המטולטלת

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 15 בספטמבר 2017

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

רציתי שקט באותו יום. רבתי מהבוקר עם החברה שלי. זאת הייתה מלחמת עולם ונדמה שהפעם לא נצליח לחזור להיות יחד. למה? כי עד היום כל פעם שהיינו רבים זה היה נגמר במייקאפ סקס. הפעם זה לא נגמר ככה. אז נכנסתי לאתר מצלמות סקס במטרה לפצות את עצמי. רציתי שקט. אדווה, הבחורה שבחרתי, הייתה מטולטלת ויפה. היא הייתה בת 21 והדבר הראשון שאמרתי לה הוא שאני צריך שקט. אני רוצה שהיא תעשה את מה שהיא רגילה לעשות אבל בלי לדבר. היא קצת נראה מבולבלת בהתחלה, אבל זרמה די מהר.

יש לי פטיש למטולטלות. בעוד שלאנשים יש פטיש לרגליים, תחת או כל דבר אחר, הפטיש שלי הוא למטולטלות. זה מדליק אותי בצורה מינית ברמה שאני לא יכול לתאר. עכשיו אדווה התקרבה למסך והתפשטה. הכוס שלה היה מגולח. השדיים שלה היו קטנים אבל לא קטנים מידי. בדיוק כמו שאני אוהב. היא התקרבה למצלמה ופיזרה את שערה. היא עשתה כאילו היא רוכבת עלי. היא חייכה. דמיינתי כאילו שערה נמרח על הפרצוף שלי. פיזרתי ריח של בושם נשי בחדר. אתם לא מאמינים כמה זה תורם בהפיכת הדבר הזה לקרוב להיות אמתי.

היא הוציאה דילדו ובלעה אותו עם הכוס שלה. היא גנחה בשקט, כאילו ההורים שלי או שלה נמצאים בחדר השני. זה הדליק אותי עוד יותר. גרתי בדירת חדר וחצי, במקום די שולי שגם אם אצרח אף אחד לא אשמע, אבל פתאום האשליה שבכל רגע מישהו עלול לתפוס אותנו הדליקה אותי עוד יותר.

הבאתי לעצמי ביד וגמרתי אחרי שהיא החלה לגביר את הגניחות שלה. היא חזרה להתיישב על המיטה. ביקשתי ממנה לשכב בתנוחה עוברית, כאשר התחת שלה מופנה אלי. כך יכולתי לראות את הכוס שלה ואת רעמת שערה נמרחת על גבה. אחרי שהתאוששתי. דמיינתי את עצמי עושה אותה בתחת וביקשתי ממנה לשתף פעולה שוב עם גניחות שקטות.

לחברה שלי לא היה שיער כזה. אבל אני חייב לדאוג שהחברה הבאה תהיה מטולטלת. וכמה שיותר מטולטלת זה יהיה טוב יותר בשבילי. עד אז, אסתפק בזיון דרך אתר מצלמות סקס.

סיפורי סקס – המאגר המלא

הוסף / הוסיפי תגובה משלך לסיפור

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

סיפורי סקס נוספים באותו תחום

רטוב ונעים

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 6 בפברואר 2019

תקציר:
אני וחבר מאוד קרוב יצאנו לפאב באזור אשדוד; אמרו שזה הפאב הכי טוב שקיים באזור, זרמנו לשם, כמובן שאף אחד […]
להמשך קריאה >>

רטוב ונעים

השכנה ממול

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 29 בינואר 2019

תקציר:
הוא זרק את תרמיל בית הספר על המיטה, לקח את כדור הטניס שהיה מונח על השולחן והתחיל לשחק בו, זורק […]
להמשך קריאה >>

השכנה ממול

אני מזיין את אמא שלה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך:

תקציר:
סיימתי לדבר ואז השתתקתי, הבטתי בה. היא ישבה מולי על הספה, קרובה אליי. היא הרהרה לרגע ואז נרכנה קדימה לעברי, […]
להמשך קריאה >>

אני מזיין את אמא שלה