פנטזיות מגשימים עד הסוף

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 30 בנובמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

קצת רקע: אני דוד נשוי לספיר בני 35-36. אנחנו אוהבים לפלפל את חיי המין שלנו, לא כי יש בעיות, אלא סתם כי ממש מרגש. עד היום ניסינו לא מעט דברים: החלפת זוגות\ שלישיות (לרבות להוסיף עוד גבר למיטה)\ משחקי שליטה \צעצועים וכו'.

יש לנו לא מעט פנטזיות. אבל תמיד דואגים להגשים אותם אחד לשני בעיקר בהפתעה. לדוגמא: סיפרתי לאישתי שרציתי לעשות את זה פעם אחת עם קוקסינלית. כמובן שהיא לא אמרה לי שהיא תכננה מפגש. אבל כבר באותו סוף שבוע היא דאגה להפתיע אותי. כשסיימתי לעבוד בחמישי מתרגש לקראת הסופש הקרוב. ספיר מתקשרת אלי. "מה קורה, מאמי?" "בסדר, מה קורה?". היא אומרת בחצי לחישה :" שומע, אני דואגת לך להפתעה קטנה בבית, אבל אני לצערי אני חייבת לשתף אותך אותה קצת. אני צריכה שתשמש בפלאג האנלי שיש לך שם". הראש אני ישר מתחיל להריץ סרטים. " מה זאת אומרת?".  "אל תשאל שאלות, פשוט תכניס לעצמך!!". "אוקי, אבל זאת צריכה להיות חתיכת הפתעה מאמי" נעלתי את דלת המשרד, הוצאתי מהמגירה הנעולה שלי חומר סיכה ואת הפלג האנלי. שופך כמות נכבדה ומכניס לעצמי. רק מהסרטים שיש לי בראש הזין שלי מתחיל לעמוד למלוא 25 ס"מ שלו.

יצאתי מהמשרד עם זקפה נוראית וטסתי הבייתה. ישר איך שאני נכנס אני קולט את אישתי יושבת בסלון עם עוד בחורה. ממש פצצה, 1.70 בלונדינית עיניים כחולות, חזה בינוני עומד, ותחת שפשוט בא לך לזיין אותו. הראש שלי נכנס לסרטים של שלישות, לא שלא היום לנו כאילו, אבל אני לא מתלונן.

"היי, מי את?", "אני שרון" היא ישר ענתה. קלטתי בקול שלה משהו שונה אבל לא הצלתי לשים על זה את האצבע. אישתי הסתכלה על שנינו במבט המחורמן שלה. "בייב, אולי תביא מהמטבח משהו לשרון לשתות?" "סבבה, אין בעיה" הלכתי למטבח, בדרך שמעתי כל מיני ליחשושים בינהם: "תזכרי, תפתיעי אותו והוא בטוח יזרום" ופתאום שקט. כשחזרתי אני קולט את אישתי מתנשקת איתה בלהט. הן מתחילות לשלוח ידיים אחת לשניה, מהר מאוד ספיר הורידה לשרון את החולצה ואת המכנסיים ושרון לא נשארה אדישה. שרון שנשארה עם חוטיני סגול המשיכה להתנשק עם ספיר אישתי. בין לבין היא רומזת לי עם העניים שאני יכול להצטרף והכל סבבה. הורדתי את החולצה שלי ועמדתי מולן. הן הבינו את הרמז וישר ניגשו לפתוח לי את המכנסיים. נשארתי בבוקסר, ושרון אמרה לאישתי "ואוו לא צחקת, יש כלי רציני", "חכי כשהוא יתחיל לזיין אותך".

שרון מיששה אותו מבעד לבוקסר, "נו את לא מתה כבר לראות אותו?" ספיר שאלה. בתגובה לזה שרון משכה בבת אחת את הבוקסר שלי למטה וזקפה שלי ישר קפצה מול הפנים שלה. "נו, מה את אומרת עליו?" שאלתי בחצי קול ממזרי. "הוא מרשים בהחלט, ספיר רוצה לעזור לי כאן?" בלי לחכות לתשובה היא התחילה ללקק אותו, וספיר אישתי הצטרפה.  שניהם התחילו למצוץ לי את הזין בתורות, הייתי פשוט בענניים. עצמתי עיניים נותן להן לעשות את כל העבודה. מרגיש את הלשונות שלהן שעוברות על הזין שלי, לכל הארוך שלו, אני שומע את ספיר אומר: "עכשיו תנסי לעשות את מה שאמרתי לך, תראי איך הוא יגיב". מישהי מבניהן עברה לביצים שלי והשניה מנסה להכניס את כולו לתוך לגרון. בהתחלה היא לא כל כך הצליחה, שמתי לב שזאת לא ספיר אישתי, כי אישתי מזמן התרגלה לזין הענק שלי. אבל שרון לא הפסיקה לנסות, בכל פעם שהיא הכניסה אותו עמוק, היא נתקעה בפתח הגרון שלה. אבל בכל נסיון כזה הפתח מתרחב יותר יותר. זה מחרפן אותי, ואז במכה אחת היא הצליחה, הרגשתי לחץ חזק מכל הכיוונים על הזין שלי, והירגשתי את האף שלה שהגיע עד לבטן. חשבתי לעצמי שאין מצב שאני עכשיו גומר עוד בתחילת הערב המשוגע הזה, מנסה לחשוב על כל הדברים המדכאים שיש. בינתיים למטה אני מרגיש שהיא עובדת ממש חזק על הזין שלי ובמקביל פותחת לי את פילחי הישבן. וספיר בתיאום, מגיעה מאחורה מוציאה לי את הפלאג ומתחילה ללקק לי את פי הטבעת. אני שומע את ספיר: "תרגע מותק, אתה יכול לגמור, יש עוד ערב שלם. ואני אפילו מחכה כבר לשפיך שלך עמוק בגרון שלי" לא הייתי צריך יותר מזה. תפסתי את הראש של שרון, בנתיים ספיר הכניסה שוב את הפלאג האנלי לפי הטבעת שלי. זה בשילוב הזין שלי שהיה תקוע עמוק בתוך הגרון של שרון היה מחרמן בטירוף הכנסתי במכה אחת חזקה וזהו "אההההההה" יריתי כמויות של זרע עמוק בגרון של שרון וחלק יצא החוצה. ספיר אישתי נגשה עליה והתחילה ללקק אותה ולהתנשק עם כל זרע שהיה בניהן."ואוו, הרבה זמן לא גמרתי ככה". שניהן מסתובבות אלי נקיות ואז ספיר אמרה: "יופי כי עכשיו זה תורנו".

איך ששמעתי את זה, פתחתי את העיניים וראיתי את ספיר אישתי כבר בלי בגדים ואת שרון שנשארה עם תחתונים ובגלל בשהיא ישבה עם רגליים מקופלות לא ראיתי את ההמשך…

הושבתי את ספיר על הספה ופתחתי לה את הרגליים. התחלתי בללקק לה את הדגדגן ומידי פעם הכנסתי שני אצבעות לתוך הכוס שלה. בזמן שאני הייתי למטה שרון עבדה עליה למעלה מתנשקת איתה ויורדת לשדיים התפוחים שלה. נותנת טיפול מסיבי לכל פטמה. נושכת ומלקקת, ואני זוכר שספיר חולה על זה, רק מהדברים האלו היא יכולה לגמור. אני מרגיש את החמימות אצלה מתגברת. "ואוו, מאמי!! את כבר ממש רטובה" "מממממ, זה טובבבב אל תפסיק" הסתכלתי סביבי ואני קולט שהיא הכינה מקודם ווברטור סגול לא עבה במיוחד אבל גם לא דק. שרון מגישה לי אותו :"גם אני חשבתי על זה, אבל אני אתן לך את העונג". היא הגישה לי אותו, כמובן שלא שחכה להרטיב אותו בעומק הגרון שלה (לא שאנחנו לא מחורמנים מספיק). לקחתי את הוויברטור, מעביר אותו על שפתי כוס של ספיר.  אני שומע את אישתי מתחננת "תכניס אותו!!! תכניס לי אותו כבררררר". אני לא צריך שיגידו לי פעמיים. הווברטור נכנס חלק וממש נבלע עמוק בתוך הכוס שלה. התחלתי לפמפם אותה ובו זמנית חזרתי ללקק את הדגדגן מעל. באותו הזמן שרון ממשיכה ללקק לה את הפטמות. לפי האנחות שספיר הוציאה הבנתי שהיא ממש קרובה לגמור. תוך כדי הפיפומים הרטבתי את האבצע שלי והתחלתי להכניס לה אותה לפי הטבעת, זה הזמן לספר שאני זיכיתי באישה שחולה על אנאלי, במיוחד עם זה במקביל עם חדירה רגילה. לרוב כשאנחנו שוכבים אין עוד מישהו אבל כשיש, היא מתה על זה. בקיצור המשכתי לפמפם עם הווברטור והתחלתי להכניס את האצבע האמצית לתחת שלה. היא ממש רעדה "אחחחחחח, אל תפסיקקקקק, תן לי עוד תן ליייייי" ובצעקה הזאת זיהיתי שהיא גמרה. הרעידות שה לא פסקו כעבור כמה דקות טובות.

לרגע לא שמתי לב אבל שרון נעמדה ממש לידי. ופתאום אני קולט בליטה בתחתונים שלה. הייתי חצי מהופנט והפסקתי לרדת לספיר אישתי. היא פתחה עיניים וראה את המבט על הפנים שלי. "זה ההפתעה שלך מותק".

"רוצה עזרה? או שאני אתחיל?" לא ידעתי מה לומר. ספיר נגשה על הברכיים והורידה במשיכה אחת את התחתונים לשרון. הסתכלתי למעלה ושרון עומדת שם עם חזה מדהים, וזין חצי עומד בערך 15 ס"מ אבל נראה ממש מפתה. רק תדמיינו: פצצה בגובה 1.70 עם חזק בינוני פטמות וורודת וזין בהיר מול הפנים שלי. לא ידעתי מה לעשות, בכל זאת, פעם ראשונה שאני עושה את זה עם קוקסינלית. אישתי התחילה ללק לה את הזין למלטה למעלה, מידי פעם מתסכלת אלי רואה אם אני בעניין. וחברה, אני הייתי ממש בעניין. התקרבתי לזין שלה במרחק של כמה סנטימטרים, הזזתי את אישתי משם (בכל זאת פנטזיה שלי), מעיף מבט למעלה לכיוון שרון, והיא מסתכלת לי בעניים. בהתחלה לא ידעתי מה לעשות, אבל התחלתי בללקק טיפה רק את הכיפה. ואז התקדמתי וליקקתי את כל הזין, תפסתי אותו ביד כדי שתהיה לי יותר שליטה. בשלב הזה ספיר הצטרפה אלי וביחד איתה התחלנו להתנשק על הזין שלה. הלשונות שלנו עוברים לכל האורך מנסים להגיע אחד לשני, ואני חייב לציין שזה לא היה קל, הי לה זין עבה. "אחחחחחח, אתם טובים" הייתי באסטזה, רציתי להגשים את כל הפנטזיות שלי. אומרים שגברים יודעים למצוץ הכי טוב, כנראה שזה נכון. כי הקולות שהוצאתי ממנה היו לא מהעולם הזה. חשבתי לעצמי שזה הזמן לעשות את הכל הדברים שהחברות שלי מעולם לא עשו לי. לקחתי את הזין שלה ודחפתי אותו הכי עמוק לגרון. כמובן שהוא נתקע בפתח הגרון שלי. אבל לא וותרתי, לקחתי את הידיים שלה ושמתי על הראש לי. רומז לה שזה בסדר לזיין לי את הגרון. היא מהר מאוד שיתפה פעולה. בנתיים אישתי שצופה מהצד, איך בעלה מוצץ זין כמו הומו מאושר, התחילה להביא ביד מכל הסיטואציה. חשבתי לעצמי הנה עוד משהו שמעט בנות עשו לי- תוך כדי שאני מוצץ הרטבתי את האצבע שלי וחיפשתי את פי הטבעת שלה. שרון הבינה לאן אני חותר ופתחה יותר את הרגליים כיד לאפשר לי גישה יותר טובה. "מממממממ אל תפסיק, אל תפסיק" הכנסתי והוצאתי את האצבע הרטובה שלי לתחת שלה "אחחחח ממזר הבעל שלך" היא אמרה, והיא פשוט התחילה לאבד את זה. "ואוווו, כן כן כןןןןןןן, אני גומרת אני גומרת" היא אמרה את זה בדיוק בזמן, כי אני חשבתי שזה הזמן לראות על בנות תמיד בוכות. הידקתי את האחיזה שלי על הזין שלה מוצץ ושואב, מכניס עמוק לגרון. ואז במכה אחת היא התחילה לשחרר כמויות של שפיך עמוק לגרון שלי ועל הלשון וטיפה יצא מחוץ לפה. אני חייב שציין שזה נורא כמו שהנשים מתארות את זה, זאת אומרת, שזה כן קצת מלוח אבל לא מעבר.

אחרי כל זה, אישתי הנהדרת ישבה בצד ואוננה."ואוו, גמרתי פעמיים רק מלראות אותכם ככה. אבל עכשיו זה תורי קצת לקבל יחס. מה אתם אומרים שנעביר את המסיבה הזאת לחדר שינה?". "יאללה". בלי לחשוב פעמיים היא תפסה לשנינו בכלים וככה משכה אותנו אחריה למיטה. ספיר אמרה לשרון: "את תשבי כאן, כי זה ברור שבעלי רוצה לזיין אותך, אבל אני כבר ערב שלם רוצה אותו בתוכי ואני כבר מתה לתורן הזה שלו" והושיבה אותה על כורסה שהיא הכינה בעמדת תצפית נהדרת על המיטה. "ואתה, שכבר כאן על הגב עם הפנים עליה". הבנתי תוך כדי מה היא רוצה לעשות, היא התיישבה על הפנים שלי כך שהיינו ב-69, תנוחה שהיא פשוט מתה עליה.

התחלתי ללקק שוב לאישתי את הכוס הנהדר הזה, ואני מרגיש את כל המיצים שלה פשוט זולגים ממנה. שרון שלא יכלה להישאר אדישה למה שקורה. היא קמה, ונגשה אלי, ולחשה לי "תגיד, אישתך אוהבת לקבל בתחת?". "אמממ" בין ליקוק לליקוק "היא מתה על זה, זה מחרפן אותה". אז שרון התחילה להרחיב לה את התחת, בהתחלה עם אצבע אחת ואז עוד אחת "אמממ מה אתם עושים שם? זה משגעעעעע רק אל תפסיקו…". ואז שרון הוציאה את האצבעות. בזמן הזה, ספיר העניקה לזין שלי טיפול של החיים. מלקקת אותו לכל האורך ה25 ס"מ ולא משאירה אף נקודה לא רטובה. שרון בינתיים התחילה לנסות להיכנס לה לתחת. בהתחלה היא לא כל כך הצליחה, אבל אז הכיפה נכנסה. ואני חייב להגיד שזה פשוט דבר מחרמן לראות  את כל מקרוב. בסופו של דבר לאחר כמה ניסיונות כל הזין של שרון נכנס ונבלע בתוך התחת של ספיר. ברגע שזה קרה שרון התחילה לפמפן אותה פנימה והחוצה'  בהתחלה ממש ולאט ואז היא התחילה להגביר את הקצב. "כן כן כן אמממממ, זייני אותייייי".

חשבתי שהיא הולכת לגמור רק מהזיון הזה, אבל אז ספיר אישתי אמרה :" רגע, תעצרי רגע, אני רוצה לנסות משהו אחר". היה לי את המבט הכי מופתע בחיים, לא הכרתי את אישתי בתור אחת שיודעת לדחות סיפוקים. "דוד תסתובב" היא פקדה ואני בלי לחשוב עשיתי (עם לא מעט אקרובטיקה) בלי התרעה מוקדמת, אישתי נחתה על התורן שלי, התחילה להגדיר את קצב הזיון שלי. ברגע שהיא הרגישה מספיק רטובה היא אמרה: "אוקי, שרון, תני לי את זה. תני לי את זה כבר!!!!". "רגע" היא ואישתי החליפו מבטים, "דוד תפסק רגליים, כדי שיהיה לי יותר נוח להיכנס" לא הבנתי למה היא מתכוונת, אבל זרמתי. כך שבעצם אני הייתי עם רגליים מפוסקות, מזיין את ספיר בכוס מלמטה, ושרון שוכבת על ספיר ומזיינת אותה בתחת. התחלתי להרגיש לחץ מתגבר מתוך הכוס של ספיר שמופעל על הזין שלי. רק מלחשוב על הקרום הדק שמפריד שם בין שני הכלים שלנו מפנים, היה מטורף. התחלנו להכתיב את קצב הזיון, כשאני הייתי פנים שרון יצאה ולהפך. הרגשתי בעננים, המבט שהיה על אישתי על הפנים היה שווה מליון דולר. "ייייווווו  כןןןןן כןןןןןן, ככה אני אוהב את זה!!! אל תפסיקו!!!!" ראיתי שספיר אישתי הייתה שוב קרובה לגמור לפי המבטים ולפי שהיא שוב התחילה לרעוד. אבל באותו רגע חשבתי שאני זה שעומד לגמור, נסיתי להחזיק מעמד אבל בגלל כל החיכוך הפנימי הזה, צעקתי "אני גומר!!! אני גומר!!!", "שלא תעז לזוז, אני רוצה אותך בפנים, וחוץ מזה, שרון ואני לא סיימנו איתך". לא הקשבתי למה שהיא אמרה. התחלתי לשחרר את מטחי הזה שלי עמוק בכוס של ספיר אישתי.

אחרי שנרגעתי קצת, אמרתי:"מאמי אולי תקומי יקח לי זמן לחזור לעסק". "חחחח זה מה שאתה חושב" ראיתי את המבט בממזרי שלה על הפנים והיא אמרה:" אוקי שרון, עכשיו!!!" לא הבנתי מה קורה ואז הרגשתי את זה. תוך כדי שגמרתי מקודם שרון התקופפה והוציאה את פלאג האנלי שהיה תקוע בתחת שלי. עכשיו, היא הרימה את הרגליים שלי על הכתפיים שלה, כך שהזין שלה היה בגובה בתחת שלי, והיא כוונה את עצמה לפי הטבעת שלי. "ואוו, מה נראה לך שאת עושה? טעית בחור שרון" צעקתי. ספיר חייכה אלי ואמרה: "חמוד, פנטזיה מגשימים עד הסוף". ובמילים האלו שרון נעצה את הזין שלה בתוכי חזק, ובלי לרחם. הרגשתי את עצמי בהתחלה נקרע לשתים, תחושת שריפה בתחת "אייה מה נראה לך שאת עוש, תרגעי".אישתי שעדיין הייתה מעלי: "תרגע אתה מותק, תכף זה יגיע" ואז זה באמת הגיע. פי הטבעת שלי התרחב,השרירים שלי בתחת נרגעו, ואפילו התחלתי להנות מכל הסיטואציה. ספיר ראתה את המבט שהיה לי על הפנים "אמרתי לך, אוקי שרון, עכשיו באמצ תתחילי לזיין אותו" ואז שרון התחילה לפמפם ממש חזק בלי רחמים."ואוו תחת כזה הדוק מזמן לא היה לי". ספיר ענתה לה "רק תרחמי עליו, בכל זאת הוא בטול בתחת". מכל המצב הזה הזין שלי קיבל חיים משלו, לא האמנתי שזה יכול לקרות, שאני יכול לזיין שלוש פעמים בערב אחד, הזין שלי התחיל להתקשות בתוך הכוס של ספיר והיא שמה לב זה. "אמממ כנראה שלא סיימנו להערב". היא התחילה לעלות ולרדת עליו, תוך כדי שאני מקבל בתחת משרון. זה עבד למשך זמן לא קצר, עד שאני אמרתי: "אחחחח רגע בנות, מה אתן אומרות על שינוי תנוחה? אני לא רגיל להניף את הרגלים שלי באוויר כל כך הרבה זמן". "אוקי אז תעמוד על ארבע, תמיד דמיינתי לראות גבר מקבל בתחת ושאני צופה מהצד" אז ספיר היא ירדה ממני והלכה למצוץ לשרון בזמן שאני עברתי לדוגי סטייל. ספיר ושרון חזרו עלי. ספיר כיוונה את הזין שלה חזרה לתחת שלי. הפעם החדירה הייתה הרבה יותר קלה. היא עברה לשבת מולי, כך שהכוס שלה היה מול הפנים שלה. "נראה לך שאני אשב בצד? הצחקת אותי, זה מחרמן מידי" רק תתארו את המצב: אני על הארבע מקבל בתחת מקוקסינלית, ותוך כדי אני מללקק לאישתי. פתאום אנחנו שומעים גניחות מטורפות משרון. "ואוו כןןןן כןןןן אחחחחחח" "אני גומרת אני גומרתתתתת" ובצעקה הזאת, היא שיחררה כמויות של שפיך בתוך התחת שלי.

חשבתי לעצמי שאם אני מקבל היום בתחת, לפחות כולם יקבלו בתחת. תפסתי את ספיר ואמרתי לה ללכת להכניס את הפלאג לתחת של שרון. שרון ששמעה את זה אמרה: "תרגע מותק, גם אני היית עם אחד פנים כבר מלפני כמה דקות…." היא הוציא את עצמה מהתחת שלי ונעמדה על ארבע על המיטה לידנו, כך שהתחלפנו. לא הייתי צריך שיגידו לי מה לעשות עכשיו פשוט קמתי נעמדתי מאחוריה, הוצאתי את הפלאג שהיה שם, לא נתתי לתחת רגע להיסגר, וישר התחלתי לזיין אותה. "אחחחחח, רגע מותק, לא כזה חזק". "שקט זונה, את זיינת אותו ועכשיו הוא יזיין אותך". אישתי דירבנה אותי להמשיך לזיין אותה שם ואני חייב לציין שזה לא היה מהעולם הזה. התחת שלה היה הדבר הכי הדוק שזיינתי אי פעם. ספיר תפסה את הזיין של שרון והתחילה להביא לה ביד בזמן שאני מזיין אותה חזק מאחורה.  תפסתי אותה במותניים ולא הרפתי, כאילו ממש טחנתי אותה. "אחחח כןןןןןן אל תפסיקי" היא אמרה לספיר. הרמתי אותה קצת, אבל עדיין נכנס בה מאחורה, וטפסתי לה בצצים משתמש בהם לקונטרה. נכנסתי לאקסטזה, רוצה לנצל את הרגע הזה עד הסוף. אבל אחרי כמה פעמים בערב אחד, הסוף מגיע יותר מהר ממה שחשבתי. נתתי עוד פימפומים וגמרתי לה עמוק בתחת כמו שהיא גמרה אצלי. נשכבנו לישון, סחוטים מעייפות.

בבוקר קמנו שלושתינו מרוצים מהלילה הקודם. אחרי ששרון הלכה, ספיר אישתי שאלה אותי: "נו מאמי, מה אתה אומר על ההפתעה שלך?". "ממש טובה, אבל מאיפה היכרתן? ואיך זה שלא פגשתי אותך קודם?"." אהה זה מאוד פשוט, זה אתר שמגשים לך פנטזיות לפי בקשתך". "ואללה, אז נראה לי שאני יודע איזה הפתעה אני אכין לך בסופש הקרוב….."

המשך יבוא

אם אתם רוצים…..   

 סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

תגובה אחת בנושא “פנטזיות מגשימים עד הסוף

ג'קי נימפומן 9 בדצמבר 2018 at 07:19

היי אני דו מיני בן 55 חם אש מוכן להתחתן להיות חבר עם אשה אני עבד מין מוכן גם להיות קוקהולד שנעשה את אותו פנטזיה פרועה ואפילו יותר 0549501968 ג'קי בבקשה לתקשר אני חם אש

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

סקס חרדי חרמן

תקציר:
הייתי בדרך ללימודים פתאום מיכל מתקשרת אלי היינו חברים טובים היא ממשפחה חרדית ואני חוזר בתשובה ועברתי לגור אצלהם תקופה […]
להמשך קריאה >>

סקס חרדי חרמן

הסטוץ הראשון שלי

תקציר:
קוראים לי יוסי. כיום בן 35. זה קרה לפני 13 שנה בערך אחרי קשר ארוך עם מי שהייתה חברה שלי […]
להמשך קריאה >>

הסטוץ הראשון שלי

סקס עם החברה והחבר הכי טוב

תקציר:
סיפור שקרה לי בצעירותי. הייתיחייל בן 21 וחברה בת 18 בשם מלי שלומדת בכיתה י"ב ואנחנו ביחד שנה וקצת. מלי […]
להמשך קריאה >>

סקס עם החברה והחבר הכי טוב