בילוי בעיר

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 29 בינואר 2018

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

בעלי בועז ואני נשואים כבר עשרים שנה, שהכרנו הייתי בחורה מלאה במקומות הנכונים ובעלי מאוד אהב לאחוז לי בישבן ולטמון את ראשו בציצים שלי, עם השנים, הלידות וחוסר אהבה שלי לחדר כושר הגוף שלי איבד מהחן שלו והסקס שלנו הפך מכני ונדיר כאשר בעלי לא מביע שום עניין בי.  גם ניסניות שלי לעורר אותו לא העלו כל התעניינות.  אני שתשומת לב מגברים הייתה מאוד חסרה לי, ניצלתי את פני הנאות והציצים הגדולים שלי ובעזרת מחשופים נדיבים וחיוך גדול הסתובבתי בעבודה והתחלתי לתפוס את מבטם של הגברים בחברה, גם הערות סקסיסטיות לא חסרו אבל לי זה עשה טוב, קיבלת תשומת לב מגברים. גם בגזרת בעלי לא חדלתי ויזמתי יציאות לפאבים אופנתיים לפחות פעם בשבוע.

ערב של אמצע שבוע כאשר יצאנו לבר אופנתי במלון במרכז תל אביב, ישבנו לנו בנחת והשקנו עצמנו באלכוהול משובח. לאחר שתי בירות בעלי פינה עצמו לשירותים כאשר אני מרוכזת בקוקטיל שלי, בתוך ניגש גבר לשולחננו והתיישב לידי כאשר הוא מתחיל לנהל איתי שיחת חולין ועיניו בתוך המחשוף שלי שכלל חזיית פוש-אפ מרופדת אשר הוציאה כמעט לגמרי את הציצים שלי מהחולצה. הבחור שהציג את עצמו כדורון סיפר שהוא בעל חווה בצפון ונמצא בתל אביב לרגל עסקיו.

בועז שחזר לשולחן התיישב בטבעיות הביט בשיחה והמשיך ללגום מהמשקה שלו, דורון הזמין עוד סבב משקאות, כאשר הוא מוצא הזדמנויות להתחכך בי ועיניו בתוך החולצה שלי, מה שבלווי אלכוהול גרם לי לשמחה רבה.

לאחר שעה קם דורון ואמר שהוא עולה לחדר והזמין אותנו לעלות אתו לכוסית אחרונה, הסתכלתי על בועז שהגיב באדישות, ניצלתי את המצב והסכמתי שנעלה לחדרו. עלינו לחדרו של דורון שהתברר כסוויטה של המלון, שם שלף וויסקי משובח ומזג לכוסות, בועז התרווח בכורסא ולגם בהנאה מהוויסקי, דורון ביקש ממני לעזור לו וכאשר התקרבתי אליו, לחש לי באוזן "את נורא סקסית, אני רוצה לזיין אותך" אני לא יודעת אם אני דיברתי או האלכוהול, אבל הגבתי "אתה רוצה לזיין לי את הציצים", דורון ללא כל מורא החל ללטף לי את הציצים ולצבוט לי את הפטמות את ידו השנייה מתחת לשמלה שלי על התחתונים בליטוף עולה ויורד, אני נרטבתי כמעט מידית, מה שלא קרה לי שנים, הצצתי לאחור אל עבר בועז שהביט במתרחש באדישות רבה, דורון אף הוא קלט את בועז הניח את המשקה שלף עם ידו את הציצים שלי והחל ללקק אותם ולנשוך לי את הפטמות , מהר מאוד ידו ליטפה לי את הכוס שלי שהיה כבר רטוב ומגורה והאצבע חדרה אלי בתנועה עולה ויורדת. לא עברו שתי דקות ודורון השכיב אותי אל שולחן האוכל הוריד לי את התחתונים ירד על הברכיים והעביר את לשונו על הכוס שלי. רק מהמגע שלא חשתי שנים כמעט הגעתי לאורגזמה, דורון לא הפסיק התפשט במהירות והחל לזיין אותי עמוק וחזק כאשר אני שוכבת על השולחן, בועז המשיך לשבת עם כוס הוויסקי ולהביט במתרחש. דורון הרים את רגלי פיסק אותן והמשיך בזממו חזק ועמוק, חזק ועמוק עד ששלף את הזיין שלו וגמר לי על הציצים, אני שהייתי בערפול חושים הרגשתי אורגזמה שלא הרגשתי שנים.

לאחר מנוחה קצרה והתארגנות, עזבנו בועז ואני את חדרו של דורון שליטף את ישבני כל הדרך אל הדלת. ביציאה מחדרו של דורון, ציין בועז "היה ערב מוצלח, היה לי נחמד לראות שמישהו מזיין אותך". אני חייכתי לי מאוזן לאוזן ותכננתי כבר את היציאה הבאה, הפעם אהיה מוכנה יותר בלי תחתונים ואני אצוד את הגבר הראוי, לבועז אדאג לחצי בקבוק ווסקי שיעשה לו טוב ושניני נהיה מרוצים.

סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב