סיגל ואני

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

הכול התחיל בקיץ בין כיתה ט’ ל-י’. אחותי הבוגרת התגייסה לצבא ואני נשארתי בבית עם החברות שלי ושלה. ערב אחד הזמינה אותי סיגל חברתה הטובה של אחותי להצטרף אליה לסרט ואני שאוהבת סרטים קפצתי על הרעיון. יצאנו מהבית ברכב של ההורים של סיגל ונסענו לקולנוע בחניה סיגל נתנה לי יד והלכנו ביחד כחברות טובות לסרט.

באמצע הסרט הרגשתי את ידה של סיגל מונחת על השוק שלי והיא הגניבה מבט לכיווני. גם אני הסתכלתי עליה והיא חייכה חיוך גדול. לא ידעתי מה לעשות עדיין הייתי בתולה ובטח לא הייתי עם נשים.

כאשר סיגל הבחינה במבטי היה הנהנה בראשה והחלה מלטפת בעדינות את ירכי ולאט לאט גולשת אל בין רגלי. הרגשתי זרמים ודגדוגים עולים לכיוון מפשעתי ולא הבעתי שום התנגדות ולאט לאט ידה עלתה לכיוון מפשעתי עד שפתאום הרגשתי את אצבעה עוברת על מפשעתי, התמתחתי למעלה ועצרתי את הנשימה.

סיגל שהבחינה בכך מיד שחררה לחץ וירדה נמוך יותר גם אני ירדתי מהדריכות והמשכתי להתענג ממגע ידה אך סיגל מיד חזרה למפשעתי הפעם כמעט ולא קפצתי אך כאשר סיגל העבירה את ידה בשנית הרגשתי כמה אני רטובה אז הפסקתי להתנגד והתמסרתי לאצבעותיה של סיגל.

בהפסקה סיגל אמרה שהיה צריכה לשירותים אז הלכנו ביחד, נכנסתי ראשונה לתא השירותים אך מיד אחרי נשמעה נקישה וסיגל אמרה “אנו לבד תני לי להיכנס” מיד פתחתי את הדלת בלי לחשוב. סיגל נכנסה לתא ומיד החלה למזמז אותי בחזה קמתי מהאסלה ואז סיגל בתנועה מהירה שלחה את ידה למפשעה והחדירה לי אצבע, אמרתי לה שאני בתולה והיה שלפה את האצבע אך המשיכה למזמז אותי עד אשר עבר רעד בכל גופי.

בדרך חזרה הביתה סיגל אמרה לי שהיה רוצה לנסוע לתצפית בראש הגבעה שליד הבית שלנו כמובן שלא התנגדתי ואז סיגל החלה בשנית למזמז אותי. היא הורידה לי את החולצה ואז את חולצתה ושחררה את שדיה. היא הרימה את ידי והניחה על שדה ואמרה לי “נכון שזה נחמד ונעים?” ולאמיתו של דבר דיי נהניתי ממגע ידי בשדה הרך עם הפטמות הזקורות ואז סיגל החלה להוריד לי את החצאית ומשאירה אותי בתחתון וחזייה בלבד ואני באופן אוטומטי מעבירה את ידי למכנסיה ופותחת אותם ומקלפת אותם מטה ואז סיגל שולחת את ידיה, פותחת את חזייתי ומורידה את תחתוני אני נצבת מולה עירומה. אני משתהה מעט מחייכת חיוך ביישני ומורידה את תחתוניה ואז סיגל אומרת לי “יש לך את אותו הגוף של אחותך” ואז הבנתי שאני לא הראשונה של סיגל והיא חגגה עם אחותי לפני שהתגייסה. סיגל מתקרבת אלי ומתחילה לנשק אותי מהר מאוד אני מוצאת את עצמי שוכבת על הגב בתוך המכונית עם רגלים מפושקות וסיגל מתחככת בי ואז סיגל אומרת מה מצבך אני מסיימת בקרוב ואז חלף בי רעד בכל הגוף הבנתי שהגעתי לאורגזמה אמרתי לסיגל שבזה הרגע גמרתי ורגע לאחר מכן הרגשתי את סיגל גומרת עלי. נשארנו מחובקות עוד זמן מה ואז החלטתי לשאול האם אני המתנה שאחותי נתנה לה לגיוס וסיגל ענתה “לא, אבל אחותך ביקשה שאשמור עליך. היא רק לא ידעה כמה מקרוב אני אשמור”

סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב