השכנה ממול

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 29 בינואר 2019

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

הוא זרק את תרמיל בית הספר על המיטה, לקח את כדור הטניס שהיה מונח על השולחן והתחיל לשחק בו, זורק באויר, תופס בידו, פוגע בתקרה, משליך לעבר הקיר שממול ותופס אותו כשהכדור חוזר, נזהר שלא יפגע בחלון, כאשר תנועה בצד השני של החלון תופסת את תשומת ליבו.

סקרנות. הוא אחז את הכדור, ניגש אל החלון והסיט הצידה מעט את הוילון והציץ לראות מי זה. ממול נשקפה מרפסת הכביסה של הדירה השכנה, דלת ההזזה שמאחוריה פתוחה ומלפניה עומדת השכנה, כן, ההיא, השחרחורת הגבוהה עם החזה הגדול שבה הוא לוטש מבט בכל פעם שהוא עובר לידה ברחוב.

הוא סגר קמעה את הוילון, משאיר רק פתח קטן, והתבונן דרכו. הוא ראה אותה מולו, עומדת עם גיגית הכביסה כשהיא לבושה בחולצת טריקו לבנה ורחבה שמגיעה עד ירכיה. הוא ניסה לשנות זווית ולראות עוד אבל לא ראה מכנסיים. יש מכנסיים קצרים מתחת? רק תחתונים? הוא הביט, רואה את רגליה חשופות, גם לה בטח חם, בגלל זה, היא פשוט יצאה ככה, כמו שהסתובבה בתוך הבית, אולי גם לא האמינה שמישהו יראה אותה. יום קיץ חם היום, חם מאוד בצהריים, אין איש בחוץ, כולם במזגן, אין מי שיראה אותה ככה, כשרק חולצה לגופה.

היא אוחזת בבגד שנטלה מהגיגית ומתכופפת לתלות אותה על חבלי הכביסה, גופה רוכן לפנים ופתח הצוארון שלה נפתח ומאפשר לו לראות את השקע שבין שדיה. תחושה של זרם עוברת בגופו, השדיים שלה. נשימתו כמעט ונעצרת והוא לוטש את עיניו, מחדד את ראייתו, רואה כיצד היא גוהרת לפנים, תולה את הבגד, מהדקת עם אטבים, ואז מתיישרת, נוטלת בגד נוסף ואז שוב מתכופפת לפנים על מנת לתלות אותו ושוב והשקע שבין שדיה נחשף לפניו, והשדיים שלה נעים מתחת לחולצה מצד אל צד עם תנועותיה.

הגירוי מתפשט בגופו, כאשר הוא אוחז בוילון ביד אחת לשמור אותו פתוח כמעה הוא מוריד את ידו השניה, מסיט הצידה את מכנסי הספורט שעליו ושולף את האיבר מהתחתונים, חש אותו מלא, מרוגש.

הוא ממהר להרים את מבטו החוצה, השכנה עצרה לרגע את פעולותיה, נעמדה, היטתה עצמה מעט אחורה, האם כואב לה הגב התחתון? כן, היא משעינה את ידיה על האגן שלה מאחור, גופה מוטה אחורה, חזה מובלט לפנים. הוא בוהה בשדיה שנראה כאילו מילאו כרגע את כל חולצתה, עגולים, עצומים. הוא יכל לדמיין ולחוש כיצד הם ממלאים את כף ידו.

הוא מתחיל לשפשף את האיבר שלו, מביט בהם, ומבטו יורד מהם לאורך בטנה אל ירכיה שנחשפות מעט יותר כעת כאשר היא מטה עצמה אחורה ומותחת את גופה, מבטו מגשש, מבקש לראות את האגן שלה אשר מוטה קדימה, את מה שחבוי מתחת.

היא מתיישרת, פונה שוב על מנת לקחת בגד. אוחזת בידה את הבגד הלח, היא פונה לפנים אל חבל הכביסה, מבטה מרפרף סביב, חולף על פני הדירה שלו, מתעכב לשניה. אויש, נראה כאילו היא הבחינה בדבר מה, מבטה חוזר אל החלון שלו, היא כפופה, שדיה מולו, האם היא יכולה להבחין במעשיו מבעד לזגוגית? הוא נרתע אך מבטו נעוץ בין שדיה, לא יכול להפסיק את מעשיו, ידו האחת משפשפת והאחרת מחזיקה את הוילון, רועדת, האם המביט מן החוץ יוכל להבחין בוילון הרועד? במי שניצב מאחוריו?

היא משתהה לשניה ואז מבטה ממשיך הלאה, היא מתכופפת קדימה לתלות את הבגד ושוב מבטה כמו מרפרף על פני הכיוון שלו והיא משתהית כך כפופה קדימה, חושפת מחדש את השקע שבין שדיה מבעד לפתח הצוארון, מבטו צולל אל ביניהם, מדמיין את התחושה שלהם בכפות ידיו, לא מבחין בדבר מלבדם, ידו משפשפת, ואז היא מזדקפת, עוצרת את מעשיה, היא משתהה לרגע, כמו מהרהרת, ואז מביאה את ידיה הלחות מהכביסה ומנגבת אותן בחזית חולצתה. מבטו צמוד אל ידיה העוברות על פני בטנה, מנגבות, משאירות כתמים לחים אחריהן, ואז היא מעלה אותן מעט למעלה. כעת ידיה נמצאות על פני החזה שלה, מנגבות ותוך כדי כך מועכות מעט את השדיים, גורמות להם להתבלט כלפי מעלה, והנה, כן, מבטה שוב מרפרף לכיוונו.

לא אכפת לו, שתבחין מצידו, הוא מרוגש, מבטו נעוץ בידיה הצמודות אל חזית חולצתה וכמו סוחטות את שדיה וידו משפשפת עכשיו בעוז, מרטיטה את כל גופו ואת ידו האוחזת בוילון אשר כבר זזה ופתחה אותו יתר על המידה, חושפת את מעשיו בפני מי שיביט בחלון.

היא מעיפה בו מבט, לא, זה כבר לא רפרוף כלל, מעיפה בו מבט של ממש, מתעכבת על מעשיו, ואז שולחת מבטים לצדדים, כמו בגניבה, סוקרת את סביבותיה, ואז היא שולחת אליו מבט נוסף, משהה אותו שם, הוא משפשף בכל מאודו והיא מורידה את ידיה לאורך מותניה, לאן היא מורידה אותן? מה היא תעשה כעת? היא מביאה את ידיה אל האגן שלה ואז הן אוחזות בשולי חולצתה ומרימה אותם טיפה, מעט.

נשימתו נחטפת, ירכיה נחשפים מעט, מבטו יורד משדיה אל עבר האגן שלה, רואה את חלקת ירכיה השזופות החסונות הנחשפת, משפשף, חש סחרחורת של גירוי, כל גופו מתוח, הזין שלו מתוח לגמרי, ידיה מרימות את החולצה עוד קצת, כן, תמשיכי, הוא כמעט ממלמל לעברה, תני לי לראות עוד. עיניה נעוצות במעשיו, ממוקדות באיבר שלו המתוח, הזקוף בתוך ידו, ידיה מרימות את שולי החולצה עוד קצת ואז הוא רואה את תחתוניה, היא לא לובשת מכנסיים, רק  תחתונים, והוא רואה את הקצה שלהם, את פיסת הבד השחורה.

פיו פעור, הוא מתנשף, מביט במעשיה, החולצה עולה עוד ועכשיו כל האגן שלה חשוף בפניו, התחתונים השחורים הדקים, האגן הרחב, הירכיים החסונות השזופות, המיפסק הקל שבין ירכיה, ואז היא משחררת את אחת מידיה, החולצה אחוזה מעלה רק ביד אחת ואת היד השניה היא שולחת אל בין רגליה, אוחזת בתחתונים שלה ומסיטה אותם הצידה, חושפת את שערותיה בפניו.

הריגוש כבר מגיע אל מקום שאין למעלה ממנו, כל גופו נמתח, צעקה חנוקה בוקעת מפיו והזרע מזנק מהאיבר שלו, משפריץ, ניתז קדימה ומכתים את זגוגית החלון, ועוד ועוד, הוא משפשף והזרע ניתז בכמויות עוד ועוד, נוזל על פני הזגוגית, עיניה נעוצות במעשיו, ידה מחזיקה את התחתונים מוסטים הצידה, רואה את הנוזל הניגר על פני החלון, ואז, כאשר הוא מסיים, כאשר ידו מפסיקה לנוע, היא עוזבת את תחתוניה ואת חולצתה, מיישרת את שולי החולצה, ופונה לעבר גיגית הכביסה. הוא יכול לראות מן הזווית של ראשה חיוך קטן בצידו של פיה.

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב