר אליי אחריי כמה ימים שאני יבוא להחליף לו כמה שקעים בבית. אמרתי לו בכוונה שאני עסוק כל השבוע ושאני פנוי רק ביום שישי כי רציתי להיות עם שירז לבד וידעתי ששיא הלחץ של מוני בעבודה זה ביום שישי וששירז לא עובדת באותו היום. יום שישי הגיע ואני בדרך למוני  מוכן ודרוך לזיון של החיים שלי. הגעתי למוני ושירז פתחה לי את הדלת אבל הפעם בלי חיוך רחב על הפנים כמו שאני רגיל. זה הוריד לי את הביטחון העצמי אבל אמרתי לעצמי כמו שאני מכיר את שירז היא תיק תק תיתן לי סיבה לקפוץ עליה רק הייתי צריך לחכות. התחלתי לעבוד ושירז במטבח מבשלת ואני מרגיש כאילו היא מנסה להימנע מהמבט שלי כאילו היא לא מעוניינת יותר.

אולי היא באמת לא מעוניינת יותר, אולי פספסתי את ההזדמנות… לא ידעתי מה לחשוב יותר וניסיתי להתרכז בעבודה. באותו היום היה חם נוראה והגוף שלי פשוט ייצר מים היא לי חם מאוד. שירז נכנסה לחדר לקחת משהו וראתה איך אני מזיע ושאלה אם אני רוצה לשתות משהו קר. עניתי לה בחיוב היא אמרה לי בוא תשתה משהו והלכתי אחריה למטבח. שירז הוציא בקבוק קר מהמקרר. הבית עדיין היה בבלגן מהמעבר דירה. שירז עלתה על שרפרף וניסתה להתמתח לעבר המדף העליון כדאי לקחת כוס , אז היא מעדה קצת ונפלה ישר לתוך הידיים שלי. מבטנו נפגשו. דופק הלב שלי התחיל לרוץ כמו משוגע ואני מרגיש שגם היא כבר מתחילה לאבד את זה ומתחילה להתנשם בכבדות. מתח היא באוויר. אמרתי לעצמי זה או עכשיו או לעולם לא.  תפסתי לשירז את הראש באומץ רב, ומנשק אותה. מנשק ברעבתנות ובחוזקה.

אני דוחף לה את הלשון עמוק לפה, ושירז, במקום להדוף אותי ממנה היא נענית לי ברצון. אני רוצה אותה, את כולה. אני דוחף לה את הלשון עוד  ושירז טועמת אותי וזה טעים לה וזה נעים לה. אני מתחיל ללטף לה את הגוף, אני מרים לה את השמלה ומלטף לה את הרגליים. היד שלי עולה למעלה למקום הכי רגיש שלה. אני מלטף אותה ואני מרגיש איך שירז מרטיבה את התחתונים. אני מוריד ממנה את השמלה ומשאיר אותה רק עם חזייה ותחתונים אבל לא להרבה זמן. אני מוריד לה את החזייה ותופס לה את השדיים האדירים שלה שכל כך חשקתי בשתי ידי. אני מתפעל מהשדיים שלה ומתענג עליהם, אני מכניס את הפטמה שלה לפה שלי. בהתחלה אני  מלקק אותה ואחרי רגע אני מכניס אותה לפה ולוחץ עם השניים. ושירז, מרגישה שהיא מגיעה לרקיע ואין מי שיוריד אותה משם. אני תופס את שירז מהתחת ומרים אותה על השיש במטבח. אני מוריד לה לאט את התחתונים, שנעשו לחים מהחרמנות שלה. אני מנשק אותה בפה וטועם את הטעם שלה ואז לוחש לה באוזן בקול הכי חושני שאני רוצה לטעום אותה, את כולה. אני מנשק אותה בצוואר ויורד לכיוון השדיים שלה, אני מלטף לה את הבטן ומלקק לה את הטבור, אני מפשק לה את הרגליים ושירז עוצמת עניים ומתענגת מהמגע שלי, מהליטוף שלי, ממגע שפתיי בגוף שלה.

אני יורד יותר למטה ואני מלטף לה את הרגליים והגוף שלה מתחיל לרעוד.שירז משתוקקת למגע שלי. אני מכניס את הראש בין הרגלים שלה וטועם אותה. בדיוק כמו שדמיינתי. ואני לא מוכן להפסיק הלשון שלי חוקרת את כולה. שירז מתענגת ומתחננת שלא אפסיק, היא רוצה שאני ימשיך. שירז נאנחת  בקול מלא עונג “אלוהים, אני גומרת”, שירז גמרה. אני מרים את הראש עם חיוך מלא סיפוק. אני מוריד את החולצה, פותח את הכפתורים של המכנס ואומר לשירז “הגיע תורך לענג אותי”. שירז לא מהססת, היא רוצה להשיב לי גם טובה ויוצאת במסע של נשיקות וליקוקים בכל חלקי גופיי, מהחזה וללמטה. שירז מרגישה את ההתרגשות שלי כשהיא מגיע לזין שלי. שירז מורידה לי את המכנסים, ומוציא לי את הזין הזקוף מהתחתונים, היא תופסת אותו ביד ומתפעלת מהגודל שלו. היא מתחילה ללקק את הקצה האיבר שלי, בהתחלה בעדינות אבל מיד תוקפת אותה חרמנות ומכניסה אותו לפה ברעבתנות. אני תופס לה את השיער ואני לא מאמין ששירז מוצצת לי את הזין. אני נאנח והקול שיוצא לי מהפה גורמים לה לרצות ולא להפסיק. “כן שירז ככה זה טוב, או כמה טוב את עושה את זה”  “תמשיכי בובה אל תפסיקי”. שירז לא מפסיקה עד שהיא מרגישה את השפריץ שמשתחרר בפה שלה וזה לא מרתיע אותה. אני מרים את שירז ואומר לה “עדיין לא גמרתי איתך”. שירז לא עונה רק עושה את מה שאני פוקד עליה. אני מצמיד אותה לקיר ודוחף לה הצבע ושירז מרטיבה שוב. אני יודע בדיוק איפה לגעת לה ואיני יודע שובע ולוחש לה באוזן ” שירז, את לא יודעת כמה זמן אני כבר מת לזיין אותך”. המילים שלי מדליקות אותה יותר ומחרמנות אותה עוד. ” והיום אמרתי שזה הזמן שלי, היום אני מזיין אותך” ותוך כדאי דיבור אני דוחף לה  שתי אצבעות, מכניס ומוציא. והגוף שלה רוצה עוד. “כשראיתי אותך היום הטרפת אותי, רציתי כבר לקרוע ממך את הבגדים” ” בפעם הבאה שאני בא את לא שמה תחתונים שאני יוכל לזיין אותך יותר מהר”. שירז מרוב חרמנות רוצה עוד ושזה לא ייגמר.אך אני לא מרפה ושואל אותה ” איך את מחכה לי פעם הבאה?” ושירז עונה לי ” בלי תחתונים”. תוך כדאי דיבור אני דוחף לה שלוש הצבעות. אני מוציא את האצבעות ואומר לשירז ” תכניסי את הזין שלי לתוך הכוס שלך!” שירז עושה מה שאני אומר לה תופסת את הזין שלי ומכניסה לכוס שלה. אני מתנגד ואומר לה “תתחנני שאני אזיין אותך”. שירז נאנחת ואומר לי ” בבקשה תזיין אותי חזק”. אני נותן לה להכניס את הזין שלי לתוך הכוס שלה ומזיין אותה במהירות. שירז גונחת ונאנחת וזה מטריף אותי יותר ואומר לה ” לא ידעתי שאת זיון כזה טוב, אם הייתי יודע הייתי מזיין אותך ממזמן ולא מחכה עד עכשיו”. אני מרגיש את הגמירה שלי מגעיה , אני מוציא את הזין ומוריד את שירז על הברכיים ומאונן לה על הפנים. עוד שנייה זה מגיעה, הנה זה בא, ואני גומר לה על הפנים ובתוך הפה והיא נהנת מכל טיפה שלי. שירז מחייכת ומסופקת קמה על הרגלים ונכנסת להתקלח. אני נשאר עומד נשען ערום על השיש ומבסוט ולא מאמין שעכשיו זיינתי את שירז זה היא הרבה יותר טוב מהחלומות שלי היא מדהימה. התחלתי להתלבש ושירז יצא מהמקלחת. סיכמנו בנינו שזה היה חד פעמי ושזה היה הסוד הקטן שלנו!

כמובן אם נצליח לעמוד בפיתוי…

המשך יבוא…

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

2 תגובות בנושא “חלומות פז

דני 28 במאי 2018 at 21:06

גם הסיפור הכי מחרמן יוצא רע כשכותבים בשגיאות. שד זה זכר: שדיים מדהימים, שני שדיים. זה אולי קצת מבלבל, אבל עכשיו בטח תזכור.

סורי 30 באוקטובר 2018 at 10:28

סיפור גרוע ביותר. מה זו השפה הזאת? נשמע שאתה ילד מתוסכל מינית עם פנטזיות שלא עושות חשק לאף אחת.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב