הגשמת פנטזיה לפנות בוקר

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

ארבע לפנות בוקר ואני לא נרדם. לפני יום ארוך בעבודה. הזין שלי כבר התעורר. הוא עומד רבע שעה, נרדם שוב ואז נעמד בחזרה. הוא רוצה שאפרוק אותו מנשקו. קמתי, שתיתי מים, ונכנסתי לאתר מצלמות סקס. אולי סתם אציץ בסרטונים ואולי אעשה את זה וירטואלית עם אחת. אחרי 20 דקות הלסת שלי צנחה. הפנטזיה המינית שלי הופיעה. היה לה שיער כחול, חצאית ורודה וחולצה צבעונית. היא הייתה מאופרת עם אייליינר כבד. בקיצור, היא נראתה כמו דמות מנגה יפנית. בדיוק מה שאני אוהב.

נכנסתי מיד לכרטיס שלה. היא חייכה ונופפה: “היי! אני לילי. מה שלומך?” החיוך שלה היה מרוח מקיר לקיר. אני מת לקרוע ממנה את הבגדים. אחרי ההכרות, הוצאתי את הזין שלי מהמכנסיים ואמרתי לה שתמצוץ לי. היא עשתה את זה בצורה אמינה. היא התקרבה וירדה מול המצלמה וזה נראה באמת כאילו היא מוצצת את הזין שלי שם בחדר שלה. היא מצצה דילדו למעשה שהיה מוסתר מהמצלמה. היא שמרה על קשר עין. לא רציתי שהיא תוריד את הבגדים. לפחות לא כעת. הבגדים היו חלק מהפנטזיה הזאת שהתגשמה. פעם ביקשתי מחברה שלי שתתחפש לאחת כזאת – היא סירבה וחשבה שאני סוטה. נו מילא – היא הייתה רחוקה מלהיות פתוחה מינית.

הבאתי לעצמי ביד בדיוק בקצב שהיא עלתה וירדה עד שגמרתי, היא קלטה ועשתה תנועות כאילו היא בולעת את הזרע שלי. :תורידי את התחתונים ביקשתי ממנה ותשבי לי על הפרצוף. עכשיו הכוס שלה היה מול המצלמה היא הרימה את החצאית כדי לתת לאור להיכנס ואני התקרבתי למסך. באמת הרגשתי כאילו היא יושבת לי על הפנים. זה היה גדול. פיזרתי מטהר אוויר בריח אפרסק ודמיינתי לעצמי שזה הריח של הכוס שלה. הוא גנחה כמו דמות מסרט אנימציה פורנוגרפי. איזה כיף שנכנסתי לאתר מצלמות סקס בשעה כזאת. אחרת הייתי מפספס אותה לגמרי. היא המשיכה לגנוח, והזין שלי נעמד שוב, הוא התעורר מהר מהרגיל אחרי הפעם הקודמת. “אני רוצה לעשות אותה מאחור…” אמרתי לה.

היא ירדה על הברכיים והבליטה את הישבן. הכוס המגולח והמושלם שלה בלט. היא הכניסה את הדילדו עמוד לתוך הכוס שלה. הוציאה, הכניסה אותו ואני גמרתי שוב.

סיפורי סקס – המאגר המלא

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

בעלה לא שוכב איתה

תקציר:
היא שלחה אליי מבט מהורהר ומהוסס מהצד ואמרה: אתה לא יודע כמה זה קשה לאישה שחיה עם בעל שלא נמשך […]
להמשך קריאה >>

בעלה לא שוכב איתה

בביקתה ביער

תקציר:
הם אוכלים בשתיקה סביב שולחן העץ הכבד. האורח שנטה ללון מביט בהם תוך כדי אכילה, בבעל כבד הגוף, מאפיר השיער, […]
להמשך קריאה >>

בביקתה ביער

רטוב ונעים

תקציר:
אני וחבר מאוד קרוב יצאנו לפאב באזור אשדוד; אמרו שזה הפאב הכי טוב שקיים באזור, זרמנו לשם, כמובן שאף אחד […]
להמשך קריאה >>

רטוב ונעים