משהו חזק וטוב

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

לא ידעתי כמה זמן אצטרך לחכות לו כאן. על המיטה. עירומה. נואשת לגעת בעצמי ובעיקר בו.

הבדידות החרישית העיקה כבר עליי. הרגשתי כמו הזונה היוקרתית שלו, אך קודם כל זונה.

שמעתי צמיגים ודמיינתי את החנייה המושלמת, המנוע רותח ממהירות נהיגתו. דלת נטרקה וידעתי שזו נקודת אל חזור. הוא פתח את הדלת ולא היה בו צל של הפתעה, כל כולו שידר עסקים.

הרגשתי את כמיהתי עמוק בתוכי, חשתי איך נהיה לי רטוב בין הירכיים ואינסטינקטיבית סגרתי את רגליי שלא ייראה כמה אני מגורה ממנו.

הוא ישר התפשט, די שקט. או שלא שמתי לב שאמר משהו, הייתי מרוכזת מדי בשאר החושים שלי.

התפתלתי על המיטה כדי לראות אותו טוב יותר, מודעת לחושניות של תנועותיי, מביאה את השיער הבלונדיני שלי אל שדיי החשופים והרגישים. שידרתי שליטה למרות שעמוק בתוכי דמיינתי איך הוא לוקח אותי ותוקע לי אותו עמוק לתחת עד שאני צורחת מכאב.

קמתי ועזרתי לו להוריד את המכנסיים שלו, מתעכבת רגע לפני ללטף את הבליטה המוכרת מבעד לבוקסר שלו. הוא הסתכל לתוך עיניי ונישק אותי עמוק, מגרה אותי עוד קצת. התנתקנו, ירדתי לאיטי ופשטתי אותו מפיסת הבד האחרונה שעל גופו מבלי לנתק את מבטי משלו. הוא חייך ושאל “יין?”. חייכתי בחזרה והובלתי אותו לכיסא הקרוב, מושיטה לו את הבקבוק שיפתח אותו. לא רציתי לדבר על כלום, רציתי להתענג על כל רגע. התיישבתי על הכורסה מולו ושיחקתי עם הרגליים שלי, מפתה אותו. הוא ליטף את הרגליים שלי ברכות משיית, לוגם מפעם לפעם מיין שהביא. לגמתי מהכוס שלי ונהניתי מהטעם המעקצץ. אהבתי את זה שהוא נהנה מכל אחד מחושיו ויותר מכל, רציתי כל כך ליהנות ממנו בכל אחד מהחושים שלי. נשמתי נשימה עמוקה והרגשתי איך הבושם החזק שלו חודר לתוכי דרך כלי הנשימה שלי. גל החליט ברגע זה לרדת על הברכיו והסתכל אליי בחיוך משרה ביטחון. התמקמתי טוב יותר בכורסה ופתחתי את רגליי מעל ראשו. ראיתי מרכין את ראשו בתנועה חיננית ומלאת חושניות. הרגשתי את הרעב שלי עולה, תאווה טהורה לגבר שמולי. ואו.

הרגשתי באמצע סרט פורנוגרפי ואני השחקנית הראשית, עירומה בכורסה היוקרתית עם כוס יין אדום בידי. תפסתי חזק בשד הימני המוצק והקטן שלי, מרגישה את הלשון המיומנת שלו מגרדת את הדגדגן שלי בקצב משכר ועדין. התענגתי על כל אחת מתנועותיו. הוא החדיר בתוכי אצבע או שתיים, הייתי המומה ושיכורה ממגעו. ואו. חשבתי על כל הנשים שהוא בטח זיין ביד שלו עד שהגיע לרמת מיומנות כזאת. או שמא זה אצלו כישרון מולד. הרגשתי איך גופי מתכסה אגלי זיעה וכל כך רציתי אותו.

סימנתי לו לקום ולבוא אחריי למיטה. ראיתי אותו בא בעצלתיים למיטה, הזקפה המפוארת שלו בין רגליו. איך אהבתי את הזין הגדול והעבה שלו. הכנסתי אותו לפה, כל כך רציתי לטעום אותו. הרגשתי את טעם הגירוי שלו ואת מליחותו והתענגתי.

הוא השכיב אותי בעדינות לצדו והתחיל לעסות לי את הדגדגן והרגשתי איך הרעד הראשון מעביר בכל גופי צמרמורת ולחשתי לו “גל,לא. אני רוצה אותך בפנים.” תפסתי לו בעדינות את הזין וכיוונתי אותו אל הפתח שלי. ראיתי את ההתרגשות שלו בעיניים. הוא נכנס לתוכי כשאני עם הגב אליו והתחיל להדוף בי ולמתוח אותי עוד ועוד. הרגשתי איך הרעב שלי לזין שלו רק גדל ולא רציתי שהרגע ייגמר. הוא זיין אותי חזק ומהר עד שהרגשתי איך התשוקה עולה בי ומתחזקת סביבו.

כל הישות שלי היתה כעת מרוכזת במרכז הגוף שלי, נתונה לחסדיו. נישקתי אותו עמוקות, מחדירה בו את לשוני ותוך כדי כך משנה תנוחה כדי לטפס מעליו, לבעול אותו מכל כיוון שהוא, לחזור לעמדת הפיקוד.

השתפדתי עליו בבת אחת, ללא הזהרות, והרגשתי את כל העובי שלו בתוכי. הרגשתי איך הצרות של מבנה הגוף שלי מנשקת ומתהדקת סביבו. “אלוהים, כמה שאת צרה”, אמר בטון מטיח אשמות. כיווצתי את השרירים שלי סביבו ונהניתי לראותו גונח. ראיתי איך הוא קרוב ולחשתי לו “תגמור גל”. התרוממתי מעט והוא התחיל לזיין אותי חזק – לא ידעתי שזה בכלל אפשרי לזיין כל כך חזק כשהוא תחתיי. הרגשתי איך הגוף שלי מתלהט והתחלתי לעסות לעצמי את הדגדגן והרגשתי איך גלים עזים מצמררים את גופי. שחררתי את הכל ונתתי לגוף שלי להתכווץ ולרטוט סביבו. הוא דחף את עצמו עוד כמה פעמים לתוכי עמוק כשהוא מחזיק במותניי ומכאיב לי. הוא הדף את עצמו פעם אחרונה חזק יותר והרגשתי איך הוא מרפה את גופו, נותן לכל כולו להישפך לתוכי. נפלתי על החזה שלו, מותשת ומסופקת, לא רוצה לתת לזין שלו לצאת ממני.

סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב