התקרבות במיטה בלילה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 29 בינואר 2019

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

היא הביטה בי במבוכה ואז סרקה במבטה את החלל שסביבנו, השיבה אליי את מבטה והשפילה אותו אל הרצפה: אני בטוחה שאמא שלך לא חשבה על זה כשהיא שלחה אותך לכאן, אבל העניין הוא שהדירה שלי קטנה, כמו שאתה רואה. כלומר… היא עצרה רגע להרהר ואז המשיכה: ברור שאני לא אשלח אותך עכשיו מכאן כשכבר אין אוטובוסים וכל זה, אבל גם פה אין הרבה אפשרויות.

אפשרויות? למה את מתכוונת?

אפשרויות איפה לישון. כלומר, יש לי מיטה וזהו, אפילו ספה אין, שאוכל לסדר לך אותה לישון בלילה, רק כורסאות.

הכנסתי את ידיי לכיסיי, והבטחתי סביב, מחפש פתרון בקירות, במקרר הקטן והמטבחון: אני לא יודע.

כן, זה ברור היא שילבה את ידיה על חזה המלא, ידיה השלובות ניצבות מולה, אני לא מחכה שתחשוב על משהו, זה הרי הבית שלי, אני צריכה לעשות את זה.

טוב, השתהיתי ואז הבטתי בה מהצד, אז מה את מציעה שנעשה?

היא הורידה את ידיה והניחה אותן על מתניה, העפתי מבט בגופה העגלגל, אישה קטנטונת, מלאה. היא הביטה בי מהורהרת ואז אמרה: טוב, לא חשוב, בוא, תישאר לישון כאן, אתי.

לישון כאן? שאלתי בהיסוס? איפה אישן?

אתי, כמו שאמרתי, נחלק את המיטה שלי ונישן. יהיה בסדר.

יהיה בסדר?… לישון איתה.

הצצתי במיטה שנשקפה מעבר לדלת בחדר השינה הקטן, מיטה לא רחבה במיוחד, ואז החזרתי את מבטי אליה. לישון שם שנינו? זה יהיה די צפוף, כלומר קרוב, איתה, בלילה. חשתי התרגשות מטפסת במעלה גופי, אבל… היא חברה של אמא שלי.

טוב, היא לבשה ארשת מעשית, ידיה עדיין על מתניה, והסבירה לי, נישן שם, אני מקווה שיהיה לך נוח, בכל מקרה אם לא נידחק אחד אל השני נצליח להסתדר, אתה מבין. אוקי?

אוקי

אז לך תסתדר, תתרחץ אם אתה צריך, תתפשט ותיכנס למיטה ואני אסתדר כאן ועוד מעט אבוא לשם.

נכנסתי אל חדר השינה הקטן, הבטתי לאחור וראיתי אותה לוקחת משהו מהארון וניגשת חזרה אל הסלון, אל החלק שלו שמאחורי הקיר. כשראיתי אותה נעלמת שם מאחור, מיהרתי להסיר את נעליי, את מכנסיי ואז, כשאני בתחתונים וגופיה בלבד, החלקתי אל מתחת לשמיכות. המגע הקר שלהן צמרר את גופי.

*

הסתדרת? שמעתי אותה, אתה במיטה?

כן

טוב. האור בסלון נכבה ומבעד לפתח הדלת ראיתי את צללילה חומקת אל תוך החדר, היא מיהרה אל הצד המרוחק של המיטה ושם הרימה את שולי השמיכה ונכנסה אל מתחת לה.

באחת חשתי את נוכחותה מציפה אותי, הריח שלה מילא לפתע את האויר, הרשרוש של הסדינים של הכותונת שלה וחום גופה הורגש מתחת לשמיכה.

נותרתי בזווית בה הייתי, חושש לזוז, לגעת בה. תחושת הנוכחות של גופה סנטימטרים בודדים ממני מציפה אותי, חש מתוח, חש מעט מגורה, חושש שהיא תרגיש בכך.

נותרתי כך קפוא למשך פרק זמן ארוך, נמנע מלזוז. שמעתי את נשימותיה, הגוף שלי היה מונח על הקצה של המזרון, אם אנוע לאחור אפילו טיפה אאבד את האחיזה ואפול. מה אעשה כשאצטרך להתהפך מצד לצד? או שאפול, או שאמנע מלהתהפך, או ש… גרוע מכל, שאתחכך בה.

עבר פרק זמן ארוך כך בחושך, ניסיתי להרגיע את הנשימות שלי, לתת להן להישמע כמו נשימות של אדם ישן, מקשיב לנשימות שלה, מנסה לזהות אם היא נרדמה ואז שמעתי אותה אומרת בשקט: טוב, אין לי איפה לזוז ובטח גם לך אין.

כן, מלמלתי

אז אי אפשר שנישן במיטה הצרה הזאת בלי שיקרה שניגע אחד בשני מדי פעם, נכון?

כן, נכון, מלמלתי, חש מבולבל

אז תישן רגיל, אתה לא צריך לתפוס מרחק ולהיצמד ככה לקצה המיטה, אתה לא צריך לפחד לגעת בי, ננסה לישון ככה, נורמלי ואם קורה שאתה נוגע בי אז אתה נוגע בי, לא נעשה מזה סיפור, נעבור את זה, לא צריך לפחד. יהיה בסדר.

כן, תודה. נעתי מעט לעברה, מתקרב לעבר אמצע המיטה ולאחר תנועה של מספר סנטימטרים בלבד פגשתי את גופה, גופי נגע באחורי גופה, פניי היו מופנים אליה וידי מצאה עצמה מונחת על מתנה.

היה רגע של שקט ואז שמעתי אותה אומרת בקול נמוך ושקט: לילה טוב,

לילה טוב, עניתי, ידי על מתנה, חש את חום גופה מבעד לבגד שלה

*

עכשיו היה לי מעט יותר מרחב לישון בו בצורה נורמלית, כפי שהיא הגדירה זאת, אבל השינה התרחקה ממני עוד יותר מאשר קודם לכן. היד שלי שעל מתנה כמו שידרה אליי מסרים של קירבה ושל חום. חשתי את גופה קרוב קרוב מתחת לכף ידי והמחשבה שעברה לי בראש הייתה שעליי להיזהר שלא להניע אותה בדרך שתיראה כמו ניסיון למשש אותה, שידי לא תרעד, שלא אניע אותה, לא לגרום למבוכה.

נותרתי כך מתוח, מרוגש מעט, רחוק מלהירדם, פניי היו קרובים אל שערה ויכולתי לחוש את ריחו. נשמתי אותו, הרגשתי את מגע המותן שלה, הרגשתי את חום גופה קרוב קרוב אל גופי ואז, לאחר רגע ארוך ששכבנו כך זה לצד זה, איני יודע כמה זמן עבר, היא נעה טיפה, שינתה קצת תנוחה, הזיזה עצמה טיפה לעברי, הרחיקה ממני את חלק גופה העליון ובכך דחפה לאחור את האגן שלה, ופתאום מצאתי את גופי צמוד אליה והאגן שלה צמוד אל האגן שלי.

כל גופי נרעד, נמתח, הלב שלי זינק והלם. המגע של גופה לאורך גופי, תחושת אחוריה הרכים והמלאים הצמודים אל האיבר שלי, התחושה של חום גופה מולי בכל חלק ממני הכניסו אותי בבת אחת לתחושת אקסטזה ושיכרון, וזאת כאשר אני יודע כי אסור לי להראות את אלה בשום דרך, שעליי להישאר מאופק ומרוחק, כאילו לא קרה דבר, כי הרי אנחנו רק ישנים יחד.

זה אפשרי בכלל?

החלק האחורי של ירכיה היה צמוד אל ירכיי, הגב שלה אל בטני והישבן שלה אל האגן שלי. ידי נותרה על מתנה. שמתי לב כי שרירי האצבעות מתוחים וידי אוחזת במותן, ולא רק מונחת עליה, מיהרתי להרפות את האחיזה, ואז הרגשתי כי האיבר שלי החל להתנפח.

לא היה שום דבר שיכולתי לעשות, הוא פשוט התמלא וגדל והתארך, לא יכולתי להרחיק את עצמי ממנה כי הייתי מוצא עצמי שוב בקצה המיטה, גם לא יכולתי לעצור אותו מלגדול. שיט, הייתי מגורה, כל הגוף שלי זעק אל הגוף שלה ולא יכולתי לנסות לחשוב על משהו אחר, היתה אפילו אפשרות תיאורטית שאחשוב על משהו אחר.

חשתי באימה כיצד הוא הולך וגדל, מתנפח ומזדקר. פשוט מתמתח לו אל עבר החריץ שבין ישבניה. הוא גדל, מותח קדימה את  בד התחתונים שלי, מזדקף יותר ומוצא עצמו מול הישבן שלה.

אלוהים אדירים, מה לעשות? אין אפשרות שהיא לא תרגיש בכך, הוא פשוט מזדקף אל עברה, מותח את הבד הדקיק של התחתונים שלה שמכסה על האגן שלה, הישבן שלה ואל בין רגליה.

זה הפחיד אותי אבל גם ריגש אותי באותה מידה. נותרתי קפוא וחשתי כיצד הוא מתארך, נדחק אל בין ישבניה מבעד לתחתונים שלי לבגדים שלה, חשתי אותם מולו, הבד רק טשטש מעט את התחושה, יכולתי לחוש בקצה הראש שלו את הרכות של שני פלחי הישבן שלה והחריץ שביניהם שבתוכו הוא החליק לאיטו. היא בטח תרגיש בכך, אולי כבר הרגישה וכעת היא שוכבת קפואה, חשה אותו נדחק אליה וגם היא לא יודעת מה לעשות.

הוא התארך, כעת כבר היה מתוח לגמרי, מכוון הישר לעברה, מגורה, מתוח, רוטט. נותרתי כך רגע ארוך, קפוא, לא מעז לנוע, מפחד, מגורה, מסוחרר, הכל יחד. כמה זמן עבר? אין לי מושג, אבל לאחר המעט זמן שעבר הגירוי כבר היה כזה שלא יכולתי להימנע מכך והנעתי מעט את האגן שלי קדימה, טיפה, כמעט כלום, ממש סנטימטרים בודדים, רק טיפ טיפה, לחשו אות האגן שלי נע, לחכך אותו בצורה מזערית בלי שהיא תחוש בכך.

הזזתי את האגן ופשוט חשתי אותו מחליק בתוך החריץ שבין ישבניה, והדבר גרם לי לסחרחורת של התרגשות. עצרתי, ניסיתי לחוש אם יש סימן מהכיוון שלה שיעיד על כך שהיא ערה או אולי שהיא ישנה, הנשימות? האם הן מהירות יותר? לא הייתי בטוח. ניסיתי לזהות מצידה תנועה, אבל לא חשתי דבר. המתנתי מעט ואז הנעתי את האגן שלי שוב. חשתי אותו שוב נע בין פלחי העכוז שלה והתחושה הייתה מדהימה, רטט בכל הגוף.

המתנתי שוב, אבל הפעם פחות מאשר בפעם הקודמת, ואז נעתי שוב, תנועה קצת יותר ארוכה, דוחק אותו לעברה. ראשי היה סחרחר, לא הקשבתי יותר לנשימות שלה, למעשה לא נתתי כל תשומת לב לשאלה אם היא ערה או ישנה. עברו מספר שניות ואז שוב דחקתי אותו אל בין פלחי עכוזה. ושוב המתנתי ושוב דחקתי, ושוב, וכעבור זמן לא רב פשוט הנעתי אותו באיטיות קדימה ואחורה, מתענג על התחושה, ואז שובמניע אותו ושוב, ואז לפתע חדרה אל תוך מערבולת התחושות והעונג שלי התחושה הברורה שהיא מבליטה לעברי את האגן שלה, כן, היא הדפה אותו לאחור, הצמידה אותו אל האיבר שלי המתחכך בה.

אחוריה המופנים אליי נפתחו לקראתי, חשתי כיצד הבליטה של האיבר שלי מחליקה ביניהם, הגירוי היה עצום ובלי יכולת לעצור זאת יותר התחלתי להניע את עצמי קדימה ואחורה, אחוריה היו צמודים אל האיבר שלי, התחככתי בם, חשתי את הקצה שלו מתחכך בין ירכיה, מול הפתח שלה ואז חשתי כיצד כל גופה מתמתח, היא נרעדה, פלטה גניחה ארוכה ופשוט גמרה, מתנשמת ומתנשפת.

התחושה שלה גומרת ריגשה אותי עד כדי סחרחורת, ובלי לחשוב הורדתי את ידי מעט מטה ותפסתי בה את האגן שלה

הוא היה חשוף, ערום.

איכשהו ומתי שהוא היא כנראה הסירה את התחתונים שלה והפשילה את החולצה כלפי מעלה. האחוריים שלה היו מופנים כלפיי חשופים לגמרי, ערומים ובהם התחככתי, מה שהפריד ביני לבין החור שלה היה רק התחתונים שלי. ביד רועדת אחזתי בתחתונים שלי ומשכתי אותם כלפי מטה, הזין שלי נחלץ מהם והזדקף בפראות קדימה. אחזתי בו ופשוט הפניתי אותו אל בין ירכיה. שמעתי אותה ממלמלת בלחש לא, לא, אל תיכנס, מתנשפת, בין התנשמות להתנשמות, אבל זה רק עבר ליד אזני, כיוונתי אותו בידי לעברה, הדפתי שוב קדימה את האגן שלי וחשתי אותו פוגש את פנים ירכיה רטובות, מתמקם ביניהן ומחליק הישר פנימה אל תוך החור שלה.

היא חזרה ומלמלה שוב לא, אל תיכנס אבל כבר הייתי בתוכה, תחבתי אותו עמוק אל תוכה, הוא החליק בתוך הרטיבות שלה והוא היה כולו בתוכה. היא עוד מלמלה משהו לא ברור של התנגדות אבל אני שלחתי ותפסתי בידי את שדיה דרך החולצה, משכתי והצמדתי אותה אליי.

היא גנחה, חשתי את גופה מתפתל, שמעתי אותה גונחת ומתנשמת, הרגשתי את האיבר שלי נע בתוכה, בתוך הרטיבות שלה, בתוך הכוס שלה שתפס אותו וכמו אחז בו ממש, נכנסתי אליה בכוח והוצאתי, והכנסתי עוד ועוד, אוחז בשדיה ומכניס ומכניס, חזק יותר וחזק עוד יותר ואז הגירוי הגיע למקסימום, הגוף שלי נרעד כולו, הזין שלי התנפח, היא מלמלה: לא, אל תגמור בפנים, אני לא מוגנת, אבל זה כמו עבר ליד האוזן שלי, לא יכולתי לעצור זאת יותר ולמען האמת גם לא ניסיתי, והתפוצצתי בתוכה, גמרתי וגמרתי והשפרצתי בה כמויות עצומות של זרע.

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

תגובה אחת בנושא “התקרבות במיטה בלילה

נהנה לקרוא 13 במאי 2021 at 09:23

סיפור מדהים מגרה רק לתת לו בתחילה הקדמה ״בשר״ מי הנפשות למה הוא הגיע אליה
והוא יהפוך לאחד הסיפורים היותר מעוררים

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב