אם אין אני לי, לילי

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

אני ולילי נפגשים פעם בשבוע באתר מצלמות סקס בו הכרטיס שלה מופע. בחצי השעה הראשונה אנחנו מדברים. היא מספרת על החיים שלה ואני על שלי. אני יודע שהיא ממציאה לעצמה דמות בדיונית כי היא לא ממש עקבית משבוע לשמוע. למשל בחודש שעבר היא למדה משפטים באוניברסיטת ת”א ונשרה אחרי 3 שבועות. היום היא עושה תואר שני בנושא. אבל זה חלק מהפנטזיה ואני מקבל את זה. אתם חושבים שאני מספר לה את כל האמת על עצמי? האמת היא שכן. אני מאוהב ואני מספר לה בתקווה שיום אחד, היא אולי תמצא אותי ונוכל לצאת.

אחרי שהיא ספרה איך עבר עליה היום, והסירה את התחתונים והחזיה, היא נשכבה עם בטנה על הכרית כאשר התחת שלה מופנה אלי. אהבתי להביט על התחת והכוס שלה מאחור. היא הרימה את רגליה באוויר ושיחקה איתם. אחרי כמה דקות כאלה, היא לקחה דילדו והחלה לדחוף אותו לתוך הכוס שלה. היא נעה לאט. היד שלי נכנסה למכנסיים ודמיינתי איך אני עושה אותה מאחור. שערה השחור היה מרוח על הגב שלה. תמיד ביקשתי ממני לשמור עליו מפוזר. היא נשכה את השפה התחתונה שלה והדילדו נבע לגמרי בתוך הכוס. עכשיו רק הקצה שלו בלט. היא נעמדה על ארבע והניעה את התחת שלה בסיבובים איטיים תוך כדי שהיא גונחת.

עכשיו היא שכבה על הגג, כשהדילדו עדיין תקוע בתוך הכוס שלו. היא שלפה אותו, ולרגע הכוס שלה נשאר פעור. ביקשתי ממנה שתתקרב למצלמה ותחזיק את שפתי הכוס על מנת שאוכל להציץ פנימה. אהבתי לראות מה קורה בפנים. עכשיו הכוס שלה הופיע על כל המסך שלי ואני ליקקתי את המסך. היא גנחה ואני המשכתי ללקק. בקשתי ממנה להרחיק את המצלמה ולשלב רגליים לצד, עכשיו עשיתי אותה מהצד. אני אוהב לראות את חתך הכוס שלה מהצד, בין הירכיים. זאת הזווית הכי יפה לכוס. הכי סקסית. זה נראה הכי טוב וזאת אחת הסיבות שאותו אתר מצלמות סקס, כל-כך מצא חן בעיני, זה נראה בו מאוד איכותי. היא הכניסה אצבע לתוך הכוס ואחר כך עוד אחת, ועכשיו היא עמדה לעשות את מה שגרם לי לגמור, כל האגרוף שלה נכנס לתוך הכוס ואני גמרתי בתחתונים.

סיפורי סקס – המאגר המלא

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

רטוב ונעים

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 6 בפברואר 2019

תקציר:
אני וחבר מאוד קרוב יצאנו לפאב באזור אשדוד; אמרו שזה הפאב הכי טוב שקיים באזור, זרמנו לשם, כמובן שאף אחד […]
להמשך קריאה >>

רטוב ונעים

השכנה ממול

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 29 בינואר 2019

תקציר:
הוא זרק את תרמיל בית הספר על המיטה, לקח את כדור הטניס שהיה מונח על השולחן והתחיל לשחק בו, זורק […]
להמשך קריאה >>

השכנה ממול

אני מזיין את אמא שלה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך:

תקציר:
סיימתי לדבר ואז השתתקתי, הבטתי בה. היא ישבה מולי על הספה, קרובה אליי. היא הרהרה לרגע ואז נרכנה קדימה לעברי, […]
להמשך קריאה >>

אני מזיין את אמא שלה