שמח בקנדה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

לא אשכח את הרגע הזה.
הרגע שבו כף רגלי דרכה אז בדירה לראשונה. הוא הראשון שבא לקבל את פניי. לחץ את ידי וחייך אליי. "נעים מאוד אני ערן" אמר. "ענבר" עניתי, ושלחתי חיוך בחזרה.
כבר אז מאותה לחיצת יד הרגשתי זרמים של אנרגיה מינית מטורפת עוברים בנינו.
זה כל כך לא אופייני לי. אני, הנערה המופנמת, המרוחקת, הביישנית.. מה פתאום אני חושבת על דברים כאלה? הרי רק הכרתי את הבן אדם…
יכול להיות שזה היה משהו באוויר. או משהו בכל המעבר הזה לארץ זרה, רחוקה מיליוני קילומטרים מהבית. משהו בהרגשה של העצמאות הזאת, המוחלטת, הטוטאלית. בהרגשה של החופש…
אחרי תקופה ארוכה של שיממון בארץ הקודש החלטתי לעלות על מטוס לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. טוב, בערך… לארה"ב לא הייתה לי ויזה, אז החלטתי ללכת לנסות את מזלי בקנדה.
עבודה בעגלות נו.. אתם יודעים על מה אני מדברת.
אם לומר את האמת איני טיפוס של מכירות כלל וכלל. פשוט הרגשתי שזה זמן טוב ללכת לנסות משהו אחר, משהו חדש. ועבודה בעגלות תמיד הייתה ב- To do list שלי. אז החלטתי לתת לזה צ'אנס. אחרי הכל, זה לא שיש לי משהו כל כך גדול להפסיד…
אחרי טיסה מייגעת של 12 שעות נחתתי בטורונטו שבקנדה.
אל הדירה החדשה הגעתי בשעת לילה מאוחרת ואת פניי קיבלו ערן רעות ונופר. אני השותפה הרביעית שהצטרפה. מיד הרגשתי כמו בבית. יאמר לזכותם שהחבר'ה נתנו לי להרגיש בנוח והתנהגו אליי ממש יפה.
שאלו אותי איך הייתה הטיסה ואם אני רעבה ורוצה לאכול משהו.. אבל האמת שאני כבר הייתי עייפה מהטיסה הממושכת וכל מה שרציתי זה היה לישון. אז התנצלתי ואמרתי שאני אפרוש למיטה ושנדבר כבר מחר אחרי שהם יחזרו מהעבודה.
אחרי כמה ימי חופש והתאקלמות בדירה נכנסתי לשגרת עבודה. אני רעות נופר וערן הפכנו לחברים ממש טובים וההרמוניה בדירה הייתה מושלמת. ארוחות ערב משותפות וצחוקים ושטויות. האווירה הייתה מעולה ושמחתי כי הרגשתי שהגעתי למקום הנכון.
וכך הימים עברו.. יום ועוד יום ועוד יום של עבודה קשה, ובקושי נשאר זמן לחיים פרטיים ולמנוחה.
המנוחה היחידה הייתה בימי שבת בערב, שאז מסיימים את העבודה מוקדם ואפשר לצאת קצת לחגוג ולהתפרק.
ואכן יום שבת הגיע, ואני והבנות נופר ורעות, החלטנו לצאת לאיזה מועדון קרוב כדי להתאוורר קצת ואולי גם להכיר כמה קנדים חמודים על הדרך..
אבל האמת היא שהקנדים בכלל לא הטעם שלי. אני אוהבת גברים ישראליים. גברים מחוספסים, חצופים, לא מלוקקים. גברים שיודעים לקחת. שיודעים לדרוש. שלא מפחדים לתפוס שליטה.
ערן היה כזה. הוא היה אחד מאותם גברים ישראליים טיפוסיים. אפשר לומר אפילו טיפה "ערס". אחד כזה שאוהב להיות בשליטה ולקחת עניינים לידיים. אפשר לומר גם טיפה חוצפן. בגלל זה גם הלך לו כל כך טוב במכירות. אבל היה לו קסם אישי.. כריזמה… שמאוד קשה לעמוד בפניה. היה לו חיוך כזה שובב ועיניים שמחביאות מאחוריהן מבט מסתורי וקצת אפל.. כן, אני לא אשקר. ערן עשה לי את זה מאוד.
אבל ידעתי שזה לא יכול לקרות. הדינמיקה בבית הייתה כל כך טובה שלא רציתי שמשהו יהרוס אותה. לא רציתי לחשוב עליו בכיוון הזה כי ידעתי ששום דבר טוב לא יכול לצאת מזה. וחוץ מזה, ידעתי שטיפוסים כמוהו כבר פגעו בי בעבר…
חזרנו מהמועדון מבושמות קלות. השעה הייתה כבר 3 בלילה. נכנסנו לדירה , עומדות בקושי על העקבים הגבוהים שנעלנו, מצחקקות בקולי קולות. חיפשתי במבטי את ערן. הוא לא היה שם. הבנתי שכנראה גם הוא יצא עם חברים.
נופר ורעות היו קצת יותר מבושמות ממני אז הן פשוט הלכו לישון ישר. אני נשארתי עוד קצת כדי להתעסק בפלאפון, להכין לי משהו לאכול, וכן, איפשהו משהו בי גם חיכה לערן.
3 וארבעים ורעש של דלת נפתחת. ערן נכנס לדירה. אני עוד במטבח עם העקבים והשמלה הצהובה..
"מה את עדיין ערה?" הוא שאל. "כן." עניתי. "הייתי קצת רעבה אז הכנתי לי משהו לאכול… "
"הבנתי.." הוא ענה. "ולאן יצאתן?" "יצאנו למועדון פה קרוב לבית. חמש דקות נסיעה. היה ממש כיף… ואיפה היית אתה?" "אני גם יצאתי עם תומר ונועם לאיזה פאב פה בסביבה…"
פתאום השתררה שתיקה מביכה.

"אוקיי, כבר נהיה מאוחר… נראה לי שאלך לישון, מחר יום עבודה ארוך לפנינו.." אמרתי. משום מה לא הצלחתי להישיר אליו מבט. הייתי כל כך נבוכה מהמחשבות המטונפות שהתרוצצו אצלי בראש.
"לילה טוב" הוספתי, ופניתי אל החדר.
"לילה טוב מתוקה" הוא השיב.
לעצור את עצמי היה כל כך קשה. המרחק הזה מהבית, הצמא לקצת מגע אנושי. החרמנות שמפעפעת בכל איבר ונים, והאלכוהול שרק מגביר את התחושה..
אבל הרי אני כבר כל כך טובה בזה… אמנית האיפוק. במשך כל חיי למדתי להתאפק. בחורה טובה מבית טוב צריכה לחכות לגבר ראוי.. לחכות ולחכות.. מרוב שחיכיתי כבר שכחתי איך זה לקבל את מה שאני רוצה כאן ועכשיו.
נכנסתי אל החדר, סוגרת אחריי את הדלת. התבוננתי במראה, בוחנת את עצמי קלות כמו שתמיד אני נוהגת לעשות.
הורדתי את השעון והעגילים ולפתע שמעתי מאחוריי רשרוש קל.
עוד לא הספקתי להבין מה קורה וכבר הלשון של ערן הייתה עמוק בתוך הפה שלי.
הוא מנשק אותי בלהט ואני נסחפת אחריו. מצמיד אותי אליו ותופס במותניים שלי בחוזקה. הרגשתי את הבליטה במכנסיים שלו כל כך גדולה… ככה עמדנו שנינו בחדר שלי. מתנשקים ומתגפפים בכל התשוקה שיש בעולם.
הוא תופס בשולי שמלתי ומתחיל אט אט להעלות אותה כלפיי מעלה. אך אני מצליחה להתעשת מהר ותופסת את ידיו. מונעת ממנו להמשיך הלאה.
"מה קרה?" הוא לוחש. "זה לא חכם מה שאנחנו עושים.." לחשתי חזרה. "למה לא?" הוא הקשה. "בגלל שאנחנו שותפים ואנחנו גם עובדים יחד.. ובכלל, חוץ מזה, אני גם לא אחת כזו… אני לא בחורה של סטוצים."
"ומה גורם לך לחשוב שזה סטוץ?" הוא שאל.
ידעתי שהוא משקר. גבר יגיד הכל כדי לקבל זיון. אולי פעם הייתי תמימה והייתי קונה את השטויות שגברים אמרו לי, אבל למדתי לזהות לבד מתי גבר מתעניין בי ברצינות ומתי הוא סתם רוצה לזיין…
וכן, ערן רצה רק לזיין.
ידעתי שעם אחד כמו ערן אין סיכוי לקשר רציני. הוא רודף שמלות וסוג של פלייבוי קטן. אבל מה שכן, ידעתי שהסקס איתו יהיה מדהים בוודאות.
אני לא אשקר. זה לא שלא התנסיתי בסטוצים בחיי. דווקא כן היו לי פה ושם. אבל לא משהו רציני. עם אף אחד לא הגעתי ממש רחוק…. וכשאני אומרת רחוק אני מתכוונת לסקס מלא. הסקס הראשון והיחידי בחיי היה עם החבר הראשון שלי. אך נפרדנו לפני שלוש שנים ומאז הייתי בתקופת יובש רצינית.
מה כבר עוצר בעדך? לחש אליי ההיגיון. את נמצאת בארץ זרה, רחוקה. אף אחד לא מכיר אותך פה… בקרוב הכל יגמר ואת תחזרי לישראל והוא גם כן. שניכם תמשיכו הלאה את חייכם. אז למה לא ליהנות קצת עכשיו? עבר הרבה זמן מאז שהרגשת מגע של גבר…
ידעתי שההיגיון שלי צודק. אבל ההרגל הזה של להיות ילדה טובה, לא לעשות שטויות ולחכות ל"נסיך" כבר הוטבע כל כך עמוק בתוכי, שפשוט פחדתי לשחרר מהמושכות ולתת לעצמי להיסחף עם הרגע…
"ערן. מה שיש ביני ובינך זו משיכה מינית בלבד ואתה יודע את זה.. אני יודעת שגם אתה מרגיש ככה."
"נכון, ומה כל כך רע בזה?" הוא שאל וחייך את החיוך השובב הממזרי הזה שלו.
"אין בזה שום רע אבל…." "ששש.." הוא הניח את אצבעו על שפתיי והשתיק אותי. "תני לעצמך קצת להנות. אני יודע שגם את רוצה את זה בדיוק כמוני. תראי איזו רטובה את מאמי.." הוא שלח את ידו אל מתחת לשמלה שלי ושפשף את אצבעותיו מעל התחתונים.
השתנקתי. לא יכולתי לדבר. הייתי פשוט משותקת מחרמנות.
"עכשיו בואי…" הוא אמר. והרים אותי אל המיטה, בדרך מכבה את האור. לגבר כמו ערן קשה לסרב. הוא פשוט יודע מה הוא עושה.
הוא הניח אותי על המיטה בעדינות. יד אחת מעסה את השד הימני והיד השנייה מעסה את הדגדגן מעל התחתונים שלי. "את כל כך רטובה…" הוא ממשיך לעסות ובולע את פי בנשיקה ארוכה.
נכנסתי לאקסטזה. התחלתי להניע את האגן לפנים ולאחור. נצמדת אל הזין שהלך וגדל בתוך הג'ינס שלו. ערן תפס את שערי ומשך אותו קלות לאחור. "את כזאת סקסית מאמי." הוא אמר ותוך כדי התחיל להוריד את התחתון שלי לאט.
פתאום משהו בי נהיה מאוד מודע לסיטואציה וידי נשלחה שוב לעצור את ידו במין אינסטינקט שכזה.
"מה יש מאמי?" הוא שאל. "ערן, כבר ארבע בבוקר. אנחנו צריכים לקום מחר מוקדם לעבודה.." הוא נאנח. הביט בי, ואז חייך חיוך קטן. "אוקיי. אני אתן לך לישון הלילה. אבל אל תחשבי שפה זה נגמר…"
הוא התרומם מעליי. הביט בי עוד כמה שניות ואז התכופף כדי לתת לי נשיקה קטנה על השפתיים.
"לילה טוב" הוא לחש. וסגר אחריו את הדלת.
בשארית הלילה שנותרה לא הצלחתי להירדם.
פשוט שכבתי במיטה מביטה אל התקרה, מחייכת חיוך מטופש ומנסה לנתח את מה שהלך פה זה עתה.
יום למחרת התעוררנו כולנו לעוד יום ארוך של עבודה. הסתכלתי על רעות ונופר. בחנתי אותן, מנסה לגלות על פי הבעותיהן אם שמעו משהו מהחדר שלי בלילה הקודם… אבל שום דבר. נראה היה שלא שמעו דבר. בזמן שהכנתי סנדוויצ'ים שלחתי מבטים חטופים אל ערן שישב ליד השולחן ומבטינו נפגשו מדי פעם. הרגשתי כל כך נבוכה.
את העבודה סיימנו בתשע בלילה. חזרנו לדירה מותשים.
נוהל מקלחת- ארוחת ערב והתכוננו לשינה.
הפעם רעות ונופר לא היו שיכורות וידעתי שאי אפשר לעשות שטויות עם ערן כשהן נמצאות בחדר הסמוך…
באיזשהו מקום הרגשתי הקלה. לא ידעתי אם אני רוצה להכניס את עצמי לסיטואציה הזאת איתו. משהו בי הרגיש שזה לא יהיה צעד חכם, אבל בו זמנית משהו בי גם כל כך רצה להרגיש שוב את הידיים שלו עליי.
"רעות כבר קיבלת סידור עבודה?" שאלתי. "עדיין לא" רעות ענתה.
את סידור העבודה ליום שלמחרת היינו מקבלים בכל ערב. קיוויתי שהבוס לא ישים אותי לעבוד עם ערן. אחרי כמה דקות התקבלה הודעה. סידור העבודה.
"היי ענבר, את בחופש מחר!" צעקה לי רעות מהחדר. איזה יופי. לא יזיק לי קצת חופש לנוח, להירגע..
"וגם אתה ערן!" הוסיפה מיד לאחר מכן.
אוי לא. אני וערן בחופש…. ביחד..? ידעתי שהוא לא הולך לוותר.
בינתיים ערן יצא מהמקלחת כשמגבת כרוכה סביב מותניו. היה לו גוף פשוט מדהים. חטוב ושרירי בדיוק במידה הנכונה. והטיפות הקטנות שנחתו על שרירי החזה שלו רק הדגישו אותם עוד יותר והפכו אותו אפילו ליותר סקסי ממה שהוא, אם קיים דבר כזה בכלל…
"אז מה ענבר… שנינו בחופש מחר.. בא לך לעשות משהו?" שאל אותי ערן בחיוך מרומז.
"אמממ.. אני לא יודעת.. נראה כבר מחר…" ניסיתי להתחמק. "אני ממש עייפה אני עולה לישון. לילה טוב לכולם"
וסגרתי אחריי את הדלת.
ביום המחרת התעוררתי דיי מאוחר. 12 וחצי בצהריים. הרגשתי שישנתי שנת חורף. קמתי לשטוף פנים ולצחצח שיניים. ערן כבר היה בסלון. מעשן סיגריה.
"בוקר טוב יפהפייה נרדמת." הוא קרא אליי. חייכתי. "בוקר טוב." "אני מקווה שישנת טוב והטענת את המצברים כי היום את תהיי זקוקה להרבה כוח…" לא ידעתי מה לענות על המשפט הזה, אז פשוט חייכתי אליו חיוך ציני וצמצמתי את עיני לעברו.
לאחר מכן הכנתי לי חביתה וישבתי לידו על הספה. "את רוצה שנראה סרט?" הוא שאל אותי. "כן. תבחר אתה." ערן שם לנו סרט קומדיה ב DVD.
"אני רק אחשיך טיפה את האורות…" הוא אמר. אוי לא.. הינה זה מתחיל…. ידעתי שהסרט זה סתם תירוץ להכניס אותי לאווירה.
הסרט התחיל. עברה שעה מאז שהוא התחיל למעשה, וערן עדיין לא שלח ידיים. משהו בי חיכה שיעשה את זה. ידעתי שהוא הולך לעשות את זה. רק לא ידעתי מתי…
הייתי בטוחה שזה יקרה עוד קודם אבל הוא הפתיע אותי. ואז הוא ביקש ממני לעשות לו "'קיצי" נעים ביד. חייכתי וידעתי שכאן זה מתחיל. ליטפתי לו את היד. ועברו 10 דקות ועוד רבע שעה.. ואני תוהה למה לוקח לו כל כך הרבה זמן לעזאזל? מרוב שהייתי דרוכה בציפייה לא שמתי לב עד כמה אני נהיית רטובה… ואז זה התחיל.
ערן תפס לי את היד שעשתה לו נעים ומשך אותי אליו על הספה. לא יכולתי להתנגד, הוא היה כל כך תובעני. הוא הצמיד אותי חזק לגוף שלו בזמן שאני מעליו. כאילו הוא נותן לי הרגשה שהשליטה בידיי, אבל שנינו ידענו טוב מאוד מי באמת שולט בעניינים…
הוא התחיל לנשק אותי, בהתחלה בעדינות ואז לאט לאט הגביר את הקצב ואת מידת האגרסיביות.
הנעתי את האגן קדימה ואחורה בזמן שאני מרגישה את הבליטה שלו מתחילה לתפוח מתחתיי.. ואז בבת אחת הוא תפס בחוזקה בשתי ידיו את ישבני והרים אותי אל החדר שלו.
הוא השכיב אותי על המיטה בחדרו והוריד את החולצה. ותוך כדיי שהוא מנשק ובולע אותי הוא מתיר את החזייה שלי.
להפתעתי לא עצרתי בעדו. הרגשתי שכל כולי מתמסרת אליו. אל ידיו. נותנת לו לעשות בי כרצונו.
ערן זרק את החזייה שלי אל הרצפה והתחיל לעסות את שדיי מעל הגופייה הלבנה הצמודה שלבשתי. לאחר מכן הוא הוריד גם אותה.
כרכתי את רגליי סביבו תוך כדי שהוא מכניס את ידיו מתחת למכנסיי. משחק עם אצבעותיו בדגדגן שלי. "תורידי את המכנסיים מאמי" הוא ציווה עליי. ואני נעניתי לו בלי להתווכח.
הוא התחיל ללטף את הבטן שלי ולנשק אותה ואז ירד לאט לאט לכיוון התחתונים. הוא נישק וליקק את התחתון שלי שהיה כבר כל כך רטוב גם ככה.. ואז תפס אותו בשיניו והחל להוריד אותו ממני לאט. התחלתי להרגיש מבוכה כי ידעתי שהוא מתכנן לרדת לי, ולא נתתי עוד לאף אחד לעשות לי את זה עדיין.. אפילו לא לחבר שהיה לי. סגרתי את הרגליים במעין רמיזה של – אל תתקרב לשם.."מה קרה מאמי?" ערן שאל. "שום דבר… זה פשוט ש.. " "אל תגידי לי שאף פעם לא ירדו לך." הוא שאל בחיוך משתומם. "לא…" עניתי בקול קטן ומבויש. "אל תדאגי, אני מבטיח שיהיה לך כיף. חוץ מזה, אני יודע שאת בחורה נקייה רק בגלל זה אני רוצה לעשות את זה בשבילך. אני לא עושה את זה לכל אחת. עכשיו תהיי רגועה ותפשקי את הרגליים מאמי. אני רוצה לענג אותך"
לא הספקתי לענות לו, והוא פשוט תפס את רגליי ופישק אותן, יורד למטה לכיוון המפשעה שלי.
הוא התחיל ללקק לאט את הדגדגן ואז הגביר את הקצב. ואני מרגישה את הלשון שלו כל כך חמה… עולה ויורדת בתנועות סיבוביות. ואז חודרת לתוכי. וראשי נשמט לאחורה ואגני עולה למעלה לכיוונו.
הוא עצר לרגע. "יש לך טעם טעים." חייך אליי. ואז חזר לעבודה….
בדיוק כשהרגשתי שאני כבר לא יכולה ושאני עומדת לגמור הוא הפסיק. ואז הוריד את המכנסיים שלו והתחתונים וחשף זין לתפארת מדינת ישראל. (וגם קנדה) ולמרות שאין לי כל כך הרבה מקורות להשוואה, בחיי שהוא היה גדול. הרבה יותר גדול מהחבר לשעבר לפחות…
ערן נצמד אליי עם גופו, שומר על רגליי מפושקות אך עדיין לא חודר אליי. הוא שוב משחק עם הדגדגן שלי באצבעותיו חזק ובמהירות. אני משחררת אנחה קטנה והוא מגביר את הקצב ואז מחדיר לי אצבעות. בהתחלה אצבע אחת, ואז שתיים והוא עושה את זה בכל כך מיומנות…
"אחח את כל כך רטובה" הוא נוהם. וממשיך להחדיר את אצבעותיו עמוק יותר. ואני גונחת ונאנחת בקול רם. לא שולטת בעצמי.
ואז הוא מוציא את האצבעות ובבת אחת מחדיר את הזין שלו לתוכי. אני מרגישה שהוא ממלא את כולי. ואני רוצה לצעוק אבל נושכת את שפתיי.
הוא מתחיל לנוע אחורה וקדימה מכניס ומוציא את הזין שלו ובו זמנית מעסה את שדיי ומנשק אותם. מסובב את הלשון שלו סביב הפטמות שמזדקרות.
"את הולכת לראות כוכבים היום" הוא מתנשף. וממשיך לחדור אליי פנימה והחוצה פנימה והחוצה, מגביר את הקצב. אני צועקת "כן! כן! תמשיך מאמי.. חזק יותר.." והוא חודר אליי אפילו יותר חזק ויותר עמוק. אני מרגישה שאני כבר עומדת להתפוצץ ואז הוא מפסיק ויוצא מתוכי.
נשכב לידי, מסובב אותי על הצד וחודר אליי מאחורה. שתי ידיו תופסות את השדיים שלי באגרסיביות שאני כל כך אוהבת.. ושוב הוא מתחיל לנוע אחורה וקדימה.
אני מרגישה את נשימותיו החמות על העורף שלי והוא לוחש לי באוזן "אני אוהב את הכוס החלק הזה" ותוך כדי שהוא חודר אליי הוא שולח את אצבעותיו ומשפשף לי את הדגדגן.
אני מרגישה איך גבי נמתח לאחור וישבני נצמד לזין שלו. "תזיין אותי מאמי. תזיין אותי חזק!" אני גונחת.. לא שמה לב אפילו למילים שיוצאות לי מהפה.
"את אוהבת את זה חזק אה?" הוא מתנשף ושולח פליק קטן אל עבר הישבן שלי.
המיטה רועדת. אני מרגישה כאילו היא עומדת להישבר. ואז הוא הופך אותי על הבטן ומזיין אותי מאחורה כל כך חזק שאני באמת מתחילה לראות כוכבים.
"עכשיו תגמרי מאמי" הוא פוקד עליי. "אני לא יכולה" "למה לא?" "אני צריכה להיות מעלייך כדי שאצליח לגמור.. רק ככה אני מצליחה…"
ערן מסובב אותי ומושיב אותי עליו. אני מסתכלת על החיוך הסקסי שלו ומתמקדת בנשימות שעולות ויורדות. "את יכולה מאמי" הוא מחייך אליי ומתנשף. ואני רוכבת מעליו, מניעה את האגן אחורה וקדימה והשדיים שלי קופצים ביחד איתי. הוא תופס את אגני, מעלה ומוריד אותו על הזין שלו. ההרגשה ממכרת. אני רק רוצה שימשיך עוד ועוד ועוד…
הוא מעלה את האגן שלו לכיווני בזמן שאני ממשיכה לרכוב עליו. שולטת בעוצמה בעומק ובמהירות… "את הכי שווה בעולם" הוא ממלמל, ואני נכנסת שוב לאקסטזה.. מגבירה את הקצב. יותר מהר ויותר מהר.. הוא תופס חזק את ישבני ופוקד עליי "תגמרי! תגמרי מאמי!" "אני גומרת! אני גומרת!" צעקתי. ואז אני מרגישה צמרמורות של עונג מתפשטות בכל גופי. הפורקן המיוחל הגיע…
נשארתי לשבת על ערן, מלטפת את הזין הגדול שלו. מחזיקה אותו בידי ומעלה אותה למעלה ולמטה למעלה ולמטה עד שהוא גומר.
נשכבנו שנינו אחד ליד השניה עייפים ומתנשפים. ואז הוא חיבק אותי מאחורה ונפלנו אל תוך שינה עמוקה.
כל זה קרה לפני חודש בערך. אני חזרתי לישראל לפני כמה ימים. הוא חזר עוד לפניי. אני וערן לא שמרנו על קשר כצפוי. כל אחד המשיך בדרכו. רק עדיין מדי פעם בלילות עולות בי המחשבות עליו ועל הסקס המדהים שהיה לנו… תוהה אם אי פעם, מתישהו, יפגשו דרכינו שוב….

סיפורי סקס – המאגר המלא

שימו לב כי התגובות באתר לא מתפרסמות מיידית אלה רק לאחר מעבר של צוות האתר.
כל תגובה אפשרית ובלבד שהיא לא כוללת קללות, מספרי טלפון, קישורים וכדומה.
ניתן להגיב ולהוסיף את העמוד למועדפים (לחיצה על המקשים CTRL + D ממחשבים נייחים) ולבקר בו מאוחר יותר כדי לראות אם הגיבו לתגובה שלכם.

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

חדש!

עלי כותרת של פרח פרק 1 ניחוח ישן

תקציר:
למען הסר ספק: עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני. כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים […]
להמשך קריאה >>

עלי כותרת של פרח פרק 1 ניחוח ישן

בעלה לא שוכב איתה

תקציר:
היא שינתה תנוחה על הספה, הניחה את ידה מתחת ללחיה ושלחה אליי מבט מהורהר ומהוסס ואמרה: אתה לא יודע כמה […]
להמשך קריאה >>

בעלה לא שוכב איתה

בביקתה ביער

תקציר:
הם אוכלים בשתיקה סביב שולחן העץ הכבד. האורח שנטה ללון מביט בהם תוך כדי אכילה, בבעל כבד הגוף, מאפיר השיער, […]
להמשך קריאה >>

בביקתה ביער